Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Ławica jak się ją ogarnie to jest całkiem spoko. Bardzo fajnie się tam gra snajperką. Na początku też mi nie odpowiadała, ale teraz już ją całkiem polubiłem. Podobnie było z Process w 'jedynce' na początku ta mapa zupełnie mi nie odpowiadała, a jak już ją lepiej rozkminiłem to oprócz beznadziejnego designu jest za(pipi)ista.

Co do Overpass to się zgodzę, lipa po całości. Ciekawy pomysł na mapę, ale rozłożenie broni i w ogóle konstrukcja mapy do pupy.

Dry Dock, dla mnie średniawka, ale nie rozumiem sensu istnienia One-Shota na tej mapie, zazwyczaj jak go się podniesie to i tak ktoś się zrespi pod schodami albo nawet za plecami i nie idzie nic tym ugrać.

Odnośnik do komentarza

Zmniejszyli siłę obrzyna ... hmmm polemizował bym z tym ostro bo jeśli faktycznie coś zrobili to nieznacznie wręcz zmiana kosmetyczna .

Każdy tryb w którym jest jedno życie to lidzie biegają z obrzynem ... biegają to za mocno powiedziane ,czają się za rogiem w oczekiwaniu aż ktoś się nawinie .

 

Tak jak już pisał MaZZeo .. obrzyn to broń dla upośledzonych dzieciaków call od duty . i podpisuję się pod tym obiema rękoma . Bo jakim trzeba być noobem i antytalenciem aby grać tą bronią ?

 

Co do tych statystyk to wydają mi się nieco naciągane ,grając na multi odnoszę wrażenie ze proporcje są zgoła inne .

 

Miałem na myśli dokładnie to samo - jeszcze jakby tym obrzynem fajnie się grało, ale sorry, czekanie aż ktoś się nawinie zza rogu to totalna żenada, bo inaczej tym grac się nie da, bo w magazynku jest jeden strzał, co eliminuje walkę na bliski dystans z więcej niż jednym typem. Ogólnie ta broń to porażka, bez niej grałoby się bez porównania lepiej, a dzieci CoDa niech się nauczą grac, a jak nie to wynocha na Call of Kupa. Niestety takie mamy czasy, w których dosłownie każdą kolejną cześc dobrych skillowych serii muszą czymś zepsuc (vide Halo: Reach i właśnie Gearsy). Casuale w natarciu i jestem pewnien, że gdyby wywalic obrzyna to większośc typkow biegających z nim pożegnałoby się szybko z K/D ratio na plusie.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Dokładnie...obrzyn psuje zabawę. Dziś grałem trochę warzone i gdyby nie sawned-off to grałoby się naprawdę wyśmienicie, a tak to grało się fajnie, ale co chwila leciały bluzgi na typa z obrzynem bo ściągał jak zwykle w bzdurnych sytuacjach. I co z tego że i tak go później zabijaliśmy, ale trzeba było go ścigać z 5 min. bo ciągle uciekał i się kitrał za winklami. To strasznie psuje tempo akcji, które znamy z pierwszych Gearsów. Niech dadzą po prostu playliste "Classic" i tyle.

Odnośnik do komentarza

No z tym expem to trochę przesadzają....bo mając 25 kili,dzisiaj dostałem 4k pkt gdzie wczesniej dostawalem ok 9k. Ja się z tym pogodzić mogę bo w końcu dobije do tej setki (mam 94lvl),ale jakby pomyśleć o ludziach którzy grali sobie do tej pory w kampanie itp. i mają jakiś 20 lvl to na pewno im się to nie spodoba.

 

Sawed Off trochę znerfiony to na +. Napisałem trochę bo znerfili zasięg i z poziomu gdzie melee nie dosięga to on nie rozrywa,jednakże przydałoby się znerfić jeszcze zasięg rażenia.

