Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Nie robmy z tego Robocopa. Ostrze w rece ok, ale broni jako takiej juz tam sie nie zmiesci, chyba ze mowimy o mechanizmie wewnatrz cybenetycznego przedramienia, ktory jest w nie wybudowany, a role pistoletu spelnia wysuwana lufa.

Odnośnik do komentarza

Myslalem bardziej, ze masz na mysli bron schowana na zasadzie takiej jak w Robocopie. Dlon moze zmienic sie w wyrzutnie rakiet w takim stopniu jak zmieniala sie noga w Ehrgeiz lolz.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Extended Trailer:

 

Zapnijcie pasy bo jest ostro. Ciary gwarantowane. Nasze alter-ego to zawadiaka pierwszej klasy, w dodatku sztukmistrz krav magi, broni białej i amator kamuflarzu taktycznego. Kozaczysko jednym słowem. Oby Eidos wraz z SE się spisali na medal i wyszedł im dziewiątkowy Deus Ex. Wierze i czekam z niecierpliwościa na dodatkowe info z E3.

 

Oczywiście polecam oglądać w 1080p

 

EDYTA: Na deser pierwsze screeny. Wygląda tak klimatycznie jak prerenderowany trailer ale po jakości oprawy można z całą pewnością stwierdzić, że to in-game screenshots.

 

SCREENY

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Render zarąbisty, mega klimat, ciary na plecach - po prostu must have! Tylko że nie grałem w poprzednie części, a to wiąże się z chwilowym powrotem do grania na komputerze :( Dobrze chociaż że antologia kosztuje grosze i jest po polsku.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Polecam na dobrą sprawę przede wszystkim "jedynkę".

Dwójka za sprawą kilku elementów jest taka sobie, ale jak ktoś powyżej napisał: antologia jest za grosze, więc brać i grać :D

 

A na "trójkę", czy raczej "zeroipół" również czekam z niecierpliwością (świetny utwór w trailerze).

Odnośnik do komentarza

Lapka mam w w miare mocnego, wiec to zaden problem by pograc... ale hmmm to archaiczny juz tytul, nie chce sie mieczyc z nim. Z grami tak jest, ze powinno sie je ogrywac w okresie ich generacji, potem moga byc juz tylko ciekawostka. 2 to bardziej nastawiona na akcje byla, yup? Z tego co sie orientuje DE byl mocno oparty na fabulule i rozwiazaniach para-rpg.

Odnośnik do komentarza

Lapka mam w w miare mocnego, wiec to zaden problem by pograc... ale hmmm to archaiczny juz tytul, nie chce sie mieczyc z nim. Z grami tak jest, ze powinno sie je ogrywac w okresie ich generacji, potem moga byc juz tylko ciekawostka. 2 to bardziej nastawiona na akcje byla, yup? Z tego co sie orientuje DE byl mocno oparty na fabulule i rozwiazaniach para-rpg.

 

Ajajaj, co też mówisz...

Ja dopiero teraz łapię za "archaiczne" tytuły, na które nie miałem czasu lub ochoty wcześniej (a może dlatego, że mam leciwego lapka T40 :D ); w kolejce czeka Outcast z gog.com, ale mi się nie spieszy.

 

Tak jak piszesz - jedynka fabuła i dość mocno rozbudowane elementy rpg, dwójka - akcja.

 

A od siebie z "archaizmów" polecam:

System Shock Portable

Wersja przystosowana do pendrive jako "podróżna" :D

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Z grami tak jest, ze powinno sie je ogrywac w okresie ich generacji, potem moga byc juz tylko ciekawostka.

 

Nie zgodzę się, tak samo byłoby można mówić o filmach... A chyba oglądasz dalej stare filmy?

 

Wcześniej nie grałem w jedynkę, ale dzięki zwiastunowi Human Revolution pomyślałem, że warto spróbować. Ze starymi grami mam tak, że z 10 minut muszę pograć by odzwyczaić się od wypaśnej grafiki i mechaniki obecnych produkcji. Nie każda stara gra ten test przechodzi, ale niektóre gry mają taką moc, że działa nawet na mnie dzisiaj. Tak jest z Deus Exem. Sam początek gry, ale już teraz klimat, muzyka i chęć zobaczenia więcej wygrała.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

part 1

http://www.mediafire.com/?kdizq2ngzrg

part 2

http://www.mediafire.com/?ng2ndyzmzxi

 

Ściągajcie póki jest. Ja w dziale PS3 wygłosiłem już swoją opinię więc powtarzać się nie będę hehe, ale mogę powiedzieć, że oryginalny Deus wraca w nowej formie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...