Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Na E3 nie zabraknie również standardowych marek EA Sports, ale na pewno ciekawsze informacje przyniosą nam pokazy Medal of Honor, Dead Space 2 (zapowiedzianego niedawno również na PC), Bulletstorma, konsolowego The Sims 3, Crysis 2 czy nowego tytułu z serii Need for Speed, który wreszcie zostanie ujawniony.

 

Co Simsów to zobaczymy, ciekawe...

 

Co do nowego NFS to mam nadzieję, że Criterion znowu pokaże na co ich stać.

Odnośnik do komentarza

Co się tyczy Silent Hill to niech już lepiej Konami da tej serii spokój. Jak widzę, co ostatnimi laty wyprawiają z tym zasłużonym dla survival horrorów tytułem to szkoda gadać. Lepiej by już było, gdyby Konami skupiło się na jakimś nowym następcy Silent Hill niż żerowało na marce.

Fajnie by było, gdyby ogłosili Project Zero na PS3. Ostatnia odsłona ukazała się na Wii ale podobno po dzisiaj nie opuściła granic Japonii...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze w to nie grałem :confused:

Z recenzji wynika, że ten tytuł akurat im się udał, ale to "tylko" odświeżona jedynka. Lepiej by było gdyby zabrali się za jakąś nową serię horrorów.

Więc jak najszybciej nadrabiaj tą zaległość, a nie wypisujesz farmazony :smile: W skrócie - poza imionami bohaterów Shattered Memories nie ma NIC wspólnego z poprzedniczkami, nawet samo miasteczko bardzo się różni od znanego wszystkim Silent Hill. No i klimat - poezja, normalnie 100% Lyncha.

 

Gra jest oczywiście jak najbardziej udana (IMO najlepsza część od czasu SH:3), ale ja jednak mimo wszystko szóstą odsłonę chciałbym zobaczyć ponownie w starym stylu. Przełknę nawet wszystkie archaizmy, byle tylko atmosfera, fabuła i muzyka dorównały genialnej dwójce.

Odnośnik do komentarza

Sukces Sony za sprawą PSP2? Zakładam, że na początku byłby wielki boom i szał, ale ostatecznie konsola podzieliła by los swojej starszej siostrzyczki. Bo czy ktoś sądzi, że poza lepszą grafiką/bardziej rozbudowanymi grami ta konsola niosła by ze sobą coś więcej? Ja nie, a jak udowadniają wyniki sprzedaży (a dokładniej dominacja DS'a na polu konsol przenośnych) te dwie rzeczy to najmniej istotna rzecz dla kupujących kieszonsolkę. PSP2 to będzie co najwyżej takie bardziej bajeranckie PSP, i nie chce mi się przy tym wierzyć, żeby Sony nie zdawało sobie z tego sprawy i ryzykowało z inwestowaniem w sprzęt, który może przynieść więcej straty niż korzyści, przynajmniej w najbliższym czasie. Poza tym wydanie nowej konsoli tak szybko byłoby trochę dziwne jak na firmę, która zazwyczaj przez bardzo długi czas trzyma się jednego sprzętu (video ps2, które utrzymało się przez dobrych 7 lat zanim wypuszczono ps3). No i obecnie PSP przeżywa całkiem owocny okres z uwagi na wysyp niezłych hiciorów (o ile nie system-sellerów) jak np. MGS: Peace Walker czy Kingdom Hearts: Birth by Sleep, co już IMO w ogóle wyklucza prędką przesiadkę. Może bełkoczę za bardzo prognozując, ale wydaje mi się, że coś w tym bełkocie jednak jest :)

Odnośnik do komentarza

Nah, ja sobie wyobrażam, że jedyny kierunek jaki Sony może obrać, żeby to się sprzedało, to zrobić z tego hi-endowy telefon-konsolę, którego nie wstyd nosić w kieszeni (czyt. w ogóle się do kieszeni mieści). Do tego gry duże i małe (minisy na subskrybcje) no i multimedia. Niech nawet walną temu cenę 2000 zł i dadzą do zaprojektowania Sony Ericssonowi (coś na wzór Aino) to się znajdzie nisza na rynku. Bo kto by nie chciał PlayStation Phone? Ludzie gadają o tym już od dawna, pora dać im to czego chcą.

