December 18, 201312 yr Jako forumowy fan i ekspert pilki recznej nakazuje wlaczenie tvp sport i ogladanie naszych dziewczyn z brzydkimi francuzkami. 10min do konca i 2pkt przewagi w cwiercfinale mś z wicemistrzyniami!!! IDA NA MEDAL PART2
December 18, 201312 yr jest polfinal brawo btw pilka reczna rox, u mnie to trzeci ulubiony sport zespolowy po noznej i siatce i zawsze rodzicom gadam ze jakbym na nowo mial byc mlody to wlasnie reczna bym trenowal
December 18, 201312 yr Fajnie ze wygraly dziewczyny, ambicja jednak sie oplaca i to bardzo!!! Nastepne do golenia teraz w polfinale
January 15, 201412 yr w poniedzialek przegralismy na wlasne zyczenie, dzis na razie wspaniale widowisko, kestesmy wyraznie lepsi od mistrzow swiata, szkoda jedynie ze ich bramkarz po prostu dzis broni fenomenalnie
January 16, 201412 yr Jakbyśmy mieli kogokolwiek, kto rzuca chociaż 1 na 3 karne to byśmy oba te mecze wygrali różnicą 3-4 bramek. Oczywiście już są ulubione w Polsce kalkulacje i rozkmina, że jak wygramy z Rosją najlepiej 1 bramką to wyeliminujemy serbów od razu, a jak 3 to zagramy w drugiej fazie z 0 dorobkiem punktowym.
January 19, 201412 yr kolejny horror ale tym razem szczesliwy. Zreszta to norma od laaat dla pilkarzy recznych, oni spokojnie meczu nie potrafia ani wygrac ani przegrac. btw. czemu oni cyklopa bieleckiego wpuszczaja na boisko? on od paru lat powinien juz dac spokoj z pilka reprezentacyjna
January 19, 201412 yr Ale pościg w końcówce. Już się bałem, że z takimi karakanami przegramy. Dobrze, że dali radę, bo czekają nas jeszcze emocje.
January 21, 201412 yr nie pamietam ani jednego meczu by jakikolwiek bramkarz na takim poziomie bronil z taka skutecznoscia, a reczna ogladam od dawna w wydaniu reprezentacyjnym fantastyczny mecz ale prawdziwy sprawdzian jutro, a z chorwatami niestety zbyt bardzo nie lubimy grac
January 22, 201412 yr (pipi)a, szkoda półfinału, ale zawodu jakoś nie czuję, bo chłopy walczyli jak lwy i bardzo chcieli wygrać, pretensji do nich mieć nie można. Chorwaci są po prostu zbyt silni dla nas.
January 24, 201412 yr dzis jednak mecz o 5 miejsce to zenada, tak jakby juz calkiem wypompowani z sil byli ale to nie usprawiedliwia jak mogli przegrac tak wygrany mecz
January 24, 201412 yr Ale chyba to nikogo nie dziwi, tak to już mamy w tym kraju jeśli chodzi o sport
January 18, 201511 yr zawał ale obiektywnie to z forma z dwoch pierwszych meczow to polske nie widze w gronie druzyn, ktore namieszaja w tym turnieju
January 18, 201511 yr Argentyna zremisowała z Danią, pretendentem do mistrzostwa, więc to nie był słabeusz. Dobrze, że wraxamy do gry.
January 20, 201511 yr nic tak nie podnosi ciesnienia jak mecze polskiej reprezentacji szczypiornistow
January 20, 201511 yr No mieli farta, bo za porażkę z III Rzeszą i Związkiem Sowieckim na jednej imprezie grozi rozstrzelanie przez oddział AK. Remis to kolaboracja, więc też kula w łeb.
January 22, 201511 yr Kto wie czy dziś Argentyńczycy nie sprawią niespodzianki Niemcom, taki układ dla nas byłby super.
January 26, 201511 yr Nie udało się z Danią, ale dziś będzie prawdziwa wojna. Jeśli tylko bramkarze dadzą radę i nie będziemy popełniać błędów to rywal w zasięgu, chociaż bardzo mocny.
January 26, 201511 yr do mnie definitywnie dzis zegnamy sie z katarem, zbyt chimeryczni bylismy w kazdym meczu, musial by im wyjsc najlepszy mecz turnieju by na cokolwiek liczyc
January 26, 201511 yr kur wa jak mnie denerwuja te ich straty w ataku, te frajersko stracone bramki. dzisiaj juz lekko z 5 bramek straconych na wlasne zyczenie. szmal polski neuer ale ten rojewski to dla beki zabrany na te mistrzostwa czy jak? XD Edited January 26, 201511 yr by schabek
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.