Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry że jeden pod drugim ale właśnie na TGSie zapowiedzieli The Great Ace Attorney 2! 

 

 

 

Platforma jeszcze nie znana ale obstawiam tutaj jednak 3DS'a i oczywiście brak Zachodniego wydania (bo przecież barbarzyńca z Zachodu nie zrozumie tej gry!). Dlaczego oni mi to robią?! :whyyy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na dodatek nad The Great Ace Attorney odpowiadał Shu Takumi więc ojciec serii trzymał rękę na pulsie i to było widać od razu po jakości wykonania całej gry (postaci, spraw, fabuły). 5 i nadchodząca 6-tka to dobre gry ale nie umywają się do twórczości Takumiego. Szkoda, wielka szkoda iż nie będzie nam dane ograć tej serii.....

Odnośnik do komentarza

No nie, New 7 stów kosztuje i na tyle musisz się nastawić. Używanej nie polecam, bo to przenośna konsola, będziesz ją trzymał w łapach, gdzie wcześniej jakiś grubasek miał spcone, brudne łapska.

A jak kupujesz używaną konsole stacjonarną, to nie boisz się, że jakiś grubasek spoconymi i brudnymi łapskami mógł zniszczyć napęd optyczny, o padach nie wspominając?

Odnośnik do komentarza

 

No nie, New 7 stów kosztuje i na tyle musisz się nastawić. Używanej nie polecam, bo to przenośna konsola, będziesz ją trzymał w łapach, gdzie wcześniej jakiś grubasek miał spcone, brudne łapska.

A jak kupujesz używaną konsole stacjonarną, to nie boisz się, że jakiś grubasek spoconymi i brudnymi łapskami mógł zniszczyć napęd optyczny, o padach nie wspominając?

 

Nie kupuję używanych rzeczy. Telefonu, czy konsolki przenośnej w życiu bym nie kupił. Stacjonarkę co innego, bo możesz grać padem nowiuśkim ze sklepu, a nie starym, zapoconym.
Odnośnik do komentarza

No nie, New 7 stów kosztuje i na tyle musisz się nastawić. Używanej nie polecam, bo to przenośna konsola, będziesz ją trzymał w łapach, gdzie wcześniej jakiś grubasek miał spcone, brudne łapska.

 

Mów za siebie, kupiłem DS'a Lite Cobalt Edition i New 3DS'a białego oby dwie używki w pełni kompletne bez jakiegokolwiek śladu użytku. Koszt? 5 lat temu DS Lite 280zł, New 3DS niecały rok temu 350zł (od tego samego gościa dokupiłem oba Animal Crossing, faceplate z AC, oryg. ładowarkę i pokrowiec i łącznie dałem 700zł).

 

Trzeba po prostu być cierpliwym i uważnie przyglądać się zdjęciom. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia to wrzuci porządne fotki pod różnym kątem prezentując cały komplet.

Odnośnik do komentarza

No brzydzi mnie takie coś. Może tu wyjdę na jakiegoś awnknarda, ale jak jakiś typek, przegląda redtuba na konsolce, to ja nie chcę potem mieć jego bakterii na swoich rękach.

Sprzęt przenośny - telefon, konsolka, to coś osobistego. Może nie jest to porównywalne do kupna używanych gaci, ale jednak ktoś przez lata używał sprzętu. A czy mył łapy, po wyjściu z kibla?

Sorry, po prostu wolę dopłacić i kupić nówkę, którą sam wyjmę z pudełka. Kupno używanych Lego? Nieeeeee. Używana konsolka? Telefon? Nieeeee...

Ale PS2 kupiłem używkę i nie przeszkadza mi to, wszak konsola leży na półce, a ja gram padem, nówką z Allegro.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz co jeszcze Grzybi istnieje na rynku? środek do czyszczenia plastiku jak i sprzętu rtv. Po czasie brzydziłbym się sam po sobie wziąć coś do rąk skoro ręce pocą się tak czy siak, niezależnie ile razy umyjesz łapy i tak zostawisz brud i ślady na padzie i konsoli. Od tego są środki do czyszczenia. Zresztą wszystkie handheldy zawsze trzymam w miękkim pokrowcu z TPU i nakładam specjalne folię na obudowę więc zarazki mi nie straszne ;-] 

Odnośnik do komentarza

Ja nie lubię kupować używanych rzeczy z tego powodu, że mało kto umie dbać o sprzęt na zadowalającym mnie poziomie. Jasne, że znaleźć się da, ale kto ma na to czas kiedy mogę dwoma kliknięciami zamówić sobie fabrycznie nowy sprzęt do domu?

 

Chyba, że jest mowa o czynniku finansowym, no to wiadomo, że nie ma innej drogi.

 

Gorsza sytuacja jest, jak się bawimy w retro i producent już nie dostarcza nowych sztuk.. Zawsze jest to dla mnie koszmar, żeby znaleźć dobrej jakości sprzęt. Chyba, że kupuję u Japończyków, wtedy wszystko jest tip top.

Odnośnik do komentarza

To prawda, jeżeli ktoś nie chce czekać na porządną używkę (a takich jest naprawdę mało) to lepiej wstrzymać się z zakupem i odłożyć sobie do nówki ale ja akurat mam podejście że za handhelda nie dam więcej niż 600zł więc taki nawet New 3DS w naszych sklepach odpada (głównie też dlatego bo ceny są z kosmosu) i jako iż mi się nie śpieszyło to upolowałem w zasadzie nowiutki egzemplarz za połowę ceny. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnią grę w jaką grałem na 3DSie była Zelda ALBW na premierę, potem pogoniłem sprzęt.

Jak widać wyżej coś mi odbiło i chcę znowu 3DSa wezmę chyba ten pack z Animal Crossing plus DQ7.

Co jeszcze ominąłem? Yoshi new island dobre? Lubię RPGi, HarvestMoony i Mariany.

Waham się czy jest sens to brać, ale zafiksowałem się lekko już.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...