Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

jesli dobrze pamietam:

- zabij wroga przy czyms co broni np flaga, punkt w dominacji ktory kontroluje itp

-daj kolegom z druzyny zabrac twoj care package

-jesli dobrze pamietam to 2 zabitych jednym granatem. najlatwiej chyba w dominacji jak wrzucisz gdy chca przejac.

Wiele razy ubijałem dziada jak chciał przejąć moją flagę w Dominacji, ale nie zalicza. Czy to nie jest tak, że to może ja podczas przejmowania flagi muszę kogoś strącić?

Z granatem też mam pewne wątpliwości.

Dzięki za odpowiedzi.

Pzdr

Odnośnik do komentarza

No przyznam, że nie najgorszy Black Ops. Fabuła może nie tak wciągająca, jak w MW 1 i 2, ale ciekawe zwroty akcji, a w multi przynajmniej nie ginę tuż po narodzeniu od heli. Jednak mimo wszystko bardziej wierny jestem Infinity Ward i gdy teraz poszedł news o sequelu opowiadającym o wydarzeniach z MW 1 i 2 z oczu Ghost'a, to już nie mogę się doczekać kolejnych informacji. smile.gif

Odnośnik do komentarza

@up

 

Bez przesady. Pobrałem patcha, a mimo tego zdarza się, że mnie rozłączy :down:

 

 

 

A co do całej gry, ja mogę spokojnie dopisać parę punktów do wad gry. Mianowicie:

- gra się często zacina przy ładowaniu multi w momencie "Synchronizowanie graczy"

- Jak próbuję zmienić emblemat i dodać jakiś element, to gra mi ten element sama wywala.

- a co najgorsze, gra bezczelnie manipuluje moim savem z kampanii! Po skończeniu kampanii grałem tylko na multi i do tego czasu zdarzyło się, że save mi zniknął na długo (tak jakby się skasował, mogłem tylko wybrać nową grę), a jak wrócił to na moment, a i tak nie zapisane tam, gdzie trzeba - jak wczytywało save'a to na początku ostatniej misji.

 

No bez jaj. Ja na szczęście tę grę pożyczyłem od kumpla, nie jest moja, więc kasy nie wyrzuciłem w błoto ja, tylko on. Z resztą zawsze uważałem, że CoD to przereklamowana marka.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że dopiero tak późno zaczynają takie akcje. generalnie to nie powinno mieć prawa się przydarzyć. Jak teraz ma się czuć osoba, która wydała 200 zł i nagle po kilkunastu godzinach zmagań w multi jakiś cheater wyzerował wszystkie statsy? Bardzo duży minus dla Treyarch. Lepiej, żeby następny CoD zaoferował nową jakość, bo ludziom już chyba powoli zaczyna się przejadać marka "Call of Duty".

 

 

A tak poza tym mam w głębokim poważaniu ich śmieszne poprawki, bo czekam na Killzone 3, w którym multi na pewno będzie dopracowane w takim stopniu jak pokazało to EA w Bad Company 2.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie, bo wróciłem do grania w BO po dłuższej przerwie i nie jestem pewien, ale czy przypadkiem, nie zmieniono tego, że jeżeli powalam wroga, który ma last standa, to jeżeli wykończy go partner z teamu, to i tak to mnie zaliczają fraga, a on dostaje asystę? Wcześniej chyba tak nie było :unsure: .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...