Skocz do zawartości

Star Trek


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem. To mogła być jakaś uproszczona wersja, która i tak się po czasie psuła, co widzieliśmy w tym pomieszczeniu z ich dużą ilością. 

Plus mógł się nikomu nie pochwalić, albo potem technologia wpadła w łapy Sekcji 31 i została utajniona i voila :potter:

 

Zresztą motyw z androidami był już w klasycznym Treku też w odcinku z Muddem, chyba w drugim sezonie jak dobrze pamiętam.

 

O, proszę:

https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Mudd_androids

 

Trza będzie chyba odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 650
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzałem pierwszy odcinek II-go sezonu Discovery i nie sądziłem, że może być tak zły. Mam wrażenie, że głupotę starają się zakamuflować efektami specjalnymi. Cieszę się, że jeszcze przede mną półtorej sezonu Następnego Pokolenia na Netflixie do odświeżenia, do Discovery naprawdę ciężko mi wrócić.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Andreal napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek II-go sezonu Discovery i nie sądziłem, że może być tak zły. Mam wrażenie, że głupotę starają się zakamuflować efektami specjalnymi. Cieszę się, że jeszcze przede mną półtorej sezonu Następnego Pokolenia na Netflixie do odświeżenia, do Discovery naprawdę ciężko mi wrócić.

Z tymi efektami specjalnymi to też tak nie będzie, bo podobno pozbyli się większości budżetu we wczesnym stadium produkcji, przez co dalsza część sezonu miała wyjść oszczędna. I jeśli ogólnie wierzyć plotkom, to raczej nie powinniśmy się spodziewać szału, nawet od strony samej treści.

 

Dobrze, że jest DS9. To co dobre można oglądać nawet po kilka razy.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Andreal napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek II-go sezonu Discovery i nie sądziłem, że może być tak zły. Mam wrażenie, że głupotę starają się zakamuflować efektami specjalnymi. Cieszę się, że jeszcze przede mną półtorej sezonu Następnego Pokolenia na Netflixie do odświeżenia, do Discovery naprawdę ciężko mi wrócić.

 

 

A napiszesz jakieś konkrety?

Ps. "Półtora".

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Masorz napisał:

A napiszesz jakieś konkrety?

 

Początek, w którym nowy kapitan z ekipą wpada na statek, paskudnie sztuczna, widz pewnie miał go odebrać jako samca alfa, czułem odwrotny efekt. Przez cały odcinek miałem też wrażenie zbyt szybkiej akcji i wyrwanych z kontekstu scen.

 

Cholernie irytująca Tilly, nie daję rady jej oglądać.

 

Misja ratunkowa, dla której kapitan osobiście opuszcza statek, chociaż nie było takiej potrzeby

 

I kilka innych głupot. 

Na "kwiatki" w starszych filmach czy seriach ST jestem w stanie przymknąć oko, w Discovery twórcy starają się w jakiś sposób niepotrzebnie urealnić akcję (kombinezony kosmiczne itp) jednocześnie serwując dla widza absurd, albo w jedną, albo w drugą, nie da się pogodzić tych dwóch światów.

 

1 minutę temu, Masorz napisał:

Ps. "Półtora".

Aż do słownika zajrzałem, masz rację ;)

 

Odnośnik do komentarza

Szukać głębszej logiki w sci fi :) Nie znam się ale jeżeli chodzi o kapitanów to wszystkie star treki które widziałem tak wyglądały. Niebezpieczna misja sruuuu kapitan pierwszy na linii.  Misja bez powrotu sruuu kapitan się zgłasza. Ktoś chce wziąć zakładnika  Kapitan pierwszy aby ochronić swoich kompanów. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, blantman napisał:

napisałem nie znam się. Widziałem filmy kinowe z kirkiem, te nowe, ze 2 sezony next generation i kilka odcinków jakiś innych treków :P

No to nie ma co dyskutować, ku.rwa przypomniał mi się maraton z zeszłego roku, wszystkie sezony TNG DS9 VOY ENT i wszystkie kinówki, TOS już nie dałem rady :dog: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ej, ostatni odcinek bdb. Znów zapach starych treków no i zayebistość Doug'a Jonesa w roli Saru (siostrę przemilczę). Kapitan trochę na doczepkę w tym sezonie. Pike świetny ale wygląda miejscami jakby był przyzwoitką na statku. Nadrabia na szczęście rozkazami jak trzeba. W trzecim sezonie chcę Saru w fotelu kapitana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...