Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

czyli wychodzi na to,że zostałeś "pokarany" bo chcąc ściągnąć dodatek konsola musiała na nowo konto przypisać bo BtK obowiązują już zasady po 18 listopada i automatycznie usunęło Ci starą aktywację (w niej miało się 5 konsol).

 

jeśli ustalicie między sobą czy faktycznie dwie osoby przed Tobą ściągnęły BtK (na razie wiemy o jednej) to raczej taka wersja będzie pewnikiem.

Odnośnik do komentarza

Ja składałem się w premierowy weekend na BF3 z BtK i niestety nie załapałem się na 2 sloty z BtK. Swoją drogą te dwie osoby które zgarnęły za friko sloty powinny zachować się honorowo i przelać po 11zł pozostałej trójce. Kupowaliśmy BF3 z BtK, a nie samo BF3, więc to nieczysta zagrywka. Ja już się złożyłem z kumplem i kupiłem osobno BtK, jednak gdybym zajął te "darmowe" sloty z oryginalnej zrzutki to przelałbym pozostałym ich kasę za BtK, bo i tak dalej byłbym do przodu niż płacąc 27.50 PLN we dwójkę.

Odnośnik do komentarza

Ja składałem się w premierowy weekend na BF3 z BtK i niestety nie załapałem się na 2 sloty z BtK. Swoją drogą te dwie osoby które zgarnęły za friko sloty powinny zachować się honorowo i przelać po 11zł pozostałej trójce. Kupowaliśmy BF3 z BtK, a nie samo BF3, więc to nieczysta zagrywka. Ja już się złożyłem z kumplem i kupiłem osobno BtK, jednak gdybym zajął te "darmowe" sloty z oryginalnej zrzutki to przelałbym pozostałym ich kasę za BtK, bo i tak dalej byłbym do przodu niż płacąc 27.50 PLN we dwójkę.

Napisałem w tej sprawie do uboota i powiedział że napisze do pozostałych,ja nie wiem kto pobrał oprócz mnie i nie rozumiem tego honorowo,skoro ci pierwszy zaproponowałem zwrot 11 złotych jak i pozostałym 2 osobom.

Odnośnik do komentarza

...kontynuując dalej mój wątek. http://gametrade.pl/grupa/wspolne-zakupy-ps-store/jk-battlefield-3-+-god-of-war-collection-vol-2/strona/14 - tu znalazłem podobny temat, kilku osobą działa kilku wyskakuje taki błąd jak mi. Czy to możliwe, że na tym składkowym koncie był duży ruch/jednocześnie było kilka osób i 'zbanowali' tylko mnie? Czy ten 'cudowny' sposób na uratowanie tego slota to http://gametrade.pl/grupa/playstation-3-/blad-80029780-rozwiazanie-dla-tych-co-kupowali-slota-i-dostali-ba-na-na-d. Czy zmiana hasła i maila na tym składkowym koncie może 'popsuć' coś pozostałym? Bo jeśli tak to nie będziemy ryzykować...

Odnośnik do komentarza

Ja składałem się w premierowy weekend na BF3 z BtK i niestety nie załapałem się na 2 sloty z BtK. Swoją drogą te dwie osoby które zgarnęły za friko sloty powinny zachować się honorowo i przelać po 11zł pozostałej trójce. Kupowaliśmy BF3 z BtK, a nie samo BF3, więc to nieczysta zagrywka. Ja już się złożyłem z kumplem i kupiłem osobno BtK, jednak gdybym zajął te "darmowe" sloty z oryginalnej zrzutki to przelałbym pozostałym ich kasę za BtK, bo i tak dalej byłbym do przodu niż płacąc 27.50 PLN we dwójkę.

Napisałem w tej sprawie do uboota i powiedział że napisze do pozostałych,ja nie wiem kto pobrał oprócz mnie i nie rozumiem tego honorowo,skoro ci pierwszy zaproponowałem zwrot 11 złotych jak i pozostałym 2 osobom.

 

Tak, napisał, drugą osobą która zajęła slot jest CritiCalz. Zgadza się, proponowałeś. :)

Odnośnik do komentarza

Ja składałem się w premierowy weekend na BF3 z BtK i niestety nie załapałem się na 2 sloty z BtK. Swoją drogą te dwie osoby które zgarnęły za friko sloty powinny zachować się honorowo i przelać po 11zł pozostałej trójce. Kupowaliśmy BF3 z BtK, a nie samo BF3, więc to nieczysta zagrywka. Ja już się złożyłem z kumplem i kupiłem osobno BtK, jednak gdybym zajął te "darmowe" sloty z oryginalnej zrzutki to przelałbym pozostałym ich kasę za BtK, bo i tak dalej byłbym do przodu niż płacąc 27.50 PLN we dwójkę.

Napisałem w tej sprawie do uboota i powiedział że napisze do pozostałych,ja nie wiem kto pobrał oprócz mnie i nie rozumiem tego honorowo,skoro ci pierwszy zaproponowałem zwrot 11 złotych jak i pozostałym 2 osobom.

 

Tak, napisał, drugą osobą która zajęła slot jest CritiCalz. Zgadza się, proponowałeś. :)

No to dla mnie problem z głowy,ty,uboot i jeszcze 3 osoba wyślą mi nr konta na PW i wysyłam kasę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

0801-230-000 (Oficjalna Infolinia Playstation)

wlasnie jestem po rozmowie z sony i chyba sytuacja jest jasna, probem lezy po stronie konta :(

nie sprawdzalem jak zachouje sie dirt gdy jest odpalony na koncie skladkowym, na glownym jest problem ale defakto nie zakupilem gry z glownego konta

cos czuje, ze to bedzie nie do zalatwienia :( chyba, ze bede sobie gral w dirt z konta skladowego

Odnośnik do komentarza

0801-230-000 (Oficjalna Infolinia Playstation)

wlasnie jestem po rozmowie z sony i chyba sytuacja jest jasna, probem lezy po stronie konta :(

nie sprawdzalem jak zachouje sie dirt gdy jest odpalony na koncie skladkowym, na glownym jest problem ale defakto nie zakupilem gry z glownego konta

cos czuje, ze to bedzie nie do zalatwienia :( chyba, ze bede sobie gral w dirt z konta skladowego

 

No wlasnie nie jest tak, buraki z sony zbyli Cie. Po nowym roku musimy pocisnac :) Czytalem rozne watki na zagranicznych forach, to byl jakis blad sklepiku, normalnie po zakupie automatycznie powinna sie dodac druga pozycja vip pass do sciagniecia. Przez pierwsze dni tego nie bylo, wlasnie wtedy kiedy to zakupilismy. Teraz przy kupnie ponoc jest to juz naprawione. Jeden gosc pisal ze po interwencji na infolinii zresetowano mu ta pozycje i mogl ja zakupic jeszcze raz, tym razem po dodaniu do koszyka dodal sie automatycznie vip pass. Nie jest to wina skladki, bo ten sam problem maja ludzie kupujacy bez skladek, na jedno swoje oficjalne konto.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...