Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

W niektorych sklepach dostaniesz jeszcze Zwyklego Xla w bundle z zelda po dokupieniu ladowarki wychodzi jakies 600zl. Widzialem stacjonarnie w media markt i saturnach, zdecydowanie lepszy zakup niz 2ds ktory teraz trzyma cene nie wiedziec czemu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ale nie przenośną, niektórzy chcą przenośnej właśnie, PS4 do autobusu nie weźmiesz. Polecam pokręcić się na FB, jest grupa z grami Nintendo (Nintendo Polska), czasem ktoś sprzedaje 2ds czy zwykłego 3dsa. Można wtedy dobrą cenę w miarę dorwać. Ten New to tylko lekko lepsze bebechy i druga gałka potrzebna w 4 grach na krzyż. Jest lepszy efekt 3d ale ja go praktycznie nie włączam. Dodatkowo gierki ze SNESa w eShopie ale ani ekrany nie są lepsze szczególnie, ani wygoda większa nie jest wg mnie (dotyczy to wersji XL). Ja się rzuciłem na New XL i teraz po testach polecam jak ktoś kupuje New 3ds, nie XL. Stary 3ds i 2ds mają dla mnie trochę za małe ekrany a XL z kolei straszy pikselozą, więc New 3ds to najlepszy wybór ale trochę nie za te pieniądze. Niestety dużo chyba było chętnych przed świętami, poschodziło z magazynów a niestety złotówka spadła mocno przez rok i wszystko jest droższe. Telefony zdrożały też na rynku, więc trzeba po prostu szukać.

 

Podsumowując - jak możesz sobie pozwolić to bierzcie New 3ds (polecam używki z grupy FB o której pisałem). To najlepszy 3DS jaki jest patrząc na wszystko obiektywnie. Jak nie przeszkadza wam mały ekran to 3ds bo 2ds za 500 zł to jakis qwa szczał w kolano ;-) Ja swojego 3dsa sprzedałem za 350 zł a Vitę za 300. A teraz kurde jakiś pogrom na rynku. Warto poszukać po jakichś Allegro, może jakieś dzieciaki wystawiają nietrafione prezenty?

 

P.S. Na forumku w pchlim targu kolega Cosmos sprzedaje czarnego 3dsa za 330 zł.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Na olx o innych duperelach mozna polowac jak ktos jest cierpliwy. Ja tam polecam lokalne sklepiki z grami zawsze mozna sie dogadac a i cenowo tez wychodza niezle czeato.

Przenosna czy nie ja tam gram w domu bo po prostu konsola obecnej generacji nie slelnia moich oczekiwan i to na 3ds mam najwiecej funu.

Na olx o innych duperelach mozna polowac jak ktos jest cierpliwy. Ja tam polecam lokalne sklepiki z grami zawsze mozna sie dogadac a i cenowo tez wychodza niezle czeato.

Przenosna czy nie ja tam gram w domu bo po prostu konsola obecnej generacji nie slelnia moich oczekiwan i to na 3ds mam najwiecej funu.

Odnośnik do komentarza

Lokalnych sklepów z grami w Świnoujściu brak, tylko RTV euro AGD, media expert, neonet i Empik, a tam nintendo nie znajdę. New 3DS nie chcę, bo nie wiem czy mi konsola przypasuje, wiec chciałbym najpierw pobawić sie najtańszą opcją. Ostatni kontakt z nintendo miałem jeszcze za czasów gameboy'a, więc jest szansa, ze sie odbiję. Gdyby były jeszcze te zestawy za 350zl z grą to bym sie nie zastanawiał. :d

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że teraz szukasz. Po prostu teraz już innych niż 2ds i new 3ds nie robią a jak wyszedł new 3ds to były jeszcze leżaki magazynowe i można było w świetnych cenach dorwać. Jak pisałem, trafiają się dobre używki, nie bałbym się, mój pierwszy 3ds to była używka, teraz ma trzeciego właściciela (chyba że przez typem od którego go kupiłem, miał go ktoś jeszcze) i działa dalej. Jedyny mankament to te pierwsze wersje miały jakoś dziwnie zrobioną ramkę dolnego ekranu, która odbijała się na ekranie górnym jak 3ds był zamknięty. Bezpieczniej było nalepić jakieś folie. Późniejsze wersje (XL i wersje New, 2ds się nie składa) nie mają tego mankamentu.

Odnośnik do komentarza

Dlatego warto lukać na wszelakie zestawy jakie sprzedają ludzie. Pod koniec 2015 kupiłem w zasadzie nowiutkiego na gwarancji białego New 3DS'a + oryginalna ładowarka + faceplate Animal Crossing z Jap. + AC: New Leaf i Happy Home Designer + oryg. pokrowiec za 700zł. Animale opchnąłem za 250zł, więc odliczając dodatki jak ładowarka, fp, pokrowiec to konsole miałem za 300/350zł  :sir:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wiem że pewnie było ale 210 stron nie chce mi się przeszukiwać. Szybkie pytanko. Sprzedaje 3ds'a ale chce zachować swój nintendo id który jest na konsoli i korzystam z eshopu. Mam na 3ds i wii u ten sam. Czy jak sformatuje 3dsa przed wysyłką to osoba co kupi konsole będzie mogła na nowo stworzonym koncie ściągnąć gry na mojego 3ds'a które mam do niego przypisane ? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...