Odnośnik do komentarza

No z tym expem to trochę przesadzają....bo mając 25 kili,dzisiaj dostałem 4k pkt gdzie wczesniej dostawalem ok 9k. Ja się z tym pogodzić mogę bo w końcu dobije do tej setki (mam 94lvl),ale jakby pomyśleć o ludziach którzy grali sobie do tej pory w kampanie itp. i mają jakiś 20 lvl to na pewno im się to nie spodoba.

 

Z expem też się nie popisali wczoraj w kilku meczach na KOTH miałem z gry ponad 10tys pts ,ale expa to mi dodało w porywach 4,5 tys ..

Jednak się połapali ze za szybko ludzie robią 100lvl , nolajfy po tygodniu od premiery miały już setkę ! .

Czeka mnie dużzzzzzzo grania aby dobić z 62lvl do 100 :D

Odnośnik do komentarza

No z tym expem to trochę przesadzają....bo mając 25 kili,dzisiaj dostałem 4k pkt gdzie wczesniej dostawalem ok 9k. Ja się z tym pogodzić mogę bo w końcu dobije do tej setki (mam 94lvl),ale jakby pomyśleć o ludziach którzy grali sobie do tej pory w kampanie itp. i mają jakiś 20 lvl to na pewno im się to nie spodoba.

 

Z expem też się nie popisali wczoraj w kilku meczach na KOTH miałem z gry ponad 10tys pts ,ale expa to mi dodało w porywach 4,5 tys ..

Jednak się połapali ze za szybko ludzie robią 100lvl , nolajfy po tygodniu od premiery miały już setkę ! .

Czeka mnie dużzzzzzzo grania aby dobić z 62lvl do 100 :D

Dlaczego za szybko? Było ok, kilka meczy i poziom. Żeby to był tylko numerek... ale nie, od lvla są uzależnione unlocki postaci. Szkoda, kiepskie posunięcie ze strony Epic.

Odnośnik do komentarza

Gdzie ten update????Wczoraj pograłem i krew człowieka zalewa gdy się gra przeciwko drużynom z obrzynami!A statystyki to chyba totalnie z d..py wyjęte, ponieważ większość z śmieciem biegała.Jaki tam zasięg zmienili????????jakiś 2metry koleś stoi wale w niego z gunshera a on mi oddaje z tej samej odległości obrzynem i tak się rozmyłem na podłodze i to nie jeden raz.....

 

Z całego tego updatu zauważyłem że jakieś 80-90% drużyny gra obrzynem!!

 

Nie zrobią classic ponieważ 80% graczy tam wskoczy!!

 

Epic + Bungie = klocek!!

 

 

 

Zachęcam, do brania udziału w ankiecie o dodanie classic playlisty http://forums.epicgames.com/threads/828784-Old-School-Playlist-v2-800-Supporters!/page105

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dlaczego za szybko? Było ok, kilka meczy i poziom. Żeby to był tylko numerek... ale nie, od lvla są uzależnione unlocki postaci. Szkoda, kiepskie posunięcie ze strony Epic.

No właśnie kilka meczy i poziom i w takim tempie po miesiącu gry 80% graczy miało by 100lvl ...zainteresowanie grą by spadło .Jak już pisałem nolajfy po tygodniu od premiery nabiły 100lvl !.

 

Jak do tej pory EPIC nie napisał nic oficjalnie na temat zmniejszenia expa ,czemu to zrobili i w jakim stopniu jest zmniejszony exp ...ale z moich obserwacji dostajemy ok 50% tego co było wcześniej .

Poczekamy na oficjalne info w tej sprawie ... może się łaskawie ktoś wypowie z EPIC.

Odnośnik do komentarza

To oznaka Krzychu, że trzeba zebrać ekipę znowu i wziąć się za hordę lub bestię. :)

Jak dla mnie bomba. W sobotę wieczorem będę na pewno. Zagadam do reszty ekipy. Tak przy okazji, rozmawiałem dziś z kilkoma anglikami, którzy również wychodzą z siebie po "zmianach" w GoW3. Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...