Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktos wytlumaczy jak krowie na rowie,chce sprzedac swoja konsolke 3ds i teraz :

- co zrobic aby nowy wlasciciel nie mial dostepu do mojego ID i softu. Czy wystarczy zrobic format karty? Znalazlem opcje wykasowania konta, ale nie chce tego robic.

- kiedy kupilem ta konsolke, moglem sciagnac tytuly stare jak mario itd ( chyba  byly dawane w klubie nintendo czy cos takiego), czy po ewentualnym formacie karty, dalej bedize mozna je zassac ze sklepu?

 

i ogolnie co jeszcze powinienem zrobic/zmienic w konsoli dla bezpieczenstwa swojego konta, przygotowujac konsolke do sprzedazy

Odnośnik do komentarza

Ogólnie najlepiej jakbyś od razu miał nową konsolę i zrobił transfer, wtedy jeśli dobrze mówię to by się usunęło ze starej konsoli i wszystko miałbyś na nowej.

 

A tak to możesz zrobić format, wtedy usuniesz Nintendo ID z obecnej konsoli i wyczyścisz swoje dane, ale nie zerwiesz przypisania do konsoli. To chyba tylko transfer może zrobić. Albo serwis Nintendo, do którego będziesz musiał napisać. Spisz numer seryjny konsoli i napisz do nich, przeprowadzą CIę przez proces i potrwa to parę dni.

 

Jeśli nie miałbyś w ogóle ID na konsoli, to warto go byłoby przed sprzedażą i tak zrobić i się zalogować, by powiązać Twoje gry z kontem. Tak właśnie stało się z Twoim Mario, które ściągałeś na początku, a pewnie dopiero później zrobiłeś Nintendo ID. Ja miałem tak samo, nawet mimo braku tej pozycji na liście aktywności na koncie przez stronkę WWW i po odlinkowaniu się przez support i zalogowaniu na nowy sprzęt mogłem pobrać swoje Mario jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

To jest bardziej niż pewne ponieważ oni swego czasu robili Metroid'a 2D na 3DS'a, który był w zasadzie na ukończeniu ale cały projekt poleciał do kosza przez Tanabe i jego nacisk że Federation Forces jest ważniejsze. Chvj mu w oko i patyczek w du.pę. 

 

 

Edytka:

 

Dobra dzisiejszy Direct jak zawsze emanował biedotą. Super że wychodzą nowe Amiibo z Zeldy tylko pytanie po co to komu? Mało Amiibo będzie z Breath of the Wild że musieli aż 4 kolejne wrzucić(gdzie tylko funkcjonalność Wolf Linka jest nam znana)? 

No i porty Super Mario Maker 3DS i Yoshi's Woolly Worlds to jest to o czym każdy wręcz marzył. Sorry Nintendo nie kupuje tego, jak widać jedynie co byli w stanie naprawdę ciekawego wymyśleć to Adventure Pikmin na 3DS'a choć z nim i tak może być różnie (na razie nie zachwyca nie wiadomo czym). 

 

Bida Panie i tyle w tym temacie, dobrze że jeszcze jakieś jRPGi na tą konsolkę wychodzą i Pheonix Wright bo naprawdę współczuje tym, którzy ograli wszystkie perełki z tej konsoli bo obecnie tylko firmy Third-party ratują ten system. Heh a Nintendo chce utrzymać 3DS'a przy życiu do 2018r.......

 

Jeżeli mam być szczery to i Wii U i 3DS to ogólnie dla mnie są sporym rozczarowaniem. Konsolki same w sobie naprawdę dobre, tylko problemem są gry. Jak Wii U to temat na inny dział tak w przypadku 3DS'a po kilku latach liczyłem na więcej gier pokroju MGS'a 3-ki, Residenta Revelations, Kid Icarus, Zeldy 3D czy konkretne platformówki a niestety jak RPGi trzymające poziom jeszcze dają radę tak cała reszta nieistnieje bo co rusz widzę tylko pie.rdolone Party Games. Liczyłem że zapowiedzą w Europejskim eShopie chociaż Chase od byłych założycieli studia CING ale nie bo po co. Jakieś gry pod New 3DS'a? Też nie bo po co (nawet Super Mario Sunshine przyjąłbym z otwartymi ramionami) 

 

Albo wszystkie siły przerobowe rzeczywiście skupiono wokół NX'a albo dalej lecą sobie w kulki.....

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Na directa nawet nie czekałem, bo dla mnie 3ds i tak jest już na końcówce, czekam mocno na DQVII, RH i Pokemon Sun/Moon. A że zrobili? No spoko. Mogli sobie darować tego mariana, bo więcej (pipi)burzy to spowodowało niż czegokolwiek innego.

 

Przed directem czekałem na kilka gier, po nim... nadal czekam na kilka gier.

Odnośnik do komentarza

Na directa nawet nie czekałem, bo dla mnie 3ds i tak jest już na końcówce, czekam mocno na DQVII, RH i Pokemon Sun/Moon. A że zrobili? No spoko. Mogli sobie darować tego mariana, bo więcej (pipi)burzy to spowodowało niż czegokolwiek innego.

 

Przed directem czekałem na kilka gier, po nim... nadal czekam na kilka gier.

 

Święte słowa, sam jak czekałem na kilka gier tak dalej czekam na kilka gier. 

Odnośnik do komentarza

No niestety, lipa straszna. Są dwie teorie na ten temat, jak akurat wierzę że chodzi o jakość emulacji, zwykły 3DS jest za po prostu za słaby. No i by ci ciął ten Super Metroid, a tego byś nie chciał.

Ja tam dokładnie odwrotnie. Na yt sa filmiki ktorę pokazują ze SNES smiga sobie na 3DS bez problemu. Pewnie niektore gry by miały jakies problemy ale filmiki są bardzo obiecujące.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...