Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

Lekka paranoja z tym zablokowaniem składem,  beka straszna. Równie dobrze ktoś się złoży we 2, jedna z tych osób wejdzie na www zrobi dezaktywacje kont, zmieni haslo i co? Nikt nic nikomu nie udowodni kto zrobil przekret. Moze i bym tlumaczenie adminow zrozumial, ale jeszcze nie bylo zadnej skargi/walka/prosbe o ingerencje etc. 

Odnośnik do komentarza

 Powód takiej decyzji jest prosty - administracja forum nie ma zamiaru w przypadku ewentualnych problemów brać na siebie odpowiedzialności za to, że ktoś ze składki zrobił sprzedaż lub w jakikolwiek sposób próbował oszukać innego usera. Mówiąc dosadniej - dmuchamy na zimne, bo póki jest fajnie, to jest fajnie, ale gdy zrobi się nieciekawie, to oberwie za to również forum. 

 

Czy w takim razie pomozecie mi w odzyskaniu hajsu albo slotow ze WSZYSTKICH skladek w jakich bralem udzial tutaj na forum z czasow jak mozna bylo robic skladki w 5 osob?

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Użytkownik forum - Homer S

 

Brał udział w składce na Diablo.

 

- 9 września napisał, że puścił przelew, dostał dane do logowania

- 10 września dopytywał się czy przelew doszedł

- 11 września poinformowałem go, że nadal nie mam przelewu, bez żadnego odzewu

- Dzień później poprosiłem o potwierdzenie przelewu

- 12 września odpisał, że sprawdził dane i okazało się, że pomylił numery kont i przez pomyłkę pieniądze poszły gdzie indziej. Ok, zdarza się. Zapewnił, że już robi kolejny przelew i zaraz przesyła potwierdzenie. Oczywiście nie dostałem żadnego potwierdzenia.

- 13 września ze zdziwieniem pytał czy przelew jeszcze nie doszedł i, że jak tylko ogarnie jak zrobić potwierdzenie w inteligo (WTF?) to je prześle

 

Mamy 17 września, a ja oczywiście nadal nie mam przelewu, ani potwierdzenia. Homer loguje się na forum, PM nie czyta i nie odpisuje, mimo że posty pisze. Liczę, że, jeśli nie jest oszustem, to post w tym temacie zmobilizuje go do działania.

 

Tak, wiem, jestem debilem, bo dałem mu dane do logowania przed otrzymaniem przelewu. Zaufałem, przejechałem się na tym, mam nauczkę na przyszłość.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Czyli co, dane do logowania na konto z kupioną grą? Sam zapłaciłeś całą kwotę zanim przelew przyszedł?

No tak właśnie było. Od pozostałych osób dostałem przelewy bez problemu, to i on dostał dane do konta z grą. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to głupota z mojej strony. Trudno, tak jak napisałem, zaufałem, właśnie ze względu na to, że jest aktywnym użytkownikiem i przejechałem się na tym. Też liczę na to, że nie jest oszustem, a opisanie sprawy tutaj go po prostu zmobilizuje. I tak długo wytrzymałem, bo ile można się prosić i czekać?

 

Jeśli sprawa się wyjaśni i pieniądze dostanę to oczywiście napiszę tu o tym.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy który zaczął grac właśnie tak zrobił uruchomił grę na tym koncie na którym była kupiona gra , później zalogował się na swoim i wszystko grało , ja dezaktywowałem system przez PC i zacząłem pobierać grę na swojej konsoli , drugi znajomy tak samo , ja i drugi kolega mogliśmy grać a ten pierwszy już nie mógł odpalić gta bo chciało odnowy licencji , teraz konto dezaktywowane na 6 miesięcy i nic nie zrobię, a ja nie mam zamiaru tyle czekać.

Odnośnik do komentarza

ja zrobilłem tak:

 

- organizator składki dał mi passy

- ściągnąłem preloada

- gdy gra się odblokowała uruchomiłem ją na koncie składkowym

- uruchomiłem na swoim koncie

- napisałem organizatorowi składki

- on zmienił na wszelki wypadek hasło do konta składkowego i dezaktywował

 

wszystko działa ^^

Odnośnik do komentarza

Kto czeka na PES 2014 na PL storze to:

 

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta PlayStation.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od wydawcy gry „Pro Evolution Socer 2014” wynika, że decyzją wydawcy tytuł ten nie będzie dostępny w polskim PlayStation Store.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Z poważaniem,
Oskar Malina

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...