Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko o multi w mojej opini tragedia :( takie coś ja dynamika nie istnieje ,nie czuć powera broni nie mówiąc już o dzwiękach jakie wydaje broń oraz granaty i miny gdzie oni to nagrywali w kartonie ? grafika miejscami sięga dna przykład "Nuketown" pozostałe mapy oraz wykonanie i animacja postaci to jakieś dwa lata za MW2.

Odnośnik do komentarza

to jeszcze pikuś ale...

 

misja w wietnamie gdzie trzeba zturlać beczki z benzyną żeby się przeciwnicy nie respili . poezja

 

 

gra poprostu wymiata , każda misja inna :thumbsup:

(pipi) wlasnie sie z tym mecze. Ja nie wiem, kto znowu pisal, ze Veteran jest w miare do ogarniecia... Dla mnie to poziom najtrudniejszych misji w COD, albo ja sie zrobilem stary i juz reflels nie ten...

Odnośnik do komentarza

No ale akurat z tłumaczeniem ma rację i to nie chodzi o CoD-a/Acti tylko o lem.

Tu się zgadzam partaczy trzeba jechać a jeszcze dzisiaj pisałem, że tacy złodzieje i mendy nie wyciągają wniosków (mw2) i znowu dostaniemy ch.ujnie.

 

No i tak się stało. Jeszcze wspomniałbym o fakcie, że książeczka/instrukcja (zrobiona ze srajtaśmy) jest biedna jak dziwka bez klientów... To też zasługa lem-u.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A ja pier.dolę to Wasze multi i marudzenie ;]

 

Singiel kopie dupala, już druga misja ma dla mnie taką M O C, że nie mam pytań :D I ten gęsty klimat zimnej wojny, lata 60-70te, przypominające mi o MGSie 3 :D Piękna rzecz. Veteran na razie idealny, zresztą nie wyobrażam sobie, by zaczynać grę na innym poziomie trudności, wtedy aktualne staje się gadanie malkontentów, jaka to gra krótka. Dobrze wydane pieniądze, oby było dalej jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze odpalenie BO i od razu sprawdzam multi i niestety spore rozczarowanie, od jakiegoś pół roku nie grywałem już MW2, na rzecz Bad Company 2 i to co zobaczyłem wywołało grymas niezadowolenia,plastik bombastik i jedyne co cisneło mi się na usta to "co to za (pipi)" , muszę przyznać, że faktycznie zle trafiłem bo pierwsza mapa jaka mi się odpaliła to "Nuke Town", pomysł fajny na miasteczko do testowania atomówki, ale wykonanie jedne z najgorszych jakie widziałem, mapa jest tak mała ze najlepiej nadaje się na mecze 1vs1, zresztą co tu pisać o mapie gdzie stoją dwa małe jednopiętrowe domki a miedzy nimi autobus i ciężarówka. Całe szczęście mecz skończył się bardzo szybko bo średnia życia wynosiła parę sekund.

Odpaliła się druga mapka Launch i odetchnąłem z ulgą, ok nie jest żle a nawet bardzo dobrze, mapa świetna, motyw z odpalaniem rakiety i odliczaniem po rusku robi świetny klimat. Reszta map na szczęście też trzyma poziom, może poza tą zimową. Lagowania nie uświadczyłem, żadnych zwiechów czy przycinek, leciał meczyk za meczykiem, coraz częściej pojawiał się banan na gębie i zanim się spostrzegłem była 3 w nocy a na 6 do roboty. Dzisiaj umieram w pracy ale nie moge się już doczekać kiedy znowu zapodam multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...