Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytnie: Czy ktos doswiadcza problemy podobne to moic, tzn. przy hostowaniu gier zdarza konsoli sie zawiesic (bardzo czesto) lub tez gra tak chrupie, ze wywala nas z gry bo zmienia hosta. Dzwonilem do LEM powiedzieli mi, zeby wyslac kopie gry, a taki problem jak moj nigdy nie zostal zglaszany... a widzialem, ze na oficjalnym forum sony ludzie opisuja indentyczny problem jak moj...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszedlem singla w Black Ops. Niemal zadna z misji mnie nie powalila, w dodatku skrypty nie zawsze dzialaja jak trzeba, jednak w ogolnym rozrachunku gra nadal daje rade. Mimo to jestem pewien, ze za rok nie dam sie juz nabrac po raz enty na to samo. Jesli nie poprawia grafiki(niska rozdzielczosc daje po gałach, w dodatku mordy postaci tez nie za fajne) to zwyczajnie wybiore tytuly konkurencji, ktora w przyszlym roku da rade po calosci. Podsumowujac: Black Ops to nic nowego, skrypt za skryptem, srednia grafa i dzwiek oraz ledwie pare godzin rozgrywki, jednak gra sie w to wciaz bardzo fajnie.

 

Aha, brak misji Spec Ops to strzal w kolano.

 

Moja ocena - 8=/10

 

Oceny innych gier z serii CoD:

Modern Warfare - 9-

World At War - 9

Modern Warfare 2 - 9

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Śmieszy mnie to co czytam, serio. W takim MAG'u patche naprawdę coś dają, wersja początkowa, a teraźniejsza to praktycznie inne gry (dodana obsługa move, całkowicie zmieniony rozwój postaci, wprowadzenie wielu zmian na życzenie graczy, poprawiona masa innych błędów, o których nie ma się co rozpisywać). Na podstawie tych 2 tytułów można wywnioskować, że Treyarch albo ma totalnie wyje*ane, albo pracują tam same beztalencia.

Odnośnik do komentarza

Co za beda... w ogóle teraz mam problemy zeby sie dolaczyc do zwyklego deathmatcha...

 

 

fakje.

 

na oficjalnym forum CoD ostre cyrki, treyarch zjebało na całej linii niestety. Przykro patrzeć ;/

 

 

Ja już swoją kopię sprzedałem, piep.rzę taką gre-wolę bc2 min przez serwery dedykowane.

 

Ty też zostań bohaterem!

Odnośnik do komentarza

Co za beda... w ogóle teraz mam problemy zeby sie dolaczyc do zwyklego deathmatcha...

 

 

fakje.

 

na oficjalnym forum CoD ostre cyrki, treyarch zjebało na całej linii niestety. Przykro patrzeć ;/

 

 

Ja już swoją kopię sprzedałem, piep.rzę taką gre-wolę bc2 min przez serwery dedykowane.

 

Ty też zostań bohaterem!

i jestem, bo gram w BC2 przeciez, czasami w CoDa tez mam ochote pograc mimo wszystko. Ale z takimi cyrkami to nie wiem czy dam rade tak dluzej.

Odnośnik do komentarza

Świetny patch , niczym nowe sterowniki Nvidii , przyrost wydajności o 100% hehe . To są (pipi)a jakieś żarty , BO chodzi gorzej niż wcześniej , ja naprawdę lubię tą grę ale parafrazując Kaczyńskiego trudno o "czarniejszą groteskę" , zaczynam się bać tych łatek ... @terror baaaaardzo fajny filmik , średnio mnie jara QS ale ten mi się bardzo podoba heh

Odnośnik do komentarza

Świetny patch , niczym nowe sterowniki Nvidii , przyrost wydajności o 100% hehe . To są (pipi)a jakieś żarty , BO chodzi gorzej niż wcześniej , ja naprawdę lubię tą grę ale parafrazując Kaczyńskiego trudno o "czarniejszą groteskę" , zaczynam się bać tych łatek ...

Dlatego nigdy, powtarzam...nigdy nie kupie juz zadnego Call Of Duty na PS3.Koledzy z friendslisty moga mnie prosic na kolanach, a ja i tak sie nie ugne.X360 only. Activision i jego developerzy nie potrafa, nie chca, nie umieja, nie daja rady * zrobic dobrze wygladajacej i dzialajacej gry na konsole Sony.Wstyd!!

 

* - niepotrzebne skreslic

Odnośnik do komentarza

Świetny patch , niczym nowe sterowniki Nvidii , przyrost wydajności o 100% hehe . To są (pipi)a jakieś żarty , BO chodzi gorzej niż wcześniej , ja naprawdę lubię tą grę ale parafrazując Kaczyńskiego trudno o "czarniejszą groteskę" , zaczynam się bać tych łatek ...

Dlatego nigdy, powtarzam...nigdy nie kupie juz zadnego Call Of Duty na PS3.Koledzy z friendslisty moga mnie prosic na kolanach, a ja i tak sie nie ugne.X360 only. Activision i jego developerzy nie potrafa, nie chca, nie umieja, nie daja rady * zrobic dobrze wygladajacej i dzialajacej gry na konsole Sony.Wstyd!!

 

* - niepotrzebne skreslic

A na xboxie jak przed patchem miałem problemy to teraz żadnych. Mecz wyszukuje w ciągu 2 minut i mam stałe 3 albo 4 kreski.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam taki problem: bodajże w 10tej misji w, której to trzeba zbadać wrak samolotu, gdy podchodzę do skrzynki (juz we wraku samolotu) Reznow się "zacina" i gra nie chcę przejść "do przodu", po prostu fabuły nie da się dalej posunąć. Oczywiście wszystkie patche mam zainstalowane.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi typu "www.google.pl" -przeczesałem już całe.

Odnośnik do komentarza

Dostałem właśnie odpowiedź od treyarch'owskiego supportu który poinformował mnie że cała ta sytuacja związana jest z wydaniem ostatniego patcha i na ten moment nie są w stanie przywrócić moich statystyk za co bardzo mnie przepraszają. Normalnie nie mam pytań - prawie 150h grania w multi poszło w_piz_du. Był to ostatni CoD jakiego kupiłem <_< . A teraz pytanie z innej beczki czy dużo osób gra jeszcze w bad company 2? bo to chyba jedyna godna polecenia alternatywa dla bug opsa? .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...