Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to właściwie interesuję tylko Uncharted. Jak oficjalnie potwierdzą że robią nowego Uncharteda to mi wystarczy ;D Gran Turismo na 100% będzie obgadywane. Killzone 3 pewnie też bez echa nie przejdzie. Co do PS Move to może Sony zaprezentuje możliwości różdżki i co za tym idzie przypuszczam że szykuję nam się jakiś tytuł w którym PSM będzie w pełni wykorzystywane

Odnośnik do komentarza

Na Uncharted 3 bym nie liczył. Za wcześnie, praca ND się ceni i trwać musi. Pierwszy teaser zobaczymy znów na VGA, trailer + gameplay na E3 2011, grę pod koniec 2011.

 

To takie marzenia moje skryte było. Też raczej nie ma co się nastawiać ale może chociaż tytuł podadzą. Gdzieś właśnie czytałem że ND szykuje nam prezent na gwiazdkę w 2011 roku.

 

A podsumowując prace Naughty Dog to chyba żadna firma mi tyle radości nie dała. Na PSX - Crashe, na PS3 - Nathan. Tylko na dwójkę i PSP nic wielkiego nie zrobili. Jak and Dexter mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza

No ja bym chciał tak jak ktoś wcześniej napisał jakieś informacje na temat nowego PSP z emulacją PS2 i dwoma grzybami.

 

Brał bym od razu bo nie dość, że mam słabość do kieszkonsolek (mimo, że nie mam kompletnie czasu w nie grać), to jeszcze mam kilka zaległych klasyków z PS2 do narobienia.

 

Z gier to czekam bardzo na Resistance 3, Infamous 2 (bo na info U3 nie liczę n tych E3) oraz info na temat nowego Jak and Daxtera (jednak wątpię, że ND, dłubie teraz przy cym innym niż U3). Więc jeżeli nie Daxter to jakiś dobry EX platformówka od jakiegoś wewnętrznego studia Sony (np od ziomków od Medevil).

Odnośnik do komentarza

Oooo jakby dali Crasha na PS3 to byłbym w niebie. Właściwie to ciekawe dlaczego ND zrezygnowało z Crasha? Przecież na PSX to był hit. Infamous 2 to bym nie chciał. Średnio mi się podobał.

 

Wpadły mi do głowy myśli o GTA V. Swoją drogą jest co całkiem możliwe że R* coś powie nam o nowym GTA. Chociaż nie wiem czy zajmuja się teraz czymś innym niż RDR...

Odnośnik do komentarza

LBP2

KZ3

MS3

R3

Infamous 2

Last Guardian

Agent

GT5

Nowa gra Davida Jeffa.

Pełno badziewia do Move.

Ekskluzywny tytuł od Yu Suzukiego.

 

To są tytuły, które pewnie pojawią się na E3. Jeżeli chodzi o niespodzianki, stawiam na Mass Effect, może PSP2? Multiplatformowa gra od Bungie? IMO na to jeszcze za wcześniej. Najbardziej liczę na pokaz i podanie dokładnej daty premiery Last Guardian (obecnie mój nr.1 wśród oczekiwanych gier). Oczywiście zżera mnie ciekawość jak będą wyglądały tryby multiplayer w KZ3 i R3, ale wątpię aby już na E3 ogłosili coś oficjalnie w temacie multi.

 

PS. Podobno twórcy Medievila coś tworzą, więc kto wie, Medievil 3?

 

 

Wpadły mi do głowy myśli o GTA V. Swoją drogą jest co całkiem możliwe że R* coś powie nam o nowym GTA. Chociaż nie wiem czy zajmuja się teraz czymś innym niż RDR...

Agent, ekskluzywny tytuł dla PS3.

 

A co do Crasha od ND, możecie zapomnieć. ND (Sony) odsprzedało prawa do tej serii.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

No i mechanizmy Crasha się zestarzały. Kto by chciał teraz lecieć ścieżką do przodu, zbierać jabłka i rozwalać skrzynki. Chociaż w przypadku Mario takie akcje przechodzą... No właśnie, Naughty Dog zjebało pozbywając się tej marki.

 

Czekam na zapowiedź nowego Wipeout'a i The Last Guardian.

Odnośnik do komentarza

No i mechanizmy Crasha się zestarzały. Kto by chciał teraz lecieć ścieżką do przodu, zbierać jabłka i rozwalać skrzynki. Chociaż w przypadku Mario takie akcje przechodzą... No właśnie, Naughty Dog zjebało pozbywając się tej marki.

