Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

To nie jest drugie podejście do hybrydy. Byłoby tak, gdyby padlet od WiiU można było spakować do torby i grać w pociągu, ale tak nie jest, gdyż może nie każdy wie, ale bez konsoli w promieniu 5 metrów, podłączonej do zasilacza za wiele nie zdziałamy.

 

GameFreak już szuka ludzi do nowej gry rpg, doświadczonych w robieniu gier na sprzęty pokroju Vity czy WiiU. Czyli tak, na Switcha wyjdą nowe pokemony. Może pora wbić sobie wreszcie do łbów, że Switch jest następcą 3DSa, bo zaczyna się robić trochę dziwnie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

GameFreak to studio mające dwa oddziały, oba ciągle pracują i oba wypuszczają gry. Gdy graliśmy w Soul Silver, drugi oddział robił już Black/White. Sun/Moon powstawało obok Omega Ruby. I tak dalej. Główne studio zaczyna robić 8 generację na Switcha, a drugie w tym czasie wyda cokolwiek na 3DSa/Switcha. Ale nie zdziwię się jak jednak na 3DSa.

 

Przypominam, że Black White 2 zostało zapowiedziane już po premierze 3DSa i mądre głowy wtedy też spekulowały, że to koniec 3dsa, no bo pokemony na DSa wychodzą!

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja tam dalej stawiam na nowego 3ds :) Switch nie zastąpi handhelda, bo średnio do tramwaju. Nie piszę o naszym kraju, ale w takiej Japonii. To musi być wielkość komórki, a nie tableta. Nikt na tablecie nie gra w tych krajach. Więc następca 3DS będzie. Nie postawili wszystkiego na jedną kartę- Switch. Zbombi czy nie, handheld musi być. Nawet boom na smartphony nie zakłócił u N wydawania HH. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nie można oczywiście wykluczyć jakiejś rewizji, Switcha Micro czy coś w tym stylu. Natomiast oczekiwania nowego sprzętu, wypuszczonego obok Switcha nigdy nie rozumiem, bo mam wrażenie, że jedynym argumentem osób, które tego chcą jest to, że tego chcą.

Odnośnik do komentarza

Ale po co te wróżenie z fusów. Będzie dobra sprzedaż gierek i konsoli to nie będą robic przecież kolejnej konsoli przez najbliższe pare lat. Będzie fail jak Wii U to napewno coś odpalą bo koncepty mają jak każda duża korporacja na kilka generacji w przód. Dla handheldowych swirów będą powiększać portofolio na mobilach.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem w ogóle grania w autobusie. Handheld tylko na kanapie ewentualnie w przypadku dlugiej podróży w pociągu. Ale spoko są ludzie którzy w ścisku i na stojąco czytają książki w autobusie. Tych to podziwiam.

Odnośnik do komentarza

Zalezy w co, w jakies gry akcji typu monster hunter nie ma szans. No ale w turowe jak pokemony czy fire emblem to gralem spokojnie. Codziennie spedzam ponad godzine w atubousach, wiec ksiazka albo konsola mi towarzyszy.


Swietnym sprzetem jest gba sp do takiego grania, nadrobilem troche staroci ostatnio. Konsola ma idealne gabaryty.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Ja czesto podrozuje i nie wyobrazam sobie marnowac miejsca na ustrojstwo wielkosci switcha za to maly n3ds idealnie sie nadaje. Ja to bym chcial jakiegos duchowego nastepce game boya z ekranem wielkosci nowych tel i kilkoma przyciskami do gierek typowo przenosnych.

Odnośnik do komentarza

Ja czesto podrozuje i nie wyobrazam sobie marnowac miejsca na ustrojstwo wielkosci switcha za to maly n3ds idealnie sie nadaje. Ja to bym chcial jakiegos duchowego nastepce game boya z ekranem wielkosci nowych tel i kilkoma przyciskami do gierek typowo przenosnych.

Na taki fake wpadłem wczoraj

 

17458141_1846358988948927_13443065720518

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...