Ja baaaaarrdzo bym chcial PlayStation Phone, nie dosc ze sprzedal bym stare psp + moj telefon, [polaczyl to w jedno urzadzenie to byla by kozacka sprawa.

 

Tylko z drugiej strony musialo by byc to mniejsze niz PSP :/Albo jakos zsuwane gdy uzywa sie telefonu

 

mysle ze moglo by byc to rozwiazane na zasacie, Dobrej jakosci panel dotykowy do obslugi telefonu a obsluga PSP w jakiejs formie wysuwane klawisze etc.

 

na bokach telefonoPSP normalne przyciski funkcyjne pierwszej potrzeby (l1 I r1..i starczy)

mogly by one sluzyc do hmm poglaszania gdy jest wlaczona funkcja telefonu, lub to nawigacji jakiejs po menu. A razem z dotykowym panelem moglo by wyjsc calkiem fajnie

 

Tylko obawiam sie ze cena takiego kombajnu moze zabic :/

 

Edit: - a gdyby wsadzili centralnie bebechy PS2?? Maja to juz chyba na tyle male aby to upchnac i na tyle tanie zeby to nie kosztowalo 1500zl (chociaz nowe telefony tyle kosztuja)?? dorzucili funkcje telefonu, kamere + panel dotykowy i z 30 GB pamieci

 

Tylko jaki nosnik do gier? Cyfrowa dystrybucja juz po calosci?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Z iPhonem może być łatwiej konkurować, niż z NDS. Trzeba zwabić ludzi funkcjami, których Apple nie oferuje, a trochę tego jest. Co prawda jest to sytuacja analogiczna do rynku dużych konsol; Sony się zgapiło i nagle się okazało, że ktoś podwędził dużą część tortu i nie odda, no ale siedzieć z założonymi rękoma nie można. Póki na iPhona nie wychodzą pełnoprawne gry, to jest okazja co nieco odebrać.

Już zaczynają wychodzić.

 

Playstation Phone? Bezsensu. To nie wypali przy tak silnym marketingu Apple. IMO powinni odciąć się od starej PS2 i zminiaturyzować ją do wersji ala PSP. Wyobraźcie sobie, że gracie w Okami w autobusie. Rewelacja. Pierwszy bym poleciał po coś takiego ;)

Racja, Playstation Phone moim zdaniem nie będzie dobrym posunięciem. iPhone/iPod Touch/iPad sa zbyt silne, żeby teraz zawojować w tej części rynek.

Odnośnik do komentarza

za takim ustrojstwem w chwili premiery [o ile do takowej dojdzie] bedzie stac chyba tylko marka playstation i pewnie sony ericsson. jesli chodzi o gry to od takich po(pipi)kowatych jest wlasnie iP... bedzie trudno trafic do odbiorcow z takim produktem.

jeszcze kwestia supportu i cen software'u... watpie zeby sony sprzedawalo cokolwiek za 1-3$ [jesli ma konkurowac z iP]

 

ja mysle, ze to jednak nie bedzie telefonik, a jakas udoskonalona wersja obecnego psp [gps, kamera, mikrofon... moze klawiatura]

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jako gadżeciarza PSP Phone to fajna sprawa ale z drugiej strony jak pomyśle jak traktuję telefony (ile zgubiłem?) i jak wyglądają po roku użytkowania (jednak PSP / NDS chyba nawet największe hardcory nie zabierają wszędzie np na dobrą najebke, a telefon owszem jakoś po taxe trzeba zadzwonić) to wolał bym zwyczajnego PSP2 z dwoma grzybami i mocą jak PS2 (wsteczna kompatybliność, kiedyś chyba te PS2 przestanie się sprzedawać ? )

Odnośnik do komentarza

Oficjalna strona Sony o E3.

 

http://www.sceainvites.com/

 

 

Na razie same informacje, których każdy się spodziewał(Move i gry na niego, GT5, SOCOM4, Modnation na PSP).

 

Jak widać konferencja, jeśli chodzi o miejsce spotkania, zapowiada się orginalnie( http://www.shrineauditorium.com/ ).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...