Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

W becie będzie 9 trybów:

 

Team Deathmatch (duh),

3-Team Deathmatch (three teams of two face off),

Team Objective (complete the assigned goals),

Free For All (kill everyone),

Plunder (capture the treasure),

High Stakes (gamble with your XP and cash),

and three co-op modes

 

http://uk.ps3.ign.com/articles/117/1171344p1.html

Odnośnik do komentarza

Kolekcjonerka niestety nie ma startu do zestawu U2 z Phurbą.

A ma ktos na forum ta kolekcjonerke?

 

Dla mnie edycja kolekcjonerska U2 to byl fail. Co z tego, ze taka super, skoro tak bardzo ekskluzywna i cholernie trudno dostepna?

wlasnie takie powinny byc kolekcjonerki. wtedy jest przynajmniej sens ich kupowania.

Ale jej praktycznie nie dało się kupić :) Chyba, że na ebayu po kilka k $ od szczęśliwców, którzy ją dostali/wygrali.

Odnośnik do komentarza

graficznie to jak na razie kalka U2. Nie bijcie ale zdecydowanie się nie tego spodziewałem nawet po multi... mam nadzieje, że singiel i prezentacja na E3 nas powali bo w chwili obecnej to beta multi GoW3 na filmikach wręcz zjada U3.

 

Oby nie okazało się,że implementacja 3D sprawiła,że ucierpiała oprawa. Killzone3 jednak pokazał,że w 3D da się zrobić grę o wiele ładniejszą niż część poprzednia.

Odnośnik do komentarza

Graficzne faktycznie nie rożni się od dwójki. Ale to jest multi i myślę ze w singlu będziemy szczęki zbierać z podłogi. :rolleyes: Mnie bardzie martwi system poruszania się i strzelania. :confused: Bardzo identyczny jak z U1, gdzie akurat nie przypadł mi do gustu i to mnie trochę martwi. W U2 wyglądało to lepiej moim zdanie i postacie poruszały się bardziej realistycznie. No cóż zobaczymy jak to wyjdzie w praniu . :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Co do tego filmiku.

Po tym co zobaczyłem, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Miałem obawy co do zwiększenia DMG broni, ale jak widać trzeba oddać z 5-6 strzałów z małego pistoletu, aby zabić wroga! W czasach dominacji gier, gdzie skill to mało przydatna umiejętność widać, że oprócz Bungi jest jeszcze developer, który kładzie nacisk na manualne umiejętności gracza. Oby tylko dopałki nie były przesadzone, ale z tego co widziałem nie będzie takich przegieć jak w U2 z "rozpoznaniem sytuacji". Najlepsze są komentarze na YT pod tym filmikiem - "I love this game, but i seriously hate ho many bullets it takes to kill someone 10 pistol bullets = 1 kill...WTF?". Ależ przyszły czasy, (pipi)ane pokolenie CoD. <_<

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

...i znowu te bzdety o multi... czekam na info/gp z singla.

 

No bez kitu. Już mi się nie dobrze robi jak słyszą CIĄGLE to tym multi. Mam nadzieję że po cichu w ukryciu robią/dopracowują tego singla który jest tu dla mnie najważniejszy bo po wbiciu pucharków z multi za grę sieciową tak jak przy U2 pewnie podziękuje :) A singla przejdę nie raz, nie dwa :potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...