Skocz do zawartości

Bulletstorm


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę czasu straciłem na demko mogę stwierdzić jedno ze jest strasznie randomowe , wykonuje te same akcje a punkty za każdym razem inaczej nalicza .

Co do buga na windzie za odejmowanie punktów , da się to obejść i punkty nalicza normalnie nie odejmując ich w późniejszym etapie , a na windzie da się spokojnie nabić 12-13k .

Jak dla mnie demko takie sobie ,full pewnie ne będzie wcale lepszy od taka sieczka i tyle .

 

A co do samego demko i punkcików to jak się komuś fuksnie i zaliczy perfekcyje przejscie w czasie poniżej 4:00 to 25k wpada minimum :) .

Odnośnik do komentarza

Wlasnie - ciekaw jestem wynikow na PS3... Jak tam idzie ?

 

Dla mnie ta gra bedzie bez rewelacji. Mnie szybko znudzila i watpie, bym w nia w ogole inwestowal - chyba, ze cena naprawde ostro spadanie.

Chlopaki maja dobry marketing, teraz konkurs, do kopi z gry dolanczana beta GOW, wiec na pewno sie sprzeda, ale nie widze tego, by duzo osob notorycznie w nia lupalo. Kazdy, kto ma 2 konsole i tak najpierw zainwestuje w Killzone.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
A co do samego demko i punkcików to jak się komuś fuksnie i zaliczy perfekcyje przejscie w czasie poniżej 4:00 to 25k wpada minimum :) .

 

Chyba coś ci się pomyliło albo coś źle naliczasz sobie punkty. Przypominam że każdy skillshot powtórzony to 5x mniej punktów, a samych skillshotow jest 40.

 

A przejście tego etapu poniżej 4 min to żaden wyczyn - ja to robię w 3:15.

Odnośnik do komentarza

true, true - jak komus ta gra lezy i ma smykalke do krecenia wynikow, to nic dziwnego, ze probuje. Mi sie odechcialo przy 12tys, ale z tego co widze niektorym naprawde dobre wyniki przychodza o wiele latwiej, dlatego powinni powalczyc o glowna nagrode! :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dziś obczaiłem wywiad z Cliffym na XBL i powiedział coś co mi się jakoś dziwnie spodobało, coś dla os. narzekających na nudę po demie. Wyobraźcie sobie że w demie osiągnięto najwyższy wynik +25000, ale mieliśmy do wyboru tylko 3 bronie...teraz wyobraźcie sobie co będzie jak dostaniemy w łapy pełen zestaw pukawek...Ilość możliwości jaki sobie właśnie wyobrażam aż mnie przytłacza ;).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Kapitalny trailer. A w tle jeden z moich ulubionych kawałków POD :) Będę musiał poważnie nadwyrężyć budżet i jednak zrealizować tego preordera z Merlina :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Pograłem parę rozdziałów (aktualnie Akt 2 i chyba rozdział 4) i jak dla mnie murowany hit spokojnie ocierający się o dychę! Genialne misję, piękne widoki, ostre i krwawe starcia, niezapomniane sterowanie ''godzillą'', strzelanie ze snajperki i kierowanie pociskiem wymiata i w ogóle cała gra miażdży i uderza w nas jak ruski T34! Wszystko jest idealnie dopasowane i ciężko się oderwać od ekranu bo co chwile widzimy coś po prostu niesamowitego! Ten kto powiedział, że ta gra bez SkillShootów była by niczym jest w wielkim błędzie ponieważ ta gra spokojnie by się bez nich obeszła! Dawno już nie grałem w tak idealnie skomponowaną produkcję! Hit hit i jeszcze raz hit! :woot: Wszystkie zapowiedzi okazały się prawdziwe i poważnie obawiam się o to czy Killzone 3 da radę Bulletstormowi bo będzie to na prawdę potężny przeciwnik który jak dla mnie jest w tej chwili bez konkurencyjny i odlatuje wszystkim innym tytułom daleko w kosmos. Nie zastanawiajcie się ani chwili nad zakupem :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram na Trudnym poziomie trudności a jest jeszcze Bardzo Trudny i przyznam, że na razie idzie się łatwo i bez większych przestojów także poziom trudności nie jest jakoś specjalnie wyśrubowany i polecam rozpocząć grę od tego największego, ja zacząłem od łatwiejszego o jeden ponieważ myślałem, że nie dam rady na B.Trudnym :)

 

donsterydo - ten filmik co wrzuciłeś z pierwszego aktu zawiera trochę małych spoilerów :) Także radzę się wstrzymać z oglądaniem no chyba, że bardzo musicie.

Odnośnik do komentarza

Nie wypowiem sie na temat skilshotów, fabuły i ogólnie całego systemu gry, bo to sprawa indywidualna. Natomiast Bulletstorm ma jedne z najlepszych krajobrazów jakie widziałem! Aż dziw bierze że to Unreal engine. Nalezy też wspomnieć o tym że za dialogi polskie(napisy) odpowiada PCF, to od razu widać. Zero kompromisu, lepiej to nawet wygląda niż angielski dubbing. MY po prostu mamy więcej słówek aniżeli Fuck, shit, asshole itd. Morda czasem się sama smieje jak czytamy dialogi.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Stream z Anarchy

 

http://www.justin.tv/prod1gyx#/w/892908736/5

 

 

Już zapowiedzieli DLC :P

 

People Can Fly, Epic Games and EA also announced today the Gun Sonata pack, the first downloadable content for Bulletstorm. Featuring three new maps for Anarchy multiplayer mode, from the wretched Sewers of Stygia to the dilapidated ruins of Hotel Elysium and the open spaces of Villa, the Gun Sonata Anarchy maps provide even more settings for players to work together in order to pull off fantastic team skillshots. In addition to the new Anarchy maps, Gun Sonata will also introduce two new Echo mode maps, including Crash Site, where Final Echo soldiers must deal with the ramifications of their crashed ship, and Guns of Stygia, in which a captive commando escapes from an enemy prison. Completely new to the Bulletstorm experience, Crash Site and Guns of Stygia offer brand new challenges for those competing to top personal high scores and leaderboard rankings. Two new Leash enhancements, the Flamingo and the Pulp, make it even more enjoyable to kill with skill and style. The Gun Sonata downloadable content will be available this spring for 800 Microsoft Points on Xbox LIVE® Marketplace and $9.99 on the PlayStation Network.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...