Skocz do zawartości

Star Trek


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 650
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Naprawdę chciałbym aby Discovery to był dobry star trek, ale coś nie potrafię się przekonać, aktualnie po 9 odcinkach i już sobie daruje kolejne. Jest tutaj tyle denerwujących postaci jak Tilly, Stamets, czy Tyler. Ale to nie jest jeszcze najgorsze, najbardziej denerwuje ten gimbo klimat na mostku. Kompletnie nikt nie słucha kapitana i każdy się mu potrafi sprzeciwić. Słowo "to rozkaz" każdy ma po prostu głęboko, a "permission to speak freely" nikt nawet nie powie. Stopień wojskowy w discovery nie ma żadnego tutaj znaczenia. Dno i dramat. Nie polecam tego czegoś.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Raczej nie, ale oglądałbym!

To w kolejnym sezonie serial stanie

czymś w rodzaju Voyagera i jaram się w chój! Żadna technologia ani inne kanoniczne rzeczy nie będą ich już ograniczać.

.

A sam finał był wspaniały i budżet to ładny mieli- oglądało się to jak film. 

Jak Spock na końcu

przyszedł na mostek bez brody i w swoim TOSowym wdzianku

to aż się wzruszyłem.

Odnośnik do komentarza

Ot taki Mass Effect w świecie ST, a ostatni odcinek to już w ogóle pojechali w tym stylu, ale mi się to podobało. Teraz zmiana formuły trochę zapewne, w sumie jestem ciekaw, ale mam nadzieję że kiedyś wrócą do tego co jest teraz, bo generalnie ja tam lubię ME, a jak wiadomo z tą serią w ostatnim czasie trochę kiepsko jeśli chodzi o bliską przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza

O ile pierwszy odcinek drugiego sezonu jakoś mi nie pasował, o czym pisałem już wcześniej, to cała reszta mnie naprawdę wciągnęła, a końcówka to już w ogóle, z jednej strony ładne domknięcie i zgoda z kanonem, z drugiej - tak jak Masorz napisał - zupełnie nowe możliwości.

 

Teraz czekam na nowe Nowe Pokolenia.

Odnośnik do komentarza

Fajny sezon. Oglądało się przyjemnie nawet pomimo "mostkowych najazdów kamery na miny załogi". Jakby poskładać te wszystkie sekwencje zrobili by z tego jeszcze jeden odcinek. Tak jak myślałem Mount wypadł spoko jako Pike. Spokojnie mogliby zrobić spin-offa z nim. 

Czekamy co pokaże 3 sezon skoro wszelkie więzy kanoniczne zostały zluzowane. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...