Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie mapki baaardzo średnie. Przynajmniej na tle tych z poprzedniego dodatku. Patent z "żywiołami" stwarzał duże pole do popisu, a tutaj tego nie wykorzystano. Inna sprawa, że mając wszystkie DLC na dysku GOW3 dosłownie przytłacza multisową zawartością. Trybów i map jest teraz od zatrzęsienia.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie mapki baaardzo średnie. Przynajmniej na tle tych z poprzedniego dodatku. Patent z "żywiołami" stwarzał duże pole do popisu, a tutaj tego nie wykorzystano. Inna sprawa, że mając wszystkie DLC na dysku GOW3 dosłownie przytłacza multisową zawartością. Trybów i map jest teraz od zatrzęsienia.

25 mapek jest teraz. Z tego co pamiętam to w GoW2 było chyba jeszcze więcej. I fakt mapki średniawe. Spodobała mi się Artyleria i Następstwo...Kruk może być, Jacinto chyba bardziej podobało mi się w 'dwójce', a Zatoka jak dla mnie najsłabsza mapka.

I na mapie Artyleria strasznie spodobało mi się tło. Nie tylko ten huragan wygląda zarąbiście, ale też wszystkie pola i drzewa w tle robią wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Ale w sensie?

Jak dla mnie lepsze niż w dwójce, bo nie ma kamperstwa kompletnego na górze schodków, wywalili ten płotek i przynajmniej można z dwóch stron wejść. Wcześniej to już idiotyczne bywało, jak wszyscy siedzieli sobie na górze, nawalali z lancerów i przyklejali wzdłuż schodków granaty.

Odnośnik do komentarza

lepszy dla Was jest ten guardian czy z dwójki?

A jest jakaś większa różnica niż to że nie ma takiego chamskiego kampienia bo respawny na to nie pozwalają?

Moim zdaniem to zmiana na plus, przynajmniej runda nie trwa 20min. i jako dowódca jest jakiś większy zastrzyk adrenaliny, a nie niemal bezczynne siedzenie i kampienie się w jednym miejscy całą rundę.

Odnośnik do komentarza

lepszy dla Was jest ten guardian czy z dwójki?

A jest jakaś większa różnica niż to że nie ma takiego chamskiego kampienia bo respawny na to nie pozwalają?

Moim zdaniem to zmiana na plus, przynajmniej runda nie trwa 20min. i jako dowódca jest jakiś większy zastrzyk adrenaliny, a nie niemal bezczynne siedzenie i kampienie się w jednym miejscy całą rundę.

 

różnica taka, że widzimy gdzie jest dowódca i on widzi nas.

Odnośnik do komentarza

Przeca można się ustawić. W piątek koło 21ej lub w sobotę od 10ej rano startuję z ekipą w bestii i hordzie. Chcesz się podpiąć?

 

Na publiku nie można wybierać fal.

 

Ale można zaprosić tych z którymi się ostatnio (= ostatnie dni) grało na publiku do hordy prywatnej - od dowolnej

fali (= swojej max. fali do jakiej się doszło) .

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałbym dokupić dodatek Raam's Shadow - tylko widzę, że są tam jakieś dwa. Normalny i Pack 2 - czym to się różni i który wybrać. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

 

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć?

 

Wybierz ten który kosztuje 1200msp i tyle.

 

Nie jestem usatysfakcjonowany XPem na Guardianie. Wiem że te mecze często są błyskawiczne, ale tak czy inaczej za mało punktów się dostaje. Egzekucja czasami też trwa ledwie 5 min a XP się dostaje ze dwa razy więcej. W GoW2 to był najbardziej opłacalny tryb, szczególnie jak rundy trwały długo. W w trójce strażnik niezbyt długo żyje, z jednej strony to dobrze bo nie ma kamperiady, z drugiej nie ma to już takiego uroku jak w dwójce, gdzie na Jacinto i Bloodrive rozstawiało się szyszki i można było sobie herbatę pójść zrobić.

 

EDIT: haha, właśnie przeczytałem że zmieniają mnożnik XP na guardianie i wrzucają Gears weekend (mnożnik X2)

 

http://twitter.com/#...%23GearsWeekend

 

I wrzucają playlistę egzekucji do 10 z samym Raven Down gnasher only

 

2uoglj4.gif

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...