Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, trochę przesadzacie :) Nie wierzę w to, że informację obecności przeciwnika, który w grze występuje od pierwszej części, traktujecie jako spoiler. LOL, weźcie na wstrzymanie :potter: Co by nie mówić o samej fabule - jak banalna nie jest - to jednak ujawnianie treści przerywników filmowych to prawdziwe spoilowanie, a nie opisywanie wrażeń z konfrontacji z danym typem przeciwnika.

 

Na boku: gra jest piękna <3

Odnośnik do komentarza

Ja pierniczę - akcja w akcie II to jest światowej klasy film akcji z niekończącą się strzelaniną :sorcerer: Efekty graficzne mnie urzekły.

Mam podobne zdanie :) Jest super. Wczoraj z kumplem zaliczyliśmy dwa akty. Jak dla mnie fajniej się gra w kampanie w tej części niż w 2. Multi jeszcze nie odpaliłem. Dziś brak czasu na granie i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać jak znowu zasiądę do Gearsów jutro. Pierdzielę, wstaje o 6 i gram ;)

Odnośnik do komentarza

Tryb Bestia rozwalony i czuję ogromny niedosyt. Jednak te 12 fal to dla dwóch graczy straszna lameriada. Jako wadę postrzegam również ogromny chaos obecny w tym trybie w późniejszych falach, kiedy to botów COGu jest naprawdę dużo. Niemniej jednak, jako przerywnik od pozostałych klasycznych trybów jest to naprawdę kozacka odskocznia, szczególnie jako spojrzenie na Hordę od drugiej strony :potter:

Odnośnik do komentarza

Ja pierniczę - akcja w akcie II to jest światowej klasy film akcji z niekończącą się strzelaniną :sorcerer: Efekty graficzne mnie urzekły.

Mam podobne zdanie :) Jest super. Wczoraj z kumplem zaliczyliśmy dwa akty. Jak dla mnie fajniej się gra w kampanie w tej części niż w 2. Multi jeszcze nie odpaliłem. Dziś brak czasu na granie i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać jak znowu zasiądę do Gearsów jutro. Pierdzielę, wstaje o 6 i gram ;)

 

Gdzie w Zielonej brałeś ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Jakby jedna paczka kosztowała 40-60msp to spoko, sam mam tyle msp na koncie, została jakaś końcówka z poprzednich zakupów i nie wiadomo co można z tym zrobić, nic za to kupić nie można. Byłem pewien że właśnie wydam sobie na jakąś broń ale doj.ebali z tą ceną jak dzik w sosnę.

 

Już byl wolał na (pipi)ą tapetę do dasha wydać te parę złotych.

Odnośnik do komentarza

http://epicgames.com...3-weapon-skins/

 

Większość wygląda jak z odpustu, więc dobrze że mało kto będzie ich używał, tymbardziej że cena z kosmosu. Im mniej pedalstwa w girsach tym lepiej.

Fajne skiny ale powinny być odblokowywane za kille z danej broni naprzykład.

 

@EDIT

http://www.trueachievements.com/n5522/gears-of-war-3-weapon-skins-dlc-confirmed.htm

To ci napisałem wyżej po części się sprawdziło albo nie potrafię czytać :P Już nie mogę się doczekać Gold Omena Gnashera :P

Edytowane przez Szabla8
Odnośnik do komentarza

Ale raz, że skiny same w sobie to zupełnie bonusowa rzecz, której brak nie będzie nikomu doskwierał, a jak ktoś chce, to sobie dokupi nowy bajer. I dwa, nie wiem kto miałby płacić 3600 i po co, skoro i tak można mieć tylko jeden skin na raz, więc co za problem kupić jeden najlepszy, jeśli się nie jest kobietą.

Odnośnik do komentarza

Prawda, sam trafiłem na trzy kobiałki przy hordzie. Fakt, że zamiast przekleństw słyszałem słodki głosik i co chwilę "Thank youuuuu!", ale kolesiówki dawały radę. Szczególnie jedna z nich.

 

Dziś powinni wysyłać. Jeśli nie dojdzie do jutra....!!!!

 

...to nie dojdzie. Będzie pojutrze :blum1: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...