 

 

 

Ja ci powiem, że do tej pory pykam sobie w 3 pierwsze części C.B i powiem Tobie, że mi np się nie znudziło, a pomyśl np jaką można by było zrobić grafikę zachowując korytarzykową formę zabawy tylko np z licznymi rozgałęziami zarówno w poziomie jak i pionie ;] z licznym przejazdami na zwierzętach i innych środkach lokomocji.

 

ND na pewno by zarypiście urozmaiciło gamplay dodając do tego graficzną miazgę, no cóż ale możemy tylko marzyć bo nie mają praw.

Odnośnik do komentarza

Wpadły mi do głowy myśli o GTA V. Swoją drogą jest co całkiem możliwe że R* coś powie nam o nowym GTA. Chociaż nie wiem czy zajmuja się teraz czymś innym niż RDR...

Czemu każdy pisze GTAV ;p. Przecież zanim wyszła "czwórka" od trzeciej części. To pojawił się VC, SA, LCS, VCS. Wątpię żeby wyszła "od razu piątka", bardziej pasuje określenie next GTA ;]. Choć w sumie dodatki wyszły i CW, dobra kit z tym ;p.

 

Chociaż nie wiem czy zajmuja się teraz czymś innym niż RDR...

 

Zajmują, zajmują się: The Agent, Max Payne 3. Ponadto listopadowe i grudniowe plotki mówiły, że Bully 2 się robi. No ale o GTA jestem w stanie założyć się, że na pewno też już się robi. Tylko czy go zapowiedzą na E3...

 

W końcu R* to wiele "oddziałów-studiów".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

 

 

co do res3 to podobno Insomniac przerzucił na multiplatformowość ale kto ich tam wie.

 

to była plota i została zaraz zdementowana przez Insomniac , a nawet jak by kiedyś zaczęli tworzyć multiplatformowo (poza konsole sony) to prawa do Resa i Ratcheta ma S(ł)ony a wiadomo co to oznacza :turned:

 

R&C w 2009 był ostatnim, co do multiplatformowości to poszukaj w necie wywiadu z kwietnia z jednym kolesiem z Insomniac, przerzucili się multi :) Co nie znaczy że na e3 nie mogą pokazać jakiegoś exa na ps3, koleś mówił o nowym IP. Więc raczej to nie będzie res3.

Odnośnik do komentarza

Ale zapomnijcie już o tym Crashu i Jaku i Dexterze, tak samo, jak nastawcie się już psychicznie, że na PS4 nie uświadczymy Uncharted. Pocieszeniem jest to, że z generacji na generacje wzrasta poziom "powagi" kolejnych produkcji ND, co sprawia, że przyszłość maluje się ciekawie.

 

I gry od Jaffiego też ma nie być. (info z jego twittera)

 

Czemu uważasz, że nie będzie Uncharted'a na PS4? Wg mnie to zależy od żywotności PS3 i ile częsci na ją jeszcze powstanie. Nie sądzę aby Naughty Dog popełnił taki sam błąd jak z Crashem.

Odnośnik do komentarza

Teraz mi się przypomniało, że fajnie by było, gdyby pokazano na E3 jakiś gameplay z Deus Ex: Human Revolution i Vanquish. Póki co jeśli chodzi o te tytuły, to tylko same renderki i inne filmiki nie pokazujące nic z gameplayu są dostępne. A akurat tymi dwoma grami jestem bardzo zainteresowany i liczę, że mnie nie zawiodą, zwłaszcza Deus Ex.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Tym bardziej ND już dawno powinno pomyśleć o robieniu więcej gier niż tylko jedną na dwa lata. Przecież obecnie to chyba najbardziej utalentowane studio Sony a i nie tylko.

 

Chciałbym więcej gier od ND. Co za problem (znaczy problem jest) no ale żeby wydać i U3 i J&D4. Na pewno by się zwróciło mistrzom z ND.

 

Crash to dla mnie rozdział zamknięty. Zgadzam się z tym co napisał Zwyrol, odnośnie Crasha. Ale Jak-a widzę już jak najbardziej ze swoim "free-roamingowym" podejściem, idealnie by się odnalazł na next-genach (current genach). Fanów też nie brakuje.

 

No cholera nie mówcie mi, że ostatni i jedyny platformer to Ratchet ;/;/;/ (nie trawię tej gry) Wii i Mariany mnie nie obchodzą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Ale Rachet też już zdechł, czyż nie? Znaczy ten ostatni co wyszedł, to jest w ogóle ostatni, prawda? W platformerach już się wiele nie wymyśli, przynajmniej nie zrobi tego ani zachód, ani wschód. Teraz i tak w tej kategorii rządzi Indie i studia będą tylko zrzynać ich pomysły przenosząc z artystycznego 2D do komerchy w 3D. :P

 

z tego co mówili to tak, w końcu ile to już części RC było, pora na coś nowego.

