Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

Najsampierw trzeba zmienić limity płatności internetowych, inaczej nie będzie działać. To jest taki sam sklep jak każdy inny w necie, oczywiście są jakieś wyjątki i nie wszystkie karty będą działać, ale jak możesz kupować w necie to na PSS też.

 

Ahaaa, jeśli to to, to dzięki :* Rzeczywiście mam ten limit ustalony na zero. Po dwóch latach się dowiedziałem, że mogę sobie sam gierki kupować na PSS, dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Witam, czy można się złożyć na PS Plus? Bo widzę, że pare postów wyżej koledzy się składali. Jak tak to ja jestem chętny, tylko ktoś będzie mi musiał wytłumaczyć co i jak robić, bo nigdy w życiu sie nie składałem. Kartę mam.

 

PS+ na 3 miesiące 59zł/2 = 29,50zł

1. Pelipe(karta)

2.

 

Jak pisałem wyżej, ja rowniesz szukam osoby do skladek na ps+ więc możemy się złożyć.

Tutaj masz link jak robić wspólne zakupy

 

Ja również mam kartę więc mogę dokonać transakcji. Generalnie zasada jest taka, że robisz nowe konto na psn. Na nie ściągasz gre, a instalujesz na koncie na ktorym chcesz grać. Nie mogę Ci wysłać wiadomości bo masz skrzynke zapchaną

Edytowane przez Tida
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Czy nadal nikt z was nie wie ze mozna robic 4 sloty ?

Wiele osob juz tak robi a nadal wszyscynskladaja sie we 2.

Instrukcja:

 

Robisz nowe konto

Kupujesz gre obaj z kumplem pobieracie i mozecie juz grac.

Teraz wchodzicie na strone sony network entertainment klikacie deaktywacja na 2 konsolach. O dziwo wam na konsolach gra bedzie dalej dzialac. I do tego mozna znowu na 2 konsolach pobrac gre.

 

Wiele osob sprzedaje tak i ma gre za 0 pln albo nawet jest do przodu

Odnośnik do komentarza

Czy nadal nikt z was nie wie ze mozna robic 4 sloty ?

Wiele osob juz tak robi a nadal wszyscynskladaja sie we 2.

Instrukcja:

 

Robisz nowe konto

Kupujesz gre obaj z kumplem pobieracie i mozecie juz grac.

Teraz wchodzicie na strone sony network entertainment klikacie deaktywacja na 2 konsolach. O dziwo wam na konsolach gra bedzie dalej dzialac. I do tego mozna znowu na 2 konsolach pobrac gre.

 

Wiele osob sprzedaje tak i ma gre za 0 pln albo nawet jest do przodu

 

Potwierdzi to ktoś jeszcze? Nie ma żadnych problemów, gra działa na 4 konsolach jednocześnie?

Odnośnik do komentarza

ja moge potwierdzic ze po deaktywowaniu konta przez stone www gry na danej konsoli dzialaja, oczywiscie pod warunkiem ze nie usuniemy tego konta ze swojej ps3. nie chce siac niepewnosci ale wydajem mi sie ze jedynie gry ktore se dostepne jako trial i full beda jako triale bo kojarze cos ze taki zen pinball zrobil sie z pelnej trial. ale tak jak mowie nie jestem pewny bo to pare miesiecy temu bylo

Odnośnik do komentarza

Trzeba po dezaktywacji odczekać pół roku - za dobrze by było ;) Ważne jest też to że z tego co napisał @vip77 nie działa to na gry z Trial Unlockiem (np. Limbo). Pytanie też jest czy po takiej akcji można potem się zalogować się na konto składkowe?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie - bo mam już na dwóch kontach aktywowany Playstation Plus, na dwóch różnych konsolach. Teraz próbowałem aktywować inny content na trzeciej konsoli i się nie da. Rozumiem, że cały content jest na zawsze przypisywany do dwóch konsol, już potem niezależnie jaki?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...