Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnij. Jedyny kanał, który robi reportaż ale mocno po czasie to Hyper, na C+ kanał 91. Na konferencję transmitowaną na żywo nie ma co liczyć. Całe szczęście, że z roku na rok w sieci jest coraz lepszy dostęp do streamingu, tak więc oglądnięcie wszystkich konferencji nie jest żadnym problemem.

Ja z moim internetem 1MB mogę co najwyżej liczyć na relacje "tekstowe". Chyba że wiecie gdzie z takim łączem można spokojnie(bez lagów)obejrzeć na żywo konferencje.

Odnośnik do komentarza

Gamespot.

Wpis.

Też oglądałem roku na GS. Parę razy mnie wywaliło ale tak to oglądało się elegancko.

 

Btw cholera chcę taki opad szczeny jak rok temu przy U2. Na przykład przy K3.

 

I taką perełkę jak w 2006. Tylko oczywiście tym razem next GTA (GTAV). Pamiętacie "dziarę"?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gamespot.

Wpis.

Też oglądałem roku na GS. Parę razy mnie wywaliło ale tak to oglądało się elegancko.

 

Btw cholera chcę taki opad szczeny jak rok temu przy U2. Na przykład przy K3.

 

I taką perełkę jak w 2006. Tylko oczywiście tym razem next GTA (GTAV). Pamiętacie "dziarę"?

 

Ja też tak chcę, ale niech nie pokazują tego na samym początku, jak U2, bo później nic nie zrobiło takiego wrażenia. :ninja: Na koniec Sony pokazało GoW3, ale nawet ta gra nie powaliła swoją prezentacją tak jak Uncharted 2 Among Thieves.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jedyne na co czekam na E3 to informacje o wydaniu portal2 na ps3 :D mam nadzieje że potwierdza to oficjalnie, bo to jedyna "nowa nowość" na jaką czekam :D

inne gry na ktore czekam są znane od dawna (RDR, LP2, dead rising2), i raczej nie ma nic co by mogli ogłosic co by mnie podniecilo , no chyba że monster hunter na ps3, ale to raczej ogłoszą na TGS

 

w kazdym razie strasznie mam nadzieje ze potwierdzą potral2 na ps3

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co niektórzy za bajki opowiadają, ale ja oglądałem E3 2006 na łączu 1 MB (Gamespot) i już wtedy było elegancko, więc w późniejszych latach mogło być tylko lepiej. Dlatego też nie rozumiem obaw niektórych ludzi. Wszystko będzie dobrze :). Natomiast od E3 2007 to już w ogóle jest cała masa stron ze streamingiem, więc obaw o zapchanie nie ma. Swoją drogą, konferencja Microsoftu na E3 2007 była o 5:00 rano naszego czasu. Niezły klimat wtedy był ^_^ Chciałbym tak znowu...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co niektórzy za bajki opowiadają, ale ja oglądałem E3 2006 na łączu 1 MB (Gamespot) i już wtedy było elegancko, więc w późniejszych latach mogło być tylko lepiej. Dlatego też nie rozumiem obaw niektórych ludzi. Wszystko będzie dobrze :). Natomiast od E3 2007 to już w ogóle jest cała masa stron ze streamingiem, więc obaw o zapchanie nie ma. Swoją drogą, konferencja Microsoftu na E3 2007 była o 5:00 rano naszego czasu. Niezły klimat wtedy był ^_^ Chciałbym tak znowu...

to ja napisze ze rok temu ogladalem E3 przez ps3 (brak pc) na radiowce 1 mb przez stronke Gamespot...10 minut mi sie buforowalo , wiecej problemow nie pamietam :)

Odnośnik do komentarza

Jest multum zapowiedzi, które chciałbym zobaczyć, nawet nie chce mi się wymieniać. Konwersje z Iksa, gry z PS2 w HD, nowe tytuły, sequele - nie ma bata, żeby E3 mnie usatysfakcjonowało :) Najbardziej jednak czekam o dziwo na Resistance 3 - zgodnie z cyklem wydawniczym gra powinna wyjść na jesieni/w zimie, a materiałów na razie żadnych.

Odnośnik do komentarza

Skoro Sony pozwoliło na to, aby taki EX jakim jest LBP2 został oficjalnie zapowiedziany(wraz z trailerem, screenami i informacjami) na miesiąc przed E3, to jaką "bombę" mają przygotowaną na konferencje podczas E3, skoro czują się tak pewni i pozwalają sobie na taki "luksus" aby już teraz zapowiedzieć LB2?

Odnośnik do komentarza

Jedyny człowiek Sony, który potrafił prowadzić konferencję Playstation to był Phil Harrison. Luzak i znawca tematu. Tretton jest nijaki, kompletnie bez charakteru. Hirai odrobinę lepszy, ale ten jego głupi uśmiech mnie zawsze do szału doprowadza. Także on też nie... Dobrze, że już nie ma "Kuternogi", bo po jego tekstach można było się zwymiotować. Tego całego Butlera nie znam, ale mógłby przejść na dietę, pojeździć na rowerku i zrzucić parę kilogramów, bo główni prezenterzy nie powinni mieć wystającego brzucha. Społeczeństwo ich za dobrze nie odbiera. Wiem co mówię, bo sam kiedyś byłem gruby. W każdym razie, jego gadka w tej reklamie nie podoba mi się. Gada jakby to mówił z kartki. Nie ma porównania do Harrisona.

 

Apropo - dla tych co nie oglądali kiedyś konferencji i nie wiedzą, kto jest Harrison:

 

Odnośnik do komentarza

Byle tylko Sony pokazało świetne tytuły. A to już jak to zaprezentują to mnie osobiście mało interesuje.

 

 

O świetne tytuły niema co się martwić bo jest już dużo wspaniałych pewniaków szczególnie Exy.

 

Prezentacja jest również bardzo ważna,dla Ciebie czy dla mnie jak i również wielu osób nie będących na konferencji mało obchodzi czy będzie to ciekawie i dobrze wszystko zaprezentowane przez Sony,bo dla nas liczą się nowe tytuły,newsy sprzętowe,zapowiedzi gier i inne ciekawostki.

 

Ale dla graczy,dziennikarzy,fanów elektronicznej rozrywki będących na targach E3,bardzo ważny jest poziom prezentacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...