Chętnie przywitał bym przygodówko-platformera w starym stylu, czyli - skocz na głowę, zbieraj diamenty, itp. bo RC to bardziej strzelanka była.

Odnośnik do komentarza

Ale Rachet też już zdechł, czyż nie? Znaczy ten ostatni co wyszedł, to jest w ogóle ostatni, prawda? W platformerach już się wiele nie wymyśli, przynajmniej nie zrobi tego ani zachód, ani wschód. Teraz i tak w tej kategorii rządzi Indie i studia będą tylko zrzynać ich pomysły przenosząc z artystycznego 2D do komerchy w 3D. :P

Mam nadzieję heh.

 

No racja, racja wiele się nie wymyśli ale... Rozwaliła mnie na łopatki (do dziś nie umiem odpowiedzieć heh) Twoja wypowiedź jakiś czas temu. Temat U2 czy jakiś tam i ktoś napisał, że U2 świetny bla bla ale teraz chce J&D4. A Ty odpowiedziałeś (mniej-więcej) "Po co Ci/Wam Jak. Czego nie ma Uncharted co miał J&D czy co mógłby zaoferować J&D względem Uncharted." Jakoś tak. Wtedy zacząłem się zastanawiać i cholera nie znalazłem żadnego sensownego argumentu. Coś w tym jest. Moc sequela, znanej marki !?

 

Taa Indie, 3D... W takim bądź układzie pozostają mi klasyki na psstore.

 

Jakby to tak łatwo było, żeby jedno studio robiło więcej niż jeden projekt naraz... Nie da rady. Nikt tak nie robi, bo to przeczy istocie integralności studia. ND i tak pracuje jak za dwóch, bo piszą oprogramowanie, z którego później korzystają pozostałe studia Sony. (Ice Team ma siedzibę w ND)

Mistrzowie kodu.

Pozostaje się cieszyć i dziękować chociaż/aż za te "perły" raz na 2 lata.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

 

co do res3 to podobno Insomniac przerzucił na multiplatformowość ale kto ich tam wie.

 

to była plota i została zaraz zdementowana przez Insomniac , a nawet jak by kiedyś zaczęli tworzyć multiplatformowo (poza konsole sony) to prawa do Resa i Ratcheta ma S(ł)ony a wiadomo co to oznacza :turned:

 

R&C w 2009 był ostatnim, co do multiplatformowości to poszukaj w necie wywiadu z kwietnia z jednym kolesiem z Insomniac, przerzucili się multi :) Co nie znaczy że na e3 nie mogą pokazać jakiegoś exa na ps3, koleś mówił o nowym IP. Więc raczej to nie będzie res3.

 

Pewnie chodzi ci o tą plotkę: http://uk.ps3.ign.com/articles/107/1077373p1.html

A tu odpowiedź http://meodia.com/news/787/here-we-go-again-insomniac-response-to-multiplatform-rumors/

 

Fakt, wspominali o robieniu więcej niż jednej gry ale nic po za tym. Także jak na razie przerzucenie się na multiplatformowość to plotka i do puki tego nie ogłoszą oficjalnie tak pozostanie :)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

 

 

co do res3 to podobno Insomniac przerzucił na multiplatformowość ale kto ich tam wie.

 

to była plota i została zaraz zdementowana przez Insomniac , a nawet jak by kiedyś zaczęli tworzyć multiplatformowo (poza konsole sony) to prawa do Resa i Ratcheta ma S(ł)ony a wiadomo co to oznacza :turned:

 

R&C w 2009 był ostatnim, co do multiplatformowości to poszukaj w necie wywiadu z kwietnia z jednym kolesiem z Insomniac, przerzucili się multi :) Co nie znaczy że na e3 nie mogą pokazać jakiegoś exa na ps3, koleś mówił o nowym IP. Więc raczej to nie będzie res3.

 

Pewnie chodzi ci o tą plotkę: http://uk.ps3.ign.com/articles/107/1077373p1.html

A tu odpowiedź http://meodia.com/news/787/here-we-go-again-insomniac-response-to-multiplatform-rumors/

 

Fakt, wspominali o robieniu więcej niż jednej gry ale nic po za tym. Także jak na razie przerzucenie się na multiplatformowość to plotka i do puki tego nie ogłoszą oficjalnie tak pozostanie :)

 

nie o to, to jest z marca, a ja mówię o kwietniu i wywiadzie a nie plotkach :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...