Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko ogromną nadzieję, że doczekamy się szerszego pokazu Last Guardian, oby nie skończyło się tylko na nowym trailerze.

 

Wydaje mi się, że LG zostawią sobie na TGS(jeśli chodzi o gameplay), bo głównie dla wschodnich graczy kierowany jest ten tytuł(bo wątpię żeby Amerykanów ten tytuł interesował, nie te gusta). Ale nowy trailer na E3 to byłoby świetnie. W końcu LG jest wysoko na mojej liście 'must have'.

Odnośnik do komentarza

Po przejściu Portal'a(polecam, za darmo na Steam'ie) liczę na zapowiedź sequela również na PS3 :blush: .

A tak poza tym to Motorstorm 3. No i chciałbym zobaczyć Agenta, z czym to się je? Powiedziałbym też nowy Burnout, ale skoro Criterion robi NfS to mi wystarczy :lol: .

 

 

Wojtq -> O ile mnie pamięć nie myli to IO Interactive dało jasno do zrozumienia, że H5 powstaje, nawet coś tam mówili o premierze w tym roku. Więc raczej jest to niezapowiedziany pewniak na E3.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Zapewne wiecie, że M$ będzie miał dwie konferencje, jedna poświęcona Natalowi, druga w całości dla gier normalnych. Konferencja gdzie pracownicy M$ ochoczo będą skakać przed X360, będzie transmitowana na MTV! Nie wiem czy na żywo, nie wiem na jakim MTV (tylko amerykańskie?), ale mimo wszystko, M$ wykonał kawał świetnej roboty, bo o EyeToyu od M$ dowie się naprawdę dużo casuali.

Odnośnik do komentarza

Zapewne wiecie, że M$ będzie miał dwie konferencje, jedna poświęcona Natalowi, druga w całości dla gier normalnych. Konferencja gdzie pracownicy M$ ochoczo będą skakać przed X360, będzie transmitowana na MTV! Nie wiem czy na żywo, nie wiem na jakim MTV (tylko amerykańskie?), ale mimo wszystko, M$ wykonał kawał świetnej roboty, bo o EyeToyu od M$ dowie się naprawdę dużo casuali.

Na Spike TV chyba, a nie na MTV.

Odnośnik do komentarza

Zapewne wiecie, że M$ będzie miał dwie konferencje, jedna poświęcona Natalowi, druga w całości dla gier normalnych. Konferencja gdzie pracownicy M$ ochoczo będą skakać przed X360, będzie transmitowana na MTV! Nie wiem czy na żywo, nie wiem na jakim MTV (tylko amerykańskie?), ale mimo wszystko, M$ wykonał kawał świetnej roboty, bo o EyeToyu od M$ dowie się naprawdę dużo casuali.

Na Spike TV chyba, a nie na MTV.

Dziś czytałem na jakimś zachodnim serwisie o MTV, no ale może masz racje. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy i w tym roku M$ zaserwuje na konferencji bombę i znowu przejmie kolejną serię kojarzoną tylko z Playstation(tak jak poprzednio FFXIII czy MGS)? Choć może skoro idą tak w tego Natala to teraz M$ zainteresuje się seriami kojarzonymi z Nitendo :sweat: . Choć najlepiej byłoby gdyby w tym roku taką niespodziankę zrobiło nam Sony. Nie obraziłbym się na takiego Mass Effect'a na czarnulce.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy i w tym roku M$ zaserwuje na konferencji bombę i znowu przejmie kolejną serię kojarzoną tylko z Playstation(tak jak poprzednio FFXIII czy MGS)? Choć może skoro idą tak w tego Natala to teraz M$ zainteresuje się seriami kojarzonymi z Nitendo :sweat: . Choć najlepiej byłoby gdyby w tym roku taką niespodziankę zrobiło nam Sony. Nie obraziłbym się na takiego Mass Effect'a na czarnulce.

 

Hmm tylko jaką serię by tu przejąć? :] Już bardziej prawdopodobne jest zdobycie ME przez Sony :)

Odnośnik do komentarza

kubaczyk -> Jest różnica między plotką, a informacją. Jeśli chodzi o plotkę, to już w dniu Uncharted: Drake's Fortune mówiło się, że ND bierze się za sequel'a. Ale jeśli chodzi o oficjalną zapowiedź to było rok po premierze jedynki, kiedy w GameInformerze pojawiła się zapowiedź U2. Więc możesz spokojnie zapomnieć o informacjach na temat U3 na tegorocznym E3. W ogóle w drodze jest tyle świetnych tytułów od Sony(nie mówiąc już o tytułach multiplatformowych), że spokojnie będziesz miał w czym wybierać aż do premiery U3.

Odnośnik do komentarza

Pierwszych info o Uncharted 3 wypatrywałbym podczas VGA 2010 organizowanych przez Spike TV. W 2008 roku to właśnie podczas tego event'u Sony pokazało pierwszy teaser z Uncharted 2 i świeży pokaz God of War III. Podejrzewam, że i tym razem może być bardzo podobnie. A sama impreza ma miejsce pod koniec roku.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...