Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że dopiero tak późno zaczynają takie akcje. generalnie to nie powinno mieć prawa się przydarzyć. Jak teraz ma się czuć osoba, która wydała 200 zł i nagle po kilkunastu godzinach zmagań w multi jakiś cheater wyzerował wszystkie statsy? Bardzo duży minus dla Treyarch. Lepiej, żeby następny CoD zaoferował nową jakość, bo ludziom już chyba powoli zaczyna się przejadać marka "Call of Duty".

 

 

A tak poza tym mam w głębokim poważaniu ich śmieszne poprawki, bo czekam na Killzone 3, w którym multi na pewno będzie dopracowane w takim stopniu jak pokazało to EA w Bad Company 2.

 

BO dawno sprzedałem ze względu na problemy z grą online :/ Dali du*py, bo pomimo wyglądu jak sprzed 5 lat to BO jest niezłą odskocznią od BC 2 i multi może się wkręcić.

 

A Killzone 3 ? Multi chodzi rewelacyjnie, a plansze wyglądają tak, że na początku człowiek czasami idzie, zatrzyma się żeby coś obejrzeć dokładniej, a tu go ktoś nagle zabija i przeszkadza mu podziwianie szczegółowości otoczenia :D

Odnośnik do komentarza

BO dawno sprzedałem ze względu na problemy z grą online :/ Dali du*py, bo pomimo wyglądu jak sprzed 5 lat to BO jest niezłą odskocznią od BC 2 i multi może się wkręcić.

 

A Killzone 3 ? Multi chodzi rewelacyjnie, a plansze wyglądają tak, że na początku człowiek czasami idzie, zatrzyma się żeby coś obejrzeć dokładniej, a tu go ktoś nagle zabija i przeszkadza mu podziwianie szczegółowości otoczenia :D

 

Nie wiem, mi jakoś bardziej do gustu przypada CoD: BO ze swoimi błędami niż Killzone 3 ze sterowaniem, do którego ciężko mi przywyknąć.

Odnośnik do komentarza

Singiel:

Przyznaję z ręką na sercu, że spodziewałem się czegoś o wiele gorszego. Szczególnie po przeczytaniu większości recenzji i wiader pomyj wylanych na tę grę. Mówiąc szczerze, to singiel jest bardzo dobry. Nie mniej, nie więcej. Treyarch ma talent do budowania fajnego klimatu i ciekawej intrygi, widać też, że mieli wiele niezłych pomysłów na gameplay, ale większość z nich była po prostu ograniczana przez przedpotopowy silnik. W wielu miejscach gra wygląda naprawdę ładnie, zaskakuje paroma odskoczniami od typowej rozwałki (helikoptery np.), ale już po chwili wracamy do czasów pierwszego CoDa i błądzimy po nudnych jak flaki z olejem okopach. Gdyby kampania przez cały czas trzymała równy poziom wykonania i - przede wszystkim - została by zbudowana na nowym silniku, to mielibyśmy najlepszy singiel ubiegłego roku.

 

Do historii ciężko się przyczepić, chociaż finałowy twist staje się jasny i oczywisty już gdzieś tak od połowy :P Na minus średnio angażujący bohaterowi.

 

A o multi szerzej będzie za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Czy ktos ma jeszcze problem z podlaczeniem sie do Multi ? Dzis chcialem pograc i niedosc, ze przy wlaczeniu gry odczyt z dysku nastepuje w momencie gdy pojawia sie film z pania czytajaca liczby, to gdy chce zagrac to mam Pobieranie ustawien gry a potem wywala blad ze serwer gry call od duty black ops jest obecnie niedostepny itd... wtf ? :|

Odnośnik do komentarza

dzisaj kupilem ,dalem 199zl i nie zaluje, gra sie super na split screenie online i zombie split screen, miodzio!!

grafika mi wystarczy,nie kuje w oczy, wazny jest fun jaki sprawia granie ^^

do premiery shifta 2 bedzie granie.

 

 

Ja rozumiem, dać za Coda 199 na premierę ( ja płaciłem 178) ale tyle miesięcy po premierze i kupić taką grę za taką cenę? Jak dla mnie to najgorzej zainwestowane pieniądze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...