Skocz do zawartości

Mass Effect 2 DLC


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kupuję ENG. Czy nie będzie żadnych niepotrzebnych interakcji między obiema wersjami gry?

 

Jeśli chodzi o sejwy, to gra widzi te zapisane w PL i działa pod ENG. I na odwrót. Sejwy z ENG działają pod PL.

Ale na Twoim miejscu, jeśli chcesz skakać z PL na ENG a nie robić całości w ENG, proponowałbym skończyć najpierw tryb fabularny w PL i dopiero odpalić te dwa dodatki pod ENG.

Gra lubi się przyciąć w niektórych momentach - nie chce pisać gdzie, bo popsuje ci fabułę - jest to lokacja z dlc, która pokaże się także pod PL ale jak wejdziesz z czymś w interakcje to bach! Reset konsoli.

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza

@morros - Ale namieszałeś człowieku , przeczytaj jeszcze raz dokładnie to info i zastanów się dwa razy.

Wynika z niego , że PC-towi posiadacze wersji PL , mogą/muszą pobrać za darmo wersje ENG (całej gry) , aby móc zagrać w dodatek w wersji ENG za bliżej niesprecyzowaną kwote (być może za free).

Na PS3 DLC będzie kompatybilne z werjsą wydaną w PL , a ta jest po angielsku (PS3 nie ma w ogóle wersji językowej w grze PL - gram.pl walnął grubego babola).

X360 - tu rozchodzi się chodzi tylko o polski MARKET , więc raczej żadna przeszkoda głodnych dodatku ;)

 

Podsumowując, dodatek nie został spolonizowany i na wszystkich sprzętach ma działać tylko z angielskimi wersjami gry.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze może dodam, że w związku z tym, iż Arrival jest ostatnim fabularnym DLC (co potwierdził Chris Prestley) to od 22 marca(ten wtorek) nadawanie powinien wznowić Cerberus Daily News :)

 

@Cethu no raczej, że marca, sorki :D

Edytowane przez olej
Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że za te 560 M$ Points dostaniemy zabawę na godzinę-półtorej, tak jak to było w przypadku epizodów do Alan Wake. Tyle samo kosztowały.

Swoją drogą zastanawia mnie ten zegar/timer na jednym ze screenów. Czyżby czas odliczany do otwarcia przekaźnika masy i pojawienia się Żniwiarek :D

Hmm.. jakby tak zrobili i na końcu pojawiła się armia Żniwiarzy a Shep rzucił jakimś tekstem w stylu "musimy walczyć" to nie wiem jak ja przeżyje do końca roku czekając na ME3.

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza

dobra jako iż specjalnie nie chce mi się kupować ME2 na ps3 i nie mam czasu przechodzić gry po raz 3 :) takie małe pytanko do kumatych:

Jak zagrać w dodatek mając konto na polskim live? Mam angielską wersję gry i shadow broker w zestawie bo zakupiłem przed przejściem na polski live. Czy wystarczy założyć konto na uk załadować punktami a po zakupie przejść na główne konto ? Czy dodatek wtedy się uruchomi?

Odnośnik do komentarza

czy da radę zagrać w Arrival na moim koncie zakupując go na innym :) ?

tzn w skrócie czy dlc są przywiązane do konsoli czy do konta ?

 

 

P.S. W SB grałem i przeszedłem na polskim live ale zakupiłem na tym samym koncie na którym grałem tyle że jak jeszcze był na UK. Dlatego nie wiem czy ryzykować zakup dlc na jakimś fikcyjnym koncie na uk

P.S.2 mam nadzieję że teraz jasno napisałem. Mam kaca i ogólnie się zamotałem :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

czy da radę zagrać w Arrival na moim koncie zakupując go na innym :) ?

tzn w skrócie czy dlc są przywiązane do konsoli czy do konta ?

 

 

P.S. W SB grałem i przeszedłem na polskim live ale zakupiłem na tym samym koncie na którym grałem tyle że jak jeszcze był na UK. Dlatego nie wiem czy ryzykować zakup dlc na jakimś fikcyjnym koncie na uk

P.S.2 mam nadzieję że teraz jasno napisałem. Mam kaca i ogólnie się zamotałem :D

 

Wszystkie dodatki które zakupisz są przypisane do konsoli i będą działać na każdym koncie które masz na konsoli więc nie powinno być z Arrival problemu bo masz angielską wersję gry ni tylko to się liczy

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie ukończyłam "Arrival". DLC nie za długi (czas przejścia porównywalny z "Project Overlord", czyli 2-3 godziny jak się człowiek nie śpieszy), ale bardzo ciekawy, nasiąknięty mocno klimatem pierwszego ME (misje dla Przymierza, Żniwiarze jako adwersarze w miejsce Kolekcjonerów) i stanowiący rzeczywiście pomost pomiędzy częścią drugą a trzecią (spojlerowała nie będę - każdy zagra i sobie zobaczy, o co kaman).

Polecam grać w ten dodatek po ukończeniu "Misji Samobójczej" - jeśli zagracie w to wcześniej (bo opcja zagrania w niego uaktywnia się po misji na Horyzoncie), pozbawicie się kilku fajnych motywów fabularnych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...