Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od 2 dni już nie mam problemów z rozłączaniem, szukaniem, więc cisnę dalej w BO

U mnie podobnie, cała masakra jaka działa się po ściągnięciu patchu zniknęła.

 

A czy BO czy BC2 to już zalezy co kto lubi, bo to całkiem inny klimat. Ja wybieram obie (Vietnam). Rush z Olympią w BO daje mi ten sam najwyższej klasy miód co rush z mp5/p90 w MW.

A BC2 to zupełnie co innego z racji pojazdów, zniszczeń, wielkości map itd. Równie miodne tyle, że pod innymi względami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

to problem juz sprawdzić changeloga ?

http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=72&t=313365&sid=g92uhskglb68hsjlbsa4532t23

 

12/22 (full patch 1.05)

• Improved party reliability when leaving with party – an additional step in an ongoing series of party improvements continued in the next patch

• Improved UPnP functionality – further expands the game’s capability to open NATs on routers with universal plug and play enabled

• Enabled mute functionality in Playercards in the pre-game lobby

• Enabled kick functionality in party and private match lobbies

• Addressed an issue where the pre-game lobby would not always display properly when multiple players leave the lobby after a team split

• Addressed an issue where the pre-game lobby would appear stuck on the countdown timer while waiting to balance teams

Odnośnik do komentarza

Poprzedni się własnie źle instalował, przez to były problemy z grą, zresztą było to opisane w tym temacie wcześniej. Pograłem z łatką 1,5, nie zauważyłem nic szczególnego pewnie znowu jakieś kosmetyczne zmiany wprowadzili.

Hotfix wydany zaraz po patchu to naprawiał. Ja miałem już w game data od początku.

 

IN PROGRESS:

  • • Addressing a freeze that would occur in rare situations involving a combination of high player counts and many killstreaks / explosions occurring simultaneously in a concentrated area
  • • Further improvements to party reliability to address an issue where mixed NAT types connecting and disconnecting can cause players to drop in some situations
  • • Investigating “infinite loading screen” issue reported by some users

To mogliby naprawić, bo od pięciu patchy tak wisi.

Odnośnik do komentarza

Zakupiłem COD:BO i pierwsze wrażenia są strasznie negatywne. Nie czytałem recenzji, nie oglądałem żadnych filmików, po prostu chciałem mieć frajdę. Ograłem już 2 misje i jest strasznie źle, grafika to jakaś porażka roku, to wygląda gorzej od pierwszej części Modern Warfare. Co do reszty, to wiedziałem że skrypty górują, ale jest ich aż za dużo do tego są słabo wykonane. Baboli technicznych także co nie miara, aż szkoda tracić czas wymieniając. Podsumowując Black Ops jest crapem na potęgę, może jeszcze się przekonam do multi i trybu zombie, a może nawet singiel zaskoczy jeszcze. Jak na razie 6/10 i sprzedaje po nowym roku.

A i bym zapomniał AI to jakiś żart? Dlaczego przeciwnicy przechodzą obok moich kompanów, nie tykając ich (i wzajemnie), aż dojdą do mnie i wiadomo co...

Odnośnik do komentarza

A ja juz mam dosyc tego, ze nie sposob pograc online, bo nie idzie wyszukac meczu. Żenada, pojawila sie jakas nowa łatka, ale nic nie naprawia.

 

Nie ma ch***, za rok nie kupuje Calla jesli nadal bedzie takim bezczelnym wyłudzaczem kasy, w dodatku zabugowanym jak sku***syn. Amen

 

to samo czytałem rok temu :> niestety ludzie szybko zapominają o takich deklaracjach

 

btw.

 

"Odsłony serii zrobione przez Infinity Ward? Epickie. Gry od Was? Śmietnik. Nie umiecie odtworzyć esencji Call of Duty; po prostu zbieracie trochę zawartości do kupy i sprzedaje się to świetnie tylko dlatego, że ma nazwę "Call of Duty" na pudełku. (...) Przysięgam, że to dar od Jezusa, Matki Boskiej i Józefa kiedy mogę ukończyć jedną potyczkę online bez rozłączenia z serwerem i wyrzucenia mnie z gry. Nie wspominam nawet o 10-minutowym łączeniu z serwerem. Normalnie patche wychodzą po to, by NAPRAWIĆ grę. Wasze "łatki" funkcjonują chyba po to, by zepsuć ją jeszcze bardziej. Nie mogę w ogóle przyłączyć się do grupy graczy z tym nowym patchem. (...) Zwolnijcie się. Wiem, że pracujecie już nad nowym DLC (oczywiście najpierw dla Xboksa), ale zróbcie nam przysługę i nigdy nie twórzcie już gry z serii Call of Duty. Jeśli Infinity Ward nie może jej już robić, to wolę w ogóle nie widzieć nowej odsłony Call of Duty, niż użerać się z tak żałosną imitacją z Waszej strony".
Odnośnik do komentarza

Zaraz mnie szlag trafi (pipi).Nie ma meczu z ktorego by mnie nie wy(pipi)a,lo.Co jest grane? Na iksie tez tak jest?

