Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Gra dobra, ale męczyła mnie przy koncu już mocno. Rzygałem hackowaniem już. Miejscówki też od połowy gry mocno monotonne, ale za to cała otoczka daje rade. Nie podobało mi się też, że zakonczenia można obejrzeć każde (wystarczy save zrobić). Grafika wogóle mi nie przeszkadzała (no może twarze postaci).

8/10

Odnośnik do komentarza

dzisiaj nabyłem ową gierkę odpaliłem z nadzieją ze bedzie coś konkretnego ..... a tu zonk boże co to qwa jest ? nie dość ze nudne jak flaki z olejem to jeszcze graficznie ...trójkąty !! . Wprawdzie jestem na początku gry ale start jest tragedia . Zobaczymy co bedzie dalej ... ale jak się szybko nie rozkręci (2-3 h rozgrywki ) to bedzi to mój najgorszy zakup roku .

Odnośnik do komentarza

Na początku, czyli gdzie? Jeszcze w laboratoriach? Jeśli oczekujesz tutaj akcji rodem z COD, to zapomnij, nie ten adres. Gra na dobre rozkręca się tak naprawdę po pierwszej misji

odbijanie zakładników i zdobycie prototypu tajfuna

, wtedy mamy więcej swobody, choć tej w podejmowaniu ważnych decyzji nie brakuje już w tym pierwszym zadaniu.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj nabyłem ową gierkę odpaliłem z nadzieją ze bedzie coś konkretnego ..... a tu zonk boże co to qwa jest ? nie dość ze nudne jak flaki z olejem to jeszcze graficznie ...trójkąty !! . Wprawdzie jestem na początku gry ale start jest tragedia . Zobaczymy co bedzie dalej ... ale jak się szybko nie rozkręci (2-3 h rozgrywki ) to bedzi to mój najgorszy zakup roku .

 

Szczerze? Szkoda Twojego czasu, nie podejdzie Ci już. To dość specyficzna gra i dla mnie np. jedna z najlepszych tej generacji - czekałem na nią od lat, czyli świetnej zabawy z 1ką na PC i 2ką na X1. Ale każdy ma swój gust - sprzedawaj/wymieniaj.

Odnośnik do komentarza

Mnie rowniez nie podeszla, a spotykalem sie z opiniami nastepcy MGSa... Supercyborg, a nie potrafi swobodnie zabijac, bo musi regenerowac baterie po kazdym kapputschlagen.

To ja juz bym mogl zabic kilku ludzi pod rzad, jakbym sie desperacko postaral, nie musialbym czekac za skrzynia, az mi sie komorka naladuje

 

 

:confused:

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Mnie rowniez nie podeszla, a spotykalem sie z opiniami nastepcy MGSa... Supercyborg, a nie potrafi swobodnie zabijac, bo musi regenerowac baterie po kazdym kapputschlagen.

To ja juz bym mogl zabic kilku ludzi pod rzad, jakbym sie desperacko postaral, nie musialbym czekac za skrzynia, az mi sie komorka naladuje

 

 

:confused:

 

Nie uważasz, że byłoby jednak zbyt prosto, gdyby tak bez żadnych konsekwencji można było szybko podbiegać do każdego i atakować z bliska? Zresztą bateria dosyć szybko się ładuje, a już tym bardziej po dokupionych wszczepach.

Odnośnik do komentarza

Pod koniec miałem nawet taką akcję, zaszedłem od tyłu grupę patrolujących. Niestety patrole świetnie się uzupełniały, na środku była wieżyczka, a panelu kontrolnego strzegł jeszcze jeden. Włączyłem niewidzialność, programami anihilującymi przejąłem wieżyczkę i zdążyłem się jeszcze schować nim padła ostatnia bateria :P Oglądanie jak wieżyczka wyżyna patrole na dziedzińcu - bezcenne ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie rowniez nie podeszla, a spotykalem sie z opiniami nastepcy MGSa... Supercyborg, a nie potrafi swobodnie zabijac, bo musi regenerowac baterie po kazdym kapputschlagen.

To ja juz bym mogl zabic kilku ludzi pod rzad, jakbym sie desperacko postaral, nie musialbym czekac za skrzynia, az mi sie komorka naladuje

 

 

:confused:

 

Nie uważasz, że byłoby jednak zbyt prosto, gdyby tak bez żadnych konsekwencji można było szybko podbiegać do każdego i atakować z bliska? Zresztą bateria dosyć szybko się ładuje, a już tym bardziej po dokupionych wszczepach.

 

 

A w blacklist, z superhuman fisherem, ktorego chwialisz, co jest?

 

Gosciu nie jest cyborgiem, a bawi sie z zolnierzami, jak z wlasna corka w zbijaka.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

I dzięki temu gra nie jest casualowa pod tym względem, ma inną koncepcję od SC:C i realizuje ją genialnie :) Taki stary skradankowy freak jak ja był baaardzo usatysfakcjonowany tą grą :) A SC:C też ma dla mnie swój urok i jakoś zaakceptowałem nową koncepcję mimo olbrzymiej miłości i sentymentu do starych części SC..

Odnośnik do komentarza

Grunt to być otwartym na zmiany. Miałem/mam to samo odczucie pod adresem SC Conviction. Gra zdje egzamin na piątkę natomiast Deus Ex jest grą świetną, z której zdecydowanie wato wycisnąć jak najwięcej. System skradankowy i 'ewolucja' bohatera dają szerokie pole manewru do tego jak chcemy rozbudować postać i jak grać. Moim zdaniem jedna i druga gra spełniają swoje zadania znakomicie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie o ten achievement Foxiest of Hounds, gdzie trzeba przejść grę bez wszczynania alarmu.

 

Czy tu chodzi tylko o jakieś kamerki/wieżyczki w budynkach i też alarmy włączane przez typów? Bo wyczytałem w necie że wystarczy pojawienie się napisu "wrogi" nad radarem w jakiejkolwiek sytuacji by jużbyła lipa.

 

No i pytanie, czy jak cośmnie wykryje, a ja wczytam poprzedni zapis to nadal mogę łyknąć aczik?

Odnośnik do komentarza

Ahh, a ja już trochę mózgów przewierciłem i nasiałem boruty jak mnie Tindall poprosił bym ogarnął sprawę z dilerami :( No nic, drugie podejście to będzie pacyfista + bez alarmów. Teraz poznam grę i drzewka rozwoju, w co warto inwestować a w co nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...