Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Męczenie wzroku w 3D zależy nie tylko od naszych oczu, przynajmniej ja tak mam. Przykładzik? Menu konsoli (bo jeszcze nie mam żadnej gry na 3DS :P ). Po najechaniu na Nintendo 3DS Camera albo MP3, bez problemu mogę patrzeć na trójwymiarowy obraz. Ale gdy przeskoczę na Mii Plaza z karuzelą Miiludków, już odczuwam dyskomfort. Mam nadzieję, że deweloperzy nauczą się dawkować te 3D. Jakoś.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Nie jestem tam zarejestrowany, więc skomentuję tutaj Twoją wypowiedź na temat startów konsoli ^_^ Bzdurą jest stwierdzenie, że ostatnim systemem w dobrym startem był PSX. N64 miał na starcie jedną z najlepszych gier wszechczasów. Xbox jedną z najbardziej przełomowych. Wii miało Zeldę. No, lepiej mi teraz ^_^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zalezy od gry w sf jest wszystko elegancko mam na fulla 3d a jak grałem w sklepie w rr to pi dwóch okrezeniach tragedia i wylaczylem całkowicie :)

 

 

Jak to czytam, to wydaje mi sie ze efekt 3d i problem z oczami zalezy od tego co sie dzieje na ekranie. Menu konsoli jest statyczne w miare, jak sie cos duzo dzieje na ekranie, to wtedy oczy nie daja rady ;p To moja teoria ;)

 

 

Wii miało Zeldę. No, lepiej mi teraz ^_^

 

 

Zelda ktora byla na Gacka ;) Zaden exlusive start.

 

 

BTW

Pamietacie luz wyczuwalny w gornym ekranie w DS ? Czy mi sie wydaje czy w 3DS ten luz jest troche wiekszy ?

Chodzi mi o luz przy otwieraniu i jak trzymacie konsole przy gwaltownym ruchu czuc luz. Jest wiekszy czy mi sie wydaje ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ktos wie jak jest z gwarancja na 3dsa kupionego w UK? Rok czy dwa? Pewnie nie ma co liczyc ze bedzie serwis w PL?

Na amazonie wychodzi 800 zl za konsole, to jakby nie liczyc za chu** nie oplaca sie u nas kupic.

2 lata chyba. W UE jest takie prawo, że sprzedawca jest zobowiązany przyjąć produkt do 24 miesięcy od daty zakupu. Salon Nintendo (np. w Warszawie), powinien więc przyjąć reklamację moim zdaniem, jeśli konsola została zakupiona w Europie.

 

Ja rozważam decyzję kupna 3DS'a w Stanach ( razem z Okaryną w czerwcu) ponieważ znajduje się tam mój tata (pozdrawiam :D). 3DS w USA kosztuje 249$ czyli ok.(700zł !) - świetna okazja, tylko niestety z blokadą regionalną... Mam nadzieję że kiedyś wymyślą jakieś "obejście" z tą blokadą. Co radzicie? 3DS z USA czy z EU(PL)?

Edytowane przez xtik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...