Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piłka ręczna

Featured Replies

Idą na medal.

 

Hehehe

  • 10 months later...
  • Replies 361
  • Views 71.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • komentatorzy prze.uje, klimat x100000000000000000000000   no prosze cie - 2 bramki na minute przed koncem czy bramki w ostatnich sekundach w hokeju to raz na ruski rok, fakt zdarza sie ale no (pipi)

  • nic tak nie podnosi ciesnienia jak mecze polskiej reprezentacji szczypiornistow

  • Ja też dziś w euforii jestem, ale zaraz się nasuwa (odpukać) typowo polskie lekceważenie przeciwnika i zachłyśnięcie się zwycięstwem nad świetną drużyną Chorwacji, a potem sprowadzenie na ziemię przez

Jako forumowy fan i ekspert pilki recznej nakazuje wlaczenie tvp sport i ogladanie naszych dziewczyn z brzydkimi francuzkami. 10min do konca i 2pkt przewagi w cwiercfinale mś z wicemistrzyniami!!!

 

IDA NA MEDAL PART2

TVP Sport mi się zyebało.

jest polfinal brawo :)

 

btw pilka reczna rox, u mnie to trzeci ulubiony sport zespolowy po noznej i siatce i zawsze rodzicom gadam ze jakbym na nowo mial byc mlody to wlasnie reczna bym trenowal

Fajnie ze wygraly dziewczyny, ambicja jednak sie oplaca i to bardzo!!! Nastepne do golenia teraz w polfinale

  • 4 weeks later...

w poniedzialek przegralismy na wlasne zyczenie, dzis na razie wspaniale widowisko, kestesmy wyraznie lepsi od mistrzow swiata, szkoda jedynie ze ich bramkarz po prostu dzis broni fenomenalnie

Jakbyśmy mieli kogokolwiek, kto rzuca chociaż 1 na 3 karne to byśmy oba te mecze wygrali różnicą 3-4 bramek. Oczywiście już są ulubione w Polsce kalkulacje i rozkmina, że jak wygramy z Rosją najlepiej 1 bramką to wyeliminujemy serbów od razu, a jak 3 to zagramy w drugiej fazie z 0 dorobkiem punktowym.

kolejny horror ale tym razem szczesliwy. Zreszta to norma od laaat dla pilkarzy recznych, oni spokojnie meczu nie potrafia ani wygrac ani przegrac. 

 

btw. czemu oni cyklopa bieleckiego wpuszczaja na boisko? on od paru lat powinien juz dac spokoj z pilka reprezentacyjna

Ale pościg w końcówce. Już się bałem, że z takimi karakanami przegramy. Dobrze, że dali radę, bo czekają nas jeszcze emocje.

nie pamietam ani jednego meczu by jakikolwiek bramkarz na takim poziomie bronil z taka skutecznoscia, a reczna ogladam od dawna w wydaniu reprezentacyjnym

 

fantastyczny mecz ale prawdziwy sprawdzian jutro, a z chorwatami niestety zbyt bardzo nie lubimy grac

(pipi)a, szkoda półfinału, ale zawodu jakoś nie czuję, bo chłopy walczyli jak lwy i bardzo chcieli wygrać, pretensji do nich mieć nie można. Chorwaci są po prostu zbyt silni dla nas.

dzis jednak mecz o 5 miejsce to zenada, tak jakby juz calkiem wypompowani z sil byli ale to nie usprawiedliwia jak mogli przegrac tak wygrany mecz

Ale chyba to nikogo nie dziwi, tak to już mamy w tym kraju jeśli chodzi o sport ;)

  • 11 months later...

zawał ale obiektywnie to z forma z dwoch pierwszych meczow to polske nie widze w gronie druzyn, ktore namieszaja w tym turnieju

Argentyna zremisowała z Danią, pretendentem do mistrzostwa, więc to nie był słabeusz. Dobrze, że wraxamy do gry.

nic tak nie podnosi ciesnienia jak mecze polskiej reprezentacji szczypiornistow ;)

No mieli farta, bo za porażkę z III Rzeszą i Związkiem Sowieckim na jednej imprezie grozi rozstrzelanie przez oddział AK. Remis to kolaboracja, więc też kula w łeb.

Kto wie czy dziś Argentyńczycy nie sprawią niespodzianki Niemcom, taki układ dla nas byłby super.

No fajnie by było, pasowałoby nam to bardzo.

Nie udało się z Danią, ale dziś będzie prawdziwa wojna. Jeśli tylko bramkarze dadzą radę i nie będziemy popełniać błędów to rywal w zasięgu, chociaż bardzo mocny.

do mnie definitywnie dzis zegnamy sie z katarem, zbyt chimeryczni bylismy w kazdym meczu, musial by im wyjsc najlepszy mecz turnieju by na cokolwiek liczyc

kur wa jak mnie denerwuja te ich straty w ataku, te frajersko stracone bramki. dzisiaj juz lekko z 5 bramek straconych na wlasne zyczenie.

 

 

szmal polski neuer ale ten rojewski to dla beki zabrany na te mistrzostwa czy jak? XD

Edited by schabek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.