Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

fajna sprawa że pobocznych questów jest od groma i wszystkie ( no poza do tej pory jednym-w 2 odwiedzonym mieście) są długie i wymagają pokombinowania a nie tylko przyjdź , spytaj sie, wróć.

fabuła.. ciekawie poprowadzona.. przede mną jeszcze dużo ale fajnie czyta się wszystkie te informacje odnosnie tego wykreowanego świata

jak dla mnie ocena to 10- ale zaznaczam ze gra dla 10 nie musi byc dla mnie innowacją:) jest tu wszystko czego potrzeba w temacie. minus jest mały właśnie za długie loady i drobne niedoróbki które się czasami zdarzają.

Odnośnik do komentarza

Na xbox.com pisało explosive pack więc myślałem że będzie tylko do ang :) ale skoro jest na płycie... no to już nie mogę się doczekać aż wrócę do domu z niemiec (co nastąpi w sobotę)

BTW : dzięki z odpowiedź ^_^

PS: Fajnie że dali dlc a nie głupi kodzik który przypisuje się do profilu przynajmniej brat sobie skorzysta :lol:

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Muza w tej grze jest nieprzeciętna...

 

 

Do preorderów dodawano "wybuchowy pakiet", w którym oprócz dwóch broni dodano misję "ratowanie Tonga" (czy tak jakoś). Dopiero teraz dostałem kod, powiedzcie mi, w jaki sposób uaktywnia się tę misję i gdzie znajdę te bronie? (chociaż one mi są niepotrzebne bo przechodzę bez zabicia żadnego oponenta)

 

A tak swoją drogą - mam na liczniku ponad 20 godzin a jeszcze jestem w Szanghaju - liżę ściany a do tego próbuję dorwać osiągnięcie z niewzbudzaniem alarmów. Podobno ostrzeżenie "wrogi" nie eliminuje achivka ale do końca nie wiadomo, wobec czego nie dopuszczam, by przeciwnicy weszli dalej niż w fazę "ostrożny". Jest ciekawie, fajnie a do tego "inwencje twórcze" w wymyślaniu dróg przejścia są niesamowite. Nieraz, mimo dojścia do punktu docelowego, cofam się, by spróbować to zrobić inną drogą. Jestem zachwycony.

Odnośnik do komentarza

No tak zapomniałem dodać, na początku trochę się zdziwiłem że nie ma napisów ;) ale powtarzają się i są dosyć proste więc jak ktoś zna choć trochę ANG połapie się ^_^ .

PS: wie ktoś co to była za wiadomość którą twórcy mieli wypuścić do sieci wczoraj o 22 ?

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem Deus Ex:HR i kilka krótkich spostrzeżeń.

Moim zdaniem gra warta swoich ocen - zabawy starczyło mi na ponad czterdzieści godzin a kombinacje z alternatywnymi przejściami na tyle mnie wciągnęły, że kilkukrotnie wracałem się by przejść daną trasę w inny sposób i kilku oponentów "uśpić". Udało mi się przejść całą grę nie zabijając kogokolwiek a także bez wzbudzania alarmu. Gra jest klasyczną skradanką i nie sądzę, że przejście, jak FPS jest dobrym pomysłem. Fabuła ciekawa, cztery zakończenia i każde w świetny sposób pokazujące, iż twój wybór miał swoje dobre strony, jak i to, że niesie za sobą pewne zagrożenia. Szkoda tylko, że zakończenia wybiera się w ostatniej sekwencji zdarzeń a nie jest ciągiem i sumą wyborów w całej grze. Zarówno zadania główne, jak i poboczne są rozbudowane i w większości wielowątkowe, zresztą jest ich chyba około dwudziestu i z racji tego nie mogły być zapchajdziurą jak w "klasycznych RPG", gdzie są setki questów, w stylu "zabij szczury w mojej piwnicy". Możliwość rozbudowania postaci - lekko ograniczona, do tego jak ktoś wspomniał, większość wszczepów jest "zapchajdziurą" i praktycznie nie do wykorzystania. W końcowej fazie miałem niezagospodarowane kilkanaście punktów praxis. Muzyka jest ponadprzeciętna, rzekłbym "zjawiskowa".

 

Nie podobały mi się dwie rzeczy - monotonność hakowania (chciałem wejść wszędzie, otwierałem każdy komp, po którejś setce już mi się na wymioty zbierało, choć informacje tam zawarte, oprócz istotnych, były też zabawne) oraz odnawianie się tylko jednej baterii (choć sądzę, że to celowy zabieg, by nasza postać nie była zbyt potężna i musiała strategicznie myśleć).

 

Summa summarum - dla mnie, zasłużone 9/10 i faktyczny pierwszy z hitów tej jesieni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nigdy nie lubiłem "Matrixa", cyberpunkowych klimatów i tym podobnych. Ta gra, moim zdaniem, poza "ulepszeniami" ludzi i mrocznego klimatu ma mało wspólnego z pogardzanym przeze mnie cyberpunkiem. I bardzo dobrze - właśnie dzięki temu podchodzi większemu gronu graczy smile.gif

 

Nowy Deus Ex to dzieło sztuki. Absolutnie w każdym aspekcie jest to dla mnie gra prawie doskonała. Obok LA Noire (na razie), to dla mnie pretendent do gry roku. Główny bohater - Adam Jensen, już ma swoje miejsce w panteonie najlepszych postaci z gier ever. "Chłodny" profesjonalista, którego nie da się nie lubić smile.gif Design tej gry, kolorki - coś wspaniałego.

W obecnych czasach gier na 5 godzin, kinectów, popierdółek dla casuali, Deus Ex zapewnia masę zabawy. Nie obraża inteligencji gracza - świetne dialogi, bardzo dobra fabuła. Skradanie, mordowanie, ogłuszanie daje co najmniej taką satysfakcję jak wczuwanie się w Solid Snake'a (Big Bossa) w serii Metal Gear Solid.

Achievementy to sama przyjemność. Żadnych udziwnień i żadnego przymusu, a także znużenia. Żadnych debilizmów w rodzaju ubij 1000 typów prawym kciukiem itd. Nie marnuję czasu na "calaki", chyba, że gra naprawdę na to zasługuje. Deus Ex Human Revolution w pełni na to zasługuje i można powiedzieć, że tej grze (twórcom) się to należy winkb.gif

 

Absolutny must have. 9,5/10.

 

 

Ps. Bardzo dobre spolszczenie!

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...