Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

włączyłam wczoraj gearsów, patrze a tam dodatek RAAM. Nie mialam zadnych punktów na konsoli, wiec włączylam szybko allegro, kupilam 4200 MSP, za kilka chwil kod mialam na mailu. No więc wklepałałam, kupilam season pass i z poziomu gry wyskoczyla mi "wejściówka". najpierw pobrala sie horda pack, a za chwile kolejna wejściowka wyskakuje- RAAM- pobrałam. Jakiez bylo moje wkur..., jak zobaczylam ze dodatek RAAM pobrał mi sie nie za darmo w ramach season pass'a, a za....1200 MSP. No przecież myslalam, że szlag mnie trafi. Co za bezsens. efekt- jestem w plecy z kasą, z 4200 punktów, zostało mi sie w sumie aż....600 !!!! kompletna porażka. do teraz jestem zła. Co by nie mowic- dodatek miażdży. Szkoda, wielka szkoda ze cala 3 część nie jest tak klimatyczna i miodna jak wlasnei Raam's shadow. wreszcie mroczne, cieżkie lokacje, sporo bossów, mozliwosc grania po obu stronach. dla mnie dodatek zjada na śniadanie wszystkie chaptery kampanii z płyty. REWELACJA !!!

 

edit: chętnie pogram w sieci: coop, horda, bestia. przysylajcie zaproszenia: xxtremenapalm.

 

grająca kobieta, zakochana w "gyrosach" od pierwszej części ;)

 

zrobilam ostatnio 50 fal hordy ze znajomymi z innego forum. zajeło nam to nieco ponad 2,5 godziny

Edytowane przez fashionvictim
Odnośnik do komentarza

Nie martw się.

 

For those of you who have a Season Pass and have been charged for RAAM's Shadow, you will be refunded automatically in the next 5 days.

 

DLC swietne, niby troche ponad 3 godziny, a intensywne w cholere i swietna odmiana w postaci grania po obu stronach barykady.

Odnośnik do komentarza

DLC swietne, niby troche ponad 3 godziny, a intensywne w cholere i swietna odmiana w postaci grania po obu stronach barykady.

Czyli przejście zajmuje jednak ok 3h? Bo po przeczytaniu oficjalnego opisu na XBL że dodatek trwa 3h już odejmowałem jakąś godzinę bo wiadomo jak to jest...Główna kampania też miała trwać ok 10-12h :woot:

Odnośnik do komentarza

Z botami idzie chyba wbić to za egzekucje RAAM'em na Kim'ie. Odpalać mecz TDM lub KOTH aż wypadnie Kim i trzaskać na nim egzekucje ;).

 

To słabe rozwiazanie.

 

No i nie wiem, ludzie specjalnie to robią? Ja wybrałem KIMa właśnie po to by ludzie sobie mogli w razie czego nabić na mnie egzekucje, no ale inni chyba mają to w (pipi)e i specjalnie wybierają Barricka, Valerę albo Taia byle nie Kima...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...