Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie teraz przypomniałem sobie, że były pogłoski(dość potwierdzone), że Blizzard coś kręci z M$ i Sony(albo tylko z jednym z nich) odnośnie wydania na konsole Diablo 3. Może właśnie na E3 zobaczymy czy coś z tego wyszło. Cieszyłbym się gdyby D3 wyszło na czarnulę(choć pewnie i tak zagram na PC). Oby tylko M$ nie przejął tego kawałka tortu tylko dla siebie, bo jak wiemy M$ lubi płacić deweloperom za ekskluzywność dla 360, w przeciwieństwie do Sony.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciekaw tej mega tony od niezależnego developera...bo w potęgę gier od Sony na E3 wierze w ciemno

 

Swoją drogą jakbym miał obstawiać mega tonę Microsoftu(bo na bank będzie takowa) to mam dwa typy i oba wg mnie mocno prawdopodobne - Diablo 3 na x360 albo MGS z obsługą Natala.

Odnośnik do komentarza

Podobno Capcom szykuje zapowiedź jakiegoś hitu na E3.

 

Typy są różne, ale chyba głównie pada DMC5 lub nowa Onimusha. Bo na RE6 jest według mnie za wcześnie.

 

Fajnie jakby to był nowy Dino Crisis. Mechanika jak w RE4/5, jakaś dżungla i masa szybkich raptorów (i nie tylko).

Łojojo no nowym Dino (o RE z ZOMBIAKAMI ;P i klimatem, nawet nie wspomnę) bym nie pogardził.

 

Ale wydaje mi się, że chodzi o DMC5. Zresztą teraz japońska szkoła, japońskie gry to kurz przeszłości.

Więc na dobrą sprawę nie ma się co jarać.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

E tam. DMC5 może zamieszać. Szczególnie, że możemy dostać po prostu męską Bayo. Nie pogardzę dobrym slasherem. Chociaż i tak najbardziej napalam się na inFamous 2. Aż sobie jedyneczkę skończyłem niedawno po raz 3 ;)

Nie no pewnie też bym chciał DMC5 na miarę genialnej 1 i 3.

Tylko póki co na razie mam niesmak po kiepskiej czwórce (imo).

 

A co InFamous 2 oj tak. Jedynka chyba każdego zaskoczyła; pozytywnie. A zgodnie z zasadą Cliffiego bigger, better and more ... jestem ciekaw co pokaże "dwójka".

 

Zresztą te E3 naprawdę mogą być konkretne. Bo jak na razie zapowiadają się mega.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Co się tyczy DMC5 to nie powiem dobrze by było, gdyby wypuścili nową część. Ale jak dla mnie to są małe szanse, że odbiorą tytuł najlepszego slashera Bayonetcie. Platinum Games postawiło bardzo wysoko poprzeczkę i bez jakichś konkretnych zmian w DMC szanse na zdetronizowanie czarownicy z tronu są minimalne. Ale mimo tego czekam na jakąś nową grę z Dante.

Odnośnik do komentarza

Oj, dramatyzujecie. 2 i 4 nigdy nie sięgnęły dna, co najwyżej były przeciętne. A za piątkę ma ponoć odpowiadać team od Heavently Sword, więc całkiem nie najgorzej to wróży serii.

 

Ale i tak bardziej przychylam się do teorii na temat wydania Dino Crisis albo Onimushy. Zwłaszcza Onimushy, bo to przecież jedna z flagowych serii Capcomu.

 

W RE:6 nie wierzę.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że niedawno grałem w jedynkę i nie było rewelacji. Wiem, że wtedy to była rewolucja, ale patrząc na to teraz to 3 ustawiła poprzeczkę najwyżej. Aż do wydania Ninja Gaiden Black ma się rozumieć. Król jest tylko jeden ;)

 

A propos Ninja Gaiden to mają pokazać 3 na E3. Czekam z zapartym tchem. Więcej kiczu, mniej taniego podbijania poziomu trudności, mniej broni, ale więcej ciosów dla każdej i będę kontent.

Odnośnik do komentarza

Co sie tyczy DMC4 to oceniam go o pół oczka niżej niż DMC3 , swoją drogą genialna grę.

Fajnie by było gdyby w DMC5 (które raczej powstaje od dłuższego czasu) dali postać Vergila , jako drugiej grywalnej postaci , chociaż po ukończeniu DMC1 jasno wynika że Vergil is dead. No ale sam Big Boss ''umierał'' 2 razy, więc i najbardziej opanowany brat Dantego również mógłby być grywalnym bohaterem po nagięciu kilku faktów.

Co do RE6 to niech japońce usiądą w kółeczku i przypomną sobie o 1 ,2 ,3 oraz 4 części RE jakie były straszne.

Niech już dadzą kamerę znaną z RE4 i 5, ale niech będą zombiaki, mniej ammo, przeciwnicy którzy nie umierają po jednym ciosie z kopa czy z piąchy, Co-op na miarę gearsów lub RE5, no i z czasem gry w granicach 15-20 h.

Natomiast odnośnie MGS Rising...Jestem dobrej myśli , ale fakt , iż Konami stało sie teraz ''dziwką na usługach M$''nie wróżę tej produkcji dobrych ocen , ani tego iż ukaże się w 2011 roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...