Skocz do zawartości

Star Trek


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 650
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest dokładnie jak Moldar napisał, do tego trial to 7 dni, później 2,99 EUR miesięcznie przez pół roku. Odtwarzać jednocześnie można na trzech urządzeniach, ten sam materiał jednocześnie na dwóch.

Z lokalizacjami nie jest źle, ale biblioteka produkcji w Polsce biedniejsza niż na Netflixie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to teraz uwaga pytanie które musiało paść.

Czy da się oglądać jak ktoś nigdy nie oglądał za dużo tng (poza pojedynczymi odcinakmi na początku lat 90'tych na tvp xD ) ani innych seriali star trek (poza nowym)? Recenzje zachęcają ale jak to tylko dla hard fanów to podziękuję :)  Od razu zaznaczę że discovery dobrze mi się oglądało na netflix ale cofać się do starych seriali nie zamierzam. Próbowałem tng na netflix ze 2 lata temu ale znudziłem się po kilku odcinkach. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że spokojnie można zabrać się za Picarda na świeżo, podejrzewam, że smaczki przejdą obok nosa, ale jeżeli serial został dobrze skonstruowany, nie spowoduje mętliku. Wiedzę zawsze można nabyć w pigułce w internetach.

 

Piszę jako osoba jeszcze nie oglądająca pierwszego ep. El Capitano.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sebas napisał:

Książki expanse też od środka czytałeś?

Oj jaka głupia zaczepka i po co?

Pytam z ciekawości i chętnie przyjmę odpowiedź od kogoś kto oglądał czy to kontynuacja bardzo konkretna czy nowa historia z tymi samymi bohaterami ze smaczkami dla fanów. 

 

Przeczytałem już w internecie że serial można oglądać bez większej znajomości serialu. Wiadomo wiem kto jest kim bo kilkanaście odcinków się obejrzało;) podobno dla fanów oryginału to hit or miss. Jedni zachwyceni drudzy zawiedzeni. 

Odnośnik do komentarza

No jak ktoś liczył na piu-piu, statki, wybuchy, skrypty, Michael Bay i w ogóle Discovery to rzeczywiście może czuć się zawiedziony.

Zarówno twórcy jak sam Stewart mówili często, że serial ma zupełnie inny wydźwięk niż inne seriale z uniwersum. To bardziej sentymentalna podróż kapitana przez jego "ostatnią przygodę". Mniej akcji, więcej emocji. 

Ja jeszcze przed seansem ale z panem Picardem będę zawsze świetnie się bawił więc...

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, blantman napisał:

to teraz uwaga pytanie które musiało paść.

Czy da się oglądać jak ktoś nigdy nie oglądał za dużo tng (poza pojedynczymi odcinakmi na początku lat 90'tych na tvp xD ) ani innych seriali star trek (poza nowym)? Recenzje zachęcają ale jak to tylko dla hard fanów to podziękuję :)  Od razu zaznaczę że discovery dobrze mi się oglądało na netflix ale cofać się do starych seriali nie zamierzam. Próbowałem tng na netflix ze 2 lata temu ale znudziłem się po kilku odcinkach. 

https://screenrant.com/star-trek-picard-movies-episodes-watch-recap/

 

W artykule masz listę odcinków serialu i filmów, które trzeba koniecznie zobaczyć/odświeżyć przed ST:Picard.

Tylko 8 pozycji, więc dasz radę.

Ja się w pełni zgadzam z tą listą, chociaż od siebie bym co nieco jeszcze dołożył.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Masorz napisał:

https://screenrant.com/star-trek-picard-movies-episodes-watch-recap/

 

W artykule masz listę odcinków serialu i filmów, które trzeba koniecznie zobaczyć/odświeżyć przed ST:Picard.

Tylko 8 pozycji, więc dasz radę.

Ja się w pełni zgadzam z tą listą, chociaż od siebie bym co nieco jeszcze dołożył.

No i to jest dobra odpowiedź :obama:

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Masorz napisał:

https://screenrant.com/star-trek-picard-movies-episodes-watch-recap/

 

W artykule masz listę odcinków serialu i filmów, które trzeba koniecznie zobaczyć/odświeżyć przed ST:Picard.

Tylko 8 pozycji, więc dasz radę.

Ja się w pełni zgadzam z tą listą, chociaż od siebie bym co nieco jeszcze dołożył.

Dzięki, tego mi było potrzeba. Szczęśliwie jestem po całym TLG, filmy kiedyś oglądałem, brat ma na DVD, więc zawsze będzie można wrócić w razie potrzeby.

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Masorz napisał:

https://screenrant.com/star-trek-picard-movies-episodes-watch-recap/

 

W artykule masz listę odcinków serialu i filmów, które trzeba koniecznie zobaczyć/odświeżyć przed ST:Picard.

Tylko 8 pozycji, więc dasz radę.

Ja się w pełni zgadzam z tą listą, chociaż od siebie bym co nieco jeszcze dołożył.

Ja na pewno dodałbym 10-11 odcinek 6 sezonu. Ta lista screen ranta skupia się na otoczeniu Picarda, a mało na samym Picardzie. "Chain of Command", jak już kiedyś wspominałem, idealnie pokazuje jak dobrym aktorem jest Stewart i jak kompleksową postać stworzył w świecie ST więc warto dołączyć te odcinki do listy. W sumie, tak jak Paweł, dodałbym jeszcze kilka.

Odnośnik do komentarza

Sporo ester eggów w pierwszym odcinku, po drugim obejrzeniu dam jednak 8/10 :)

 

Jedno czego bardzo bym chciał to epizod z Q, w sumie to jedna scena z początku odcinka może dawać nadzieję na taki epizodzik :obama: ewentualnie jest tylko ee :/

9ioZ.gif

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...