Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pomocy naszych kompanów, to w dużej mierze miałem na myśli scenki w których zarzucają pomysłami, wykazują się wiedzą (czym chyba nawet Drake-nieprzyzwyczajony- jest zdziwiony

Ale to właściwie fajny postęp w stosunku do U1 i U2. Tam właściwie to jedynie Drake wykazywał się jakąkolwiek wiedzą, spostrzegawczością i pomysłami - jak sam to zauważyłeś. W Drake's Deception i reszta postaci ma coś do powiedzenia w końcu i widać że też myślą, a nie jedynie "wyglądają" ;)

 

Nawet Sully, który doskonale zna się na określaniu kierunków i współrzędnych w oparciu o gwiazdy - jak się okazało

 

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Kolejny rodzyn ps3site...

 

Uncharted 3 jest na 4 miejscu jeśli chodzi o najlepszy start.

 

1. Gran Turismo 5

2. Metal Gear Solid 4

3. God of War 3

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Co do filmika powyzej to gralem z tego typu pajacem - strasznie sie wydzieral, bluzgal i ogolnie wygadywal glupoty. Wyciszylem go i zglosilem za obrazliwy jezyk. ;)

 

Wlasnie zdobylem platynowe trofeum w Uncharted 3, mam juz platyne w kazdej grze z trylogii. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Uncharted 3 jest na 4 miejscu jeśli chodzi o najlepszy start.

 

1. Gran Turismo 5

2. Metal Gear Solid 4

3. God of War 3

Chodzi o wszystkie gry,a nie o eksy.

 

Odniosłem się do tej bzdury:

 

"Uncharted 3: Oszustwo Drake’a największą ekskluzywną premierą w historii PlayStation 3.

 

...jego sprzedaż w ciągu pierwszego tygodnia od premiