Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że LBP 2 zostało już zapowiedziane i nawet widzieliśmy trailer, to na konferencji Sony najbardziej bym chciał zobaczyć właśnie Agenta.

Jestem bardzo ciekawy co to będzie za gra i liczę na jej pokaz. A i data premiery GT5 byłaby bardzo mile widziana.

Z marzeń to jak co roku FF7remake, Jak 4 lub nowy crash od ND, Medievil 3 z obsługą Move. Niestety wszystkie marzenia pozostaną marzeniami. :P

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Obstawiam ze bedzie jakis jeden pogrom który wszystkich zaskoczy, mysle o uncharted3. Wtedy Sony mogloby nawet nie pokazywac move, e3 byloby ich.

Czy przed pokazaniem u2 rok temu byly jakies zdjecia dostepne, badz filmiki?

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Obstawiam ze bedzie jakis jeden pogrom który wszystkich zaskoczy, mysle o uncharted3. Wtedy Sony mogloby nawet nie pokazywac move, e3 byloby ich.

Czy przed pokazaniem u2 rok temu byly jakies zdjecia dostepne, badz filmiki?

Jeden trailer zapowiadający grę, ogłoszony jakieś pół roku wcześniej.

I chyba jakieś trailery multi ale nie jestem pewien.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Na oficjalnej stronie PlayStation US (nie blog) widnieje taki wpis

 

"Meet us here to find out what awesome PlayStation games and hardware are being revealed,"

 

Hmm... PSP2? PS3Slimmer?

Move? Pokażą pierwszy raz publice jakieś normalne gry, zamiast dem z zeszłego roku i prezentacji dla dziennikarzy, więc będzie reveal.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Z łączem 1MB/s gdzie polecacie(z własnego doświadczenia) oglądać transmisję video na żywo z konferencji, żeby się "przyjemnie" oglądało?

 

Takie łącze miałem rok temu i konferencje oglądałem na GameSpot i teraz też tak zrobię, chyba, że coś nawali. Rok temu próbowałem także IGN lecz z tego co pamiętam mieli jakieś problemy, a GT nawet nie próbowałem więc o tym serwisie się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza

Błąd. Nie masz pojęcia co gadasz.

 

Moje doświadczenie z poprzednich 5 lat mi mówi, że najlepiej mieć IGN. A poza tym, i tak polecam mieć kilka streamów, bo serwery zawsze się mogą zwalić. Aczkolwiek na iGN nigdy mi się to nie zdarzyło.

 

Ja jakoś nie miałem problemów z GT, dlatego polecam. Ale w tym roku popróbuje też z innymi. Na pewno lukne na IGN i Gamespot

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...