Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawy ogólnie dążysz żeby skończyły się na uniewinnieniu, w końcu jesteś adwokatem. Można przegrać i czasami nawet jest jakiś króciutki epilog z tego co pamiętam, ale to jest game over wtedy. Gra jest liniowa i nie bardzo da się w niej gdzieś zatkać na amen czy zboczyć, raczej czasami tylko nie wiesz co zrobić żeby pchnąć zabawę dalej. Ot visual novelka, bardzo bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza

przysięgam że ten sklep nintendo jest p.o.p.i.e.r.d.o.l.o.n.y

 

kupiłem grę i jak się okazuje zrobiłem to bez bycia zalogowanym xD ch,uj wie do czego ten zakup teraz tak naprawdę jest przypisany

kiedyś dawno temu miałem konto przypisane do konsoli którą sprzedałem i teraz nie mogę się zalogować bo Nintendo ID jest przypisane do konsoli której nie mam

i co mam teraz kurde zrobić żeby odłączyć to konto skoro konsoli dawno nie mam

Odnośnik do komentarza

 

Zamierzam kupić nintendo 3ds w wersji xl, kwestia tylko... czy warto wziąć wersje NEW czy starą?? New XL kosztuje 180 funtów... a starsza XL 105funtów... czy poza dodatkowym analogiem i niby lepszym efektem 3d jest sens?? Właśnie jak to jest z tym efektem 3d, czy na pewno w każdej grze jest 3d? czy to tylko zbędny bajer?

 

Nowe 3D jest teraz takie jak być powinno, Teraz od czasu do czasu używam bo na zwykłym 3DSie nigdy nie włączałem.

 

nadal jest beznadziejne. wystarczy lekki ruch głową w bok i dostaje się wiadomy efekt. nie wiem jak kiepskie musiało być 3D w klasycznym 3dsie że zachwala się ten bubel w newsie.

Odnośnik do komentarza

nic nie pisałem o utracie efektu. chodzi wyłącznie o pojawiające się delikatne "drżenie 3d", oraz lekkie rozmazania przy najmniejszym ruchu. pomieszczenie mam całkiem jasne, choć źródło światła znajduje się kilka metrów przed obudową konsoli. spróbuje w dziennym świetle, oraz siedząc bezpośrednio pod nim. może wtedy będzie tip top. na razie pozytywne opinie wydają mi się kwestią zwiększonej tolerancji, po obcowaniu z klasycznym 3desem :dunno:

 

Odnośnik do komentarza

przysięgam że ten sklep nintendo jest p.o.p.i.e.r.d.o.l.o.n.y

 

kupiłem grę i jak się okazuje zrobiłem to bez bycia zalogowanym xD ch,uj wie do czego ten zakup teraz tak naprawdę jest przypisany

kiedyś dawno temu miałem konto przypisane do konsoli którą sprzedałem i teraz nie mogę się zalogować bo Nintendo ID jest przypisane do konsoli której nie mam

i co mam teraz kurde zrobić żeby odłączyć to konto skoro konsoli dawno nie mam

 

 

 

Pisać do nintendo innej opcji nie ma, cała operacja u mnie trwała 3 dni ;)

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę wczoraj i konsolka świetna, zakochałem się od razu (PEDOmeter <3, nawet nie wiedziałem, że ich tylu mijam codziennie), ale znając upośledzenie nintendo mam kilka pytań:

1. Stworzyłem sobie to nintendo ID i kupiłem gierkę na ich markecie, mogę ją usunąć i zainstalować ponownie? Ona jest przypisana do konta czy konsoli?

2. W zestawie był Monster Hunter od razu na karcie SD i ponowne pytanie, czy mogę go usunąć i pobrać?

 

Dodam tylko, że obie gierki miałem w zakładce downloaded.

 

Próbuję się przekonać do tego monster huntera po raz 3 chyba i ciężko mi się wkręcić w niego, ale zelda wyjebongo, to samo phoenix

Odnośnik do komentarza

Data transfer lub kontakt z nintendo, bo konto moze by przypisane do jednego 3ds i jednego wii u, nawet jak sie przywróci ustawienia fabryczne to nic to nie da :/

 

Jedyny plus ze szybko i sprawnie dzialaja, aha warto zapisać sobie nr seryjny starej konsoli bo pytają o to, chociaż w moim przypadku "odpięli" konto nintendo bez podania starego nr seryjnego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...