Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, bo CoD: BO to pierwszy CoD, w którym zacząłem grać na multi (i drugi CoD w życiu) i osiągnąłem level 50. Mam szansę zacząć robić prestiż, ale słyszałem od kumpli, że to nic nie daje, tylko muszę zdobywać 50 lvl od nowa, na nowo odblokowywać bronie itd., a w nagrodę mam tylko ikonkę i nie potrzebne bajery w opcjach loga. To prawda, czy jednak mam za to coś więcej? Bo nie wiem, czy opłaca mi się nabijać dalej lvl, czy po prostu teraz grać dla przyjemności.

Odnośnik do komentarza

Pytanie, bo CoD: BO to pierwszy CoD, w którym zacząłem grać na multi (i drugi CoD w życiu) i osiągnąłem level 50. Mam szansę zacząć robić prestiż, ale słyszałem od kumpli, że to nic nie daje, tylko muszę zdobywać 50 lvl od nowa, na nowo odblokowywać bronie itd., a w nagrodę mam tylko ikonkę i nie potrzebne bajery w opcjach loga. To prawda, czy jednak mam za to coś więcej? Bo nie wiem, czy opłaca mi się nabijać dalej lvl, czy po prostu teraz grać dla przyjemności.

 

Tak, twój kumpel ma rację. Prestiż jest głównie dla lansu:D

Odnośnik do komentarza

Mój brat doszedł do poziomu prestiżu, więc z ciekawości chciałem zobaczyć jakie tam nowe bajery mógł odblokować. Tymczasem okazało się, ze wszystko w zakresie uzbrojenia się wyzerowało. Myślałem, że mu jakiś cheater wszystko usunął, a tutaj w tym tkwi cały prestiż, na którego nikt nie patrzy. Pomysł zupełnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza

A no, bez sensu. Do 50 lvl dobija się zdecydowanie zbyt szybko, nawet jeśli gra się przeciętnie. W miarę fajną bronią się dużo nie nagrałem, bo po trzech kolejnych levelach przestało już zliczać XP. Wprawdzie jakimś tam maniakiem zliczania punktów nie jestem, no ale mimo wszystko głupie to rozwiązanie.

 

Co do DLC - tu jeszcze tradycyjnie wypowiedzi: http://www.gametrailers.com/video/escalation-dlc-call-of/713011

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim mocno zniechęcające do dalszej gry. Po odblokowaniu praktycznie wszystkiego musimy odblokowywać content od nowa. Nie wiem czemu Treyarch zdecydowało się na takie rozwiązanie. A i tak od hooya ludzi wciąż gra a dodatki schodzą jak świeże bułeczki.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim mocno zniechęcające do dalszej gry. Po odblokowaniu praktycznie wszystkiego musimy odblokowywać content od nowa. Nie wiem czemu Treyarch zdecydowało się na takie rozwiązanie. A i tak od hooya ludzi wciąż gra a dodatki schodzą jak świeże bułeczki.

cale CoD(kazda czesc) ta ma z tymi prestizami...w tej czesci zrobili mniej lvl natomiast dali 15 prestizy

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że średnio co dwa mecze z niewiadomych przyczyn następowała utrata połączenia z hostem lub rozgrywka przez kilka sekund stała w miejscu. Prz tym wysłużonym i w miarę stabilnym silniku developer powinie dopracować multi do granic możliwości.

 

Black Ops ma jednak pewną rzecz, która zadecydowała o tym, że zostawiłem ją w kolekcji - bardzo dobra kampania. Ciekawie nakreślona osobowość głównego bohatera (wybijająca się na tle innych FPSów) i cała reszta kampanii, trochę bajkowej ale naprawdę konkretnej.

Odnośnik do komentarza

To w takim razie gram dla funu teraz. Dzięki ;) A co do rang to faktycznie trochę lipa, już na Killzonie 2 generała się dłużej robiło, a w Battlefieldzie: BC 2 zdobycie 22 levelu trwało mniej więcej tyle samo co 50-ty level w Black Opsie. A szkoda, bo ta gra w multi wciąga jak cholera! Nie wiem czemu, ale jeśli chodzi o strzelanie itd., to tutaj gra mi się najlepiej. Ale np. pod względem klimatu to już Battlefield wygrywa. Zawsze chciałem pojąć, co takiego ma w sobie CoD, że tak przyciąga ludzi, teraz mnie przyciągnęło i po prostu nie wiem co to jest. To po prostu jest to COŚ.

 

A tak w ogóle to nowych map nie zamierzam kupować, mnie podstawowe spokojnie wystarczają. Ale właśnie jakby dodatki do Black Opsa podobnie jak w Killzonie, dodawały nowe rangi to bym się skusił.

 

Szkoda tylko, że średnio co dwa mecze z niewiadomych przyczyn następowała utrata połączenia z hostem lub rozgrywka przez kilka sekund stała w miejscu. Prz tym wysłużonym i w miarę stabilnym silniku developer powinie dopracować multi do granic możliwości.

 

Black Ops ma jednak pewną rzecz, która zadecydowała o tym, że zostawiłem ją w kolekcji - bardzo dobra kampania. Ciekawie nakreślona osobowość głównego bohatera (wybijająca się na tle innych FPSów) i cała reszta kampanii, trochę bajkowej ale naprawdę konkretnej.

 

Ja z kolei miałem na odwrót - multi mi działa świetnie (pomijam pojedyncze przypadki problemów z wywalaniem z gry i migracjami hostów), za to kampania lubi mi się kasować. Przeszedłem ją, świetna jest, uwielbiam motyw Reznowa. Może kiedy zechce mi się szukać tam materiałów wywiadowczych, bo ogólnie to nigdy nie lubiłem jakoś robić calaki w shooterach mimo, że np. w Battlefieldzie: BC 2 dałbym radę spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Równiez miałem podobnie, online bez problemów za to kampania jak na złość nie zaliczała mi niektórych checkpoint'ów (na najwyższym poziomie to była mega frustracja) a niektóre trofea w ogóle nie wpadały, za takie bugi ta odsłona strasznie mnie od siebie odsuneła :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W sumie bzdura, ale w dość zabawny sposób udało mi się ostatnio "przypadkiem" zakończyć mecz:

 

Z racji skopanego dźwięku i wątpliwej jakości tłumaczę: skitrałem się w kącie, żeby skorzystać jeszcze z zaległego RC-XD i chwili, gdy wreszcie zrobiłem z niego użytek, dwóch idiotów wpakowało się na claymore'a. Cóż :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po tym ostatnim patchu przestałem grać w CoDa, pozmieniał się system w multi tzn. niby jest podział na rdzeń, hardcore itd., ale potem dalej już jest po prostu inaczej. Ja grałem w CoDa online dla funu, a teraz jaki to fun jeżeli teraz trafiam tylko na hardcorowców, których się nie da zabić, ciągle do kijowej mapy? Nie ma co, wymieniam w końcu CoDa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Już ponad dwa miliony grających w usłudze Call of Duty: Elite (beta). Activision twierdzi, że to na razie za mało i oczekuje, że wkrótce będzie więcej. News pochodzi z 15 czerwca, więc teraz może być to nawet dwukrotnie większa ilość grających. A ja myślałem, że za płatne granie online w CoD gracze podziękują...

 

http://playstationlifestyle.net/2011/06/15/two-million-and-counting-sign-up-for-call-of-duty-elite-beta/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...