Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kwestii produkowania tytułów przez ND. Absolutnie jestem za tym aby na każdą generację konsol panowie tworzyli swoistą, zamkniętą trylogię. Tak było z Crashem, Jakiem i pewnie będzie z Uncharted. Chociaż ciężko mi będzie rozstać się z bohatermi z tej serii bo jakby nie było to jedne z lepszych, najbardziej ludzkich postaci w całym growym światku, ale jeśli Nd ma coś c iekwego w rękawie n przyszłośc to czemu nie. Żdna z ich gier mnie nigdy nie zawiodła i mm nadzieję że tak pozostanie.

 

Co do E3. Poz wymienionymi tytułami czekam w końcu na oficjalną zapowiedź... FFVII remake;], Xenogears Remake albo kolejną część z serii Chrono... ze stajni SE. Tyle.

Odnośnik do komentarza

 

Co do E3. Poz wymienionymi tytułami czekam w końcu na oficjalną zapowiedź... FFVII remake;],

 

Niech najpierw wypuszczą Versus...

 

Po za ty liczę na konkretny zwiastun KZ3. Muszą mieć coś co mogliby rzucić do walki z GeoW3. Z Halo Reach niestety nie da się Sony nawiązać walki. Niech się wezmą do roboty i stworzą multi, które będzie dobre, ale wspierane przez dosyć długi czas.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

 

Co do E3. Poz wymienionymi tytułami czekam w końcu na oficjalną zapowiedź... FFVII remake;],

 

Niech najpierw wypuszczą Versus...

 

Po za ty liczę na konkretny zwiastun KZ3. Muszą mieć coś co mogliby rzucić do walki z GeoW3. Z Halo Reach niestety nie da się Sony nawiązać walki. Niech się wezmą do roboty i stworzą multi, które będzie dobre, ale wspierane przez dosyć długi czas.

fajnie jakby pokazali R3 z doj.ebany multi...albo Kz3

wiem ze to nierealne ale chcialbym uslyszec jakies zapewnienie ze strony tworcow.,

A czego oczekuje? NIE CHCE PRZECIEKOW przed E3 :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym się tak na te E3 nie napalał(że ile to gier nie zapowiedzą). Wątpie żeby podczas jednej konferencji zapowiedzieli aż tyle "pierwszoligowych" exclusiv'ów. Zauważcie że zaraz po E3, jest już GC, a potem TGS. Więc nie mogą wyrzucić wszystkich asów z rękawa(w ogóle patrząc na ostatnie konferencje to nie w ich stylu). Pewnie skupią się głównie na 3D(no i może tutaj zapowiedź KZ3, który podobno ma być w 3D) i Move(i grach skupionych na nim), no i może jeszcze w końcu podadzą oficjalną i ostateczną(no dobra przesadziłem wink.gif ) premierę GT5. A gdzieś pomiędzy pewnie walną gameplaye z gier które na pewno wychodzą w tym roku od innych wydawców(nowy Call, Medal, L.A Noir, czy kolejne części serii od Activision czy EA itp). Na Last Guardian, Agenta, R3, MS3, iF2 w ogóle nie liczę(chociaż jak każdy BARDZO bym chciał).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Myślę, że gameplay nowego MoHa na konferencji jest całkiem możliwy. Z tego co wiadomo PS3 jest platformą wiodącą więc Sony może chcieć się popisać przed widownią czymś w rodzaju CoDa... Także myślę, że brak Agenta będzie kompromitacją zarówno dla Sony jak i Rockstar.

 

Tutaj tylko o grach, ale co z innymi rzeczami? Może jakaś rozbudowa PSN o serwisy społecznościowe, jakieś nowe funkcje, konto premium itd. Sony nie będzie chciało zostać w tyle za MS.

Odnośnik do komentarza

Nom z Agentem dość głupia sytuacja. To znaczy tylko zapowiedź i kompletna cisza w temacie.

Więc nie ma innej opcji jak E3 2010. Podobna sytuacja jak z MP3 ( chociaż tu parę screenów dali).

 

Nie chcę się za bardzo "spuszczać" i wyobrażać sobie złotych gór (choć cholera w wypadku R* mogę).

 

Ale combo R* + exclusive + PS3 = KILLER heh

Odnośnik do komentarza

Agenta to muszą albo pokazać, bo od roku jedyne co wiadomo, to jak wygląda logo. Muszą; w przeciwnym razie się ośmieszą.

 

Podobna sytuacja była z L.A. Noir. Też najpierw mówili że ex dla Sony, a potem długo, długo nic, aż dopiero niedawno się wyszły konretne informacje(m.in. że z ex stał się multiplatformowy). Więc nie byłbym taki do końca pewny. Mam nadzieję że Sony się coś z tego nauczyło.

 

P.S. W sumie przypomniało mi się na co czekam i na szczęście nie jest to zależne od Sony. Bo mam nadzieję że na E3 będzie dużo informacji o Need for Speed od chłopaków z Criterion. Zauważyłem że na razie wszyscy skupiamy się na konferencji od Sony, a tak poza grami od Sony to na co czekacie??

 

P.S.2 A jeśli chodzi o sam system PS3 i aktualizacje, to życzę sobie żeby w końcu dodali pobieranie aktualizacji(jak i do systemu jak i do gier) w tle.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Ach, E3, jeden z moich najbardziej ulubionych momentów ze świata gier w roku. Czas, w którym porównujemy konferencje, spieramy się, które gry zrobiły lepsze wrażenie, a modzi mają pełne ręce roboty, aby usuwać fanbojowskie gadki z forum.

 

Czekam na:

 

Mnóstwo informacji o 3D - jakieś konkrety, ceny, dostępność etc.

 

Gry:

Resistance 3

Killzone 3

Gran Turismo 5

Nowy Resident Evil, który będzie horrorem z prawdziwego zdarzenia

GTA V - Czasowy ex, jak za dawnych PS2ójkowych czasów

Jakiś nowy firmware dla PS3, które wprowadzi fajne opcje

 

 

Miażdżący trailer Killzone 3 na koniec konferencji byłby idealny. Tylko proszę, bez renderów.

 

Kieruję również prośbę do modów, aby nie zamykali tematów o E3 w czasie konferencji, ponieważ bardzo fajnie jest wrócić po roku do tematu i zobaczyć jakie wrażenia były pisane na bieżąco.

 

A tak poza tym, ile to już lat razem oglądamy E3? cztery, pięć?

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie. Nigdy nie widziałem i nie wiem czy nawet kiedyś było ale... czy te targi będzie mozna zobacyć gdzieś w tv? Jak tak to jaki kanał? (cyfre mam)

Zapomnij. Jedyny kanał, który robi reportaż ale mocno po czasie to Hyper, na C+ kanał 91. Na konferencję transmitowaną na żywo nie ma co liczyć. Całe szczęście, że z roku na rok w sieci jest coraz lepszy dostęp do streamingu, tak więc oglądnięcie wszystkich konferencji nie jest żadnym problemem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.