Dziesiatki razy juz bylo. Nie,na iksie tak nie ma.Jest w porzadku.Naprawde dziwie sie Wam, ze jeszcze uzeracie sie z wersja na PS3, ktora jest totalnie sp...dolona.Jest wyraznie gorsza graficznie,tnie sie niczym narkoman zyletka po przedramieniu, wywala z serwera i ma pierdyliard roznych innych baboli.Jesli macie xboxa to czym predzej kupcie gre na ta konsole, a na PS3 sprzedajcie ja w cholere poki jeszcze ktos chce to kupic. Jesli nie to kupcie BO na peceta...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na PC? :teehee: Tam chyba jest jeszcze gorzej. Z plejem jest tak, że kilka dni po patchu zawsze jest zje.ba, ale niedługo będzie w porządku. Najbardziej rażące rzeczy w wersji na PS3 to te, które dałem w cytacie wyżej. Co do zamiany wersji to np. w moim przypadku odpada. Wszyscy znajomi na plejce i mam motywacje żeby tłuc dalej prestiże + zombie. :potter:

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Na PC? :teehee: Tam chyba jest jeszcze gorzej. Z plejem jest tak, że kilka dni po patchu zawsze jest zje.ba, ale niedługo będzie w porządku. Najbardziej rażące rzeczy w wersji na PS3 to te, które dałem w cytacie wyżej. Co do zamiany wersji to np. w moim przypadku odpada. Wszyscy znajomi na plejce i mam motywacje żeby tłuc dalej prestiże + zombie. :potter:

W takim razie szczerze wspolczuje. Wydaje sie, ze ogromna dysproporcja w sprzedazy pomiedzy obiema platformami nastepnego CoD bedzie jeszcze bardziej przepaścista.Mnie to absolutnie nie zdziwi...

Odnośnik do komentarza

Na PC? :teehee: Tam chyba jest jeszcze gorzej. Z plejem jest tak, że kilka dni po patchu zawsze jest zje.ba, ale niedługo będzie w porządku. Najbardziej rażące rzeczy w wersji na PS3 to te, które dałem w cytacie wyżej. Co do zamiany wersji to np. w moim przypadku odpada. Wszyscy znajomi na plejce i mam motywacje żeby tłuc dalej prestiże + zombie. :potter:

W takim razie szczerze wspolczuje. Wydaje sie, ze ogromna dysproporcja w sprzedazy pomiedzy obiema platformami nastepnego CoD bedzie jeszcze bardziej przepaścista.Mnie to absolutnie nie zdziwi...

Spoko, w lutym wychodzi Killzone 3 (masa kapitalnej rozgrywki online) także ja nie będę bardzo ubolewał nad tym iż CoD znowu zostanie spartaczony na PS3 (a patrząc na MW2 i BO nie będzie to dla mnie nawet zaskoczeniem).

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Co by nie pisać gra singiel ma ciekawy, dużo lepszy od MW2 - chociaż żaden wyczyn pobić te bzdury. BO jest zdecydowanie lepsze od World at War, które uważam za najsłabszą grę z przydomkiem COD. No ale jak wiadomo COD nie singlem stoją a multi i tu pewnej szczypty charakteru od Infinity Ward niestety brakuje. Chyba się pogubili z tymi patchami bo to co się dzieje ostatnio spowodowało, że wielu graczy wystawiło grę na serwisach aukcyjnych. Słabo Treyarch.

Poza tym jak nie można naprawić tego co się spieprzyło? Brak im pomysłów?

Odnośnik do komentarza

Zależy kto go zrobi. :> Ja już na pewno od Treyarch nic nie kupię. Po tych wszystkich nieudolnych patchach stwierdzam, że to banda debili. Już nie wypominając, że ta gra zepsuła mi dwa lasery w konsoli.

 

Jak gra moze zepsuc laser w napedzie konsoli?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...