Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na wyciek K3 przed E3 ?

 

O ile wyciek LBP2 sensownie wytłumaczył Grigori. Tak z K3 nie za bardzo rozumiem.

No chyba, że Sony ma tyle asów w rękawie, że......;]

 

Jak to już ktoś wcześniej pisał, Microsoft ma swoich ludzi w Sony. :potter: Coś za dużo informacji wychodzi na światło dziennie, przed terminem zaplanowanym przez Japończyków. Wystarczy wspomnieć wyciek trailera The Last Guardian, czy PSP Go.

Odnośnik do komentarza

Też tak podejrzewam Zwyrol hehe.

 

Faktycznie źle to ująłem. Inaczej czy te normalne informacje które się pojawiły. Nie lepiej żeby padły na E3 z trailerem. Troszkę dla mnie dziwne to jest. Tym bardziej na miesiąc przed targami.

 

Jedno jest pewne co już pisałem w temacie K3. Sony ownuje exami - grami póki co . A przecież ile nie wiadomych jeszcze jest/nas czeka. Last Guardian, Agent, Infamous 2 wiadomo, że U3 się robi. To mnie upewnia w przekonaniu, że Ps3 jeszcze pobędzie parę latek. I bardzo dobrze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Jak to już ktoś wcześniej pisał, Microsoft ma swoich ludzi w Sony.

 

W tamtym roku to nie wina ludzi z MS była tylko nieudolności Sony. No chyba, że tak miało być. Teraz LBP2 i KZ3 są przykładami oficjalnej zapowiedzi, czyli coś przemyślanego i celowego.

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe, że Sony właśnie teraz ujawni (na E3) szczegóły odnośnie PSP2. Mają odpowiedni moment, po zapowiedzi 3DS noi w końcu przydałoby się jakieś odświeżenie tej platformy. Ja czekam na targi z niecierpliwością i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

 

Oprócz tego interesuje mnie data premiery GT5 czy szczegóły na temat Killzone 3.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No i mam klops. Właśnie nosiłem się z zamiarem kupna PSP za względu na (już teraz) dwie części GoW i kilka innych fajnych gier a tu ostatnio pojawiają się informacje o PSP2. W takiej sytuacji, uważam zakup za nieopłacalny... Ciekaw jestem tylko, czy nowe PSP będzie miało wsteczną kompatybilność wobec starszego brata.

Jeśli chodzi od nowy Dashboard, to nie sądzę by zrezygnowano z XMB bo to przecież uniwersalny standard dla większości urządzeń Sony. Za to chciałbym możliwości ukrycia trofeów, nawet dla znajomych. (Nie jestem ich zwolennikiem.)

Odnośnik do komentarza

gdyby jeszcze tak dali mozliwosc tworzenia wlasnych-pelnych themeow... takich jak na psp [co prawda na psp te theme'y dzialaja tylko na zmodyfikowanych konsolkach, ale efekty czesto sa bardzo przyjemne dla oka]

 

odnosnie psp2 to rozne sajty, roznie podaja te informacje... kazdy interpretuje na swoj sposob ;] ale w sumie wychodzi na to, ze bebechy psp2 sa juz zaprojektowane, a dopieszczenia wymaga tylko wyglad zewnetrzny konsolki. btw. wolalbym zeby pokazali psp2 juz teraz, a nie zeby wyciekly znowu jakies foty z fabryki w chinach ;] z drugiej strony sony moze sie nie zmiescic w czasie konferencji z omówieniem tylu rzeczy :> zylion tabelek jak zawsze, historia marki PS, exy, move, nowe uslugi psn... sporo tego bedzie w tym roku :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli potwierdziłyby się plotki o braku jakiegokolwiek nośnika w przypadku PSP2, to jak chciałbyś zagrać w gry z PSP? No chyba, że będzie można ściągnąć. Z drugiej strony to byłby strzał w kolano, PSP cały czas się sprzedaje, więc po co odcinać ewentualne zyski. Oba handheldy Sony by ze sobą konkurowały.

Odnośnik do komentarza

Bardzo prosto - na tej zasadzie co teraz PS2 i PS3. Dostawałyby przez jakiś czas te same tytuły, różniące się trochę pod względem technicznym (tak jak na początku było z PS3), po to żeby potem wyeliminować i wyprzedać starszą konsolkę no i wprowadzić na rynek praktycznie w 99% jeden droższy i nowszy model (tj. PSP2).

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Skoro kz3 zapowiedzili tez przed e3 to co bedzie na e3 ? : O

 

gameplaye lub trailery: kz3, lbp2, gt5, tlg, agent, ms3, infamous2, ffvs? + 2-3gry oraz dużo o move, 3d, płatnym psn, może nowe psp.

 

Jestem pewien że w 80-90% trafiłem :D

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie rozumiem sensu zapowiadania wszystkiego przed E3 :/. Mija się to po prostu z celem. Kiedyś było tak, że targi służyły do zrobienia wrażenia na graczu i zapowiadania nowych produkcji. Dzisiaj w zasadzie publikuje się wszystko w necie, a potem na konfie wszystko podsumowuje. Kompletny bezsens. To po co targi w ogóle?

Odnośnik do komentarza

Skoro kz3 zapowiedzili tez przed e3 to co bedzie na e3 ? : O

 

gameplaye lub trailery: kz3, lbp2, gt5, tlg, agent, ms3, infamous2, ffvs? + 2-3gry oraz dużo o move, 3d, płatnym psn, może nowe psp.

 

Jestem pewien że w 80-90% trafiłem :D

 

Tyle gier do zapowiedzenia, a tylko dwie godziny czasu. Boję się, że Sony nie będzie aż tak szczodre w ujawnianiu wszystkich asów z rękawa. Oby tylko darowali sobie(aby skrócili do niezbędnego minimum - parę minut) gadkę o historii Playstation, statystyki sprzedaży, temat PS2(niech już dadzą tej biedulce umrzeć), a przeszli do tego co tygryski lubią najbardziej :woot: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...