Skocz do zawartości

Bulletstorm


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Demo mnie totalnie odrzuciło, tak jak design głównego bohatera (ten friz ownuje). Sama rozgrywka, level z dema kojarzy mi się bardzo z gównianym moim zdaniem Unreal Tournament. Czy mimo wszystko warto w ten szpil zainwestować? Interesuje mnie przede wszystkim fabuła, klimacik oraz radocha z wyżynania przeciwników :) Od początku nie byłem przekonany do tej gry, a demo jeszcze bardziej mnie zniechęciło, jednak jak czytam te peany na temat Bulletstorm, to kusi mnie mimo wszystko, by dać tej grze szansę.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Fabuła jest całkiem dobra - prosta, ale jednak dobra jak na grę gdzie celem jest akcja prowadzona z prędkością światła.

 

Powiem inaczej, singiel jest zajebisty, ale jak nie lubisz robić skillshotów to trudno by Ci się dobrze grało.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś, kto ma wszystkie skillshoty byłby łaskaw mi pomóc?

 

W ostatniej zakładce (ukryte) brakuje mi jednego skillshota. 5ty od końca, pomiędzy Wentylem, a Masowym zwolnieniem, jest wart 100sp. Niestety internet mało mi pomoże, bo skillshoty są przetłumaczone :/

Odnośnik do komentarza

Dzięki :thumbsup:

 

a ten SS to czego nie rozumiesz? 2 razy z rzędu musisz szybciorem zabić typa - albo strzelając w łeb (szybkie oko) albo jakąś inną część ciała (szybka ręka), z tym że tutaj jest gorzej, dlatego że człowiek musi być wcześniej już nadszarpnięty bo 3 strzaly z rewolweru dopiero zabijają. Spróbuj typów np. podpalić, potem wywalić gromem do góry i wtedy strzelać.

Odnośnik do komentarza

?

 

Szybka ręka - Zabij przeciwnika w momencie, kiedy wejdzie w celownik

Szybkie oko - Zabij lecącego przeciwnika w momencie, kiedy pojawi się w celownik

 

 

Dosyć ciężkie do zrobienia w singlu ale udało się. Biegli ciurkiem to jednego podrzuciłem, drugi wbiegł w celownik to dostał, a ten pierwszy opadł wprost na celownik to również dostał w głowę, jak pisałem wcześniej dosyć trudne bo nie możesz sam celować.

Odnośnik do komentarza
' timestamp='1299768341' post='2357332']

Demo mnie totalnie odrzuciło, tak jak design głównego bohatera (ten friz ownuje). Sama rozgrywka, level z dema kojarzy mi się bardzo z gównianym moim zdaniem Unreal Tournament. Czy mimo wszystko warto w ten szpil zainwestować? Interesuje mnie przede wszystkim fabuła, klimacik oraz radocha z wyżynania przeciwników :) Od początku nie byłem przekonany do tej gry, a demo jeszcze bardziej mnie zniechęciło, jednak jak czytam te peany na temat Bulletstorm, to kusi mnie mimo wszystko, by dać tej grze szansę.

 

Warto. Gra ma pełnowartościową kampanię z całą masą świetnych pomysłów.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie mam problem. Jak mam zrobic wszystkie skillshoty w grze ? Po skonczeniu gry na Hardzie mialem ponad 75% zrobionych skillshotow. Gdy zaczalem gre na najtrudniejszym poziomie wszystkie zdobyte wczesniej skillshoty zniknely. Mowie ok, moze trzeba bylo po prostu wybrac chapter, New Game widocznie resetuje. No wiec tak tez zrobilem po kolejnym zaliczeniu gry i zdobyte wczesniej skillshoty znowu zniknely WTF ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ale co to znaczy zniknęły? Bo jeśli są ich nazwy i są tak fajnie podświetlone, a jedyne, co zniknęło to ten taki "szlaczek", to jest to normalne. Achievementa dostaniesz jak wszystkie skillshoty będą miały swoje nazwy i będą podświetlone, bo to oznacza, że kiedyś już je zrobiłeś. "Szlaczek" nie ma znaczenia, on tylko mówi o tym czy zrobiłeś tego skillshota w tym konkretnym save'ie. Jeśli nie, to tylko się cieszyć - bo jak zrobisz tego skillshota znowu, to dostaniesz 5x więcej skillpointów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Muszę się przyznać, że nie wierzyłem w tę grę, a jaranie się nią szczególnie polskich periodyków growych jeszcze bardziej nakręcało mnie na "nie". I jakże miło się rozczarowałem! Gra roz.pier.dala :) Totalna jazda bez trzymanki, demolka, luzackie teksty, fajny główny bohater... Nic tylko grać! Jedna z najlepszych strzelanin tego roku, dla mnie bije np. takie nudziarstwo jak Crysis 2 na głowę. Świetna gra. Warto dać zarobić twórcom na tym szpilu. Co prawda jestem dopiero w drugim akcie, ale im dalej, tym lepiej. Sekwencja w pociągu z goniącym nas ustrojstwem w postaci koła - gryzarki spowodowała u mnie opad szczęki :D

I szkoda trochę, że Bulletstorm nie wpasował się dobrze w okres wydawniczy - pusty, nadmuchany medialnie Crysis 2, fajny Killzone 3, a w Polsce szum związany z Wiedźminem 2 trochę usunął Bulleta w cień. Niemniej jednak polecam, nie wiem, jak ta gra może się nie podobać :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1308655247' post='2422062']ale im dalej, tym lepiej

No z tym bym ostro polemizował ,owszem początek gry fajny kilka dobrych tekstów ,fajny klimacik itp itd na pewno zachęca do pogrania . Sam jestem miło zaskoczony początkiem ,ale im dalej las ..... "to te same drzewa " .Niby nie jest źle ale ten sam schemat w w każdym akcie .

Błąd jaki osobiście popełniłem to rozpocząłem grę na B.trudnym poziomie od razu .... siłą gry sa Skillshoty i "zabawa w eksterminację " przeciwników jednak na tym poziomie bardzo łatwo zginąć jak się zapomnimy i pochłonie nasz twórcze zabijanie :P .A przechodzenie gry na B.trudnym byle tylko się przedostać dalej nie ma sensu i nudzi bardzo szybko .

.

Niewątpliwie gra ciekawa i z humorem , widać mocne wpływy GoW :) ,da się miło pograć. Jednak singiel bez szału tylko dobry (a może aż dobry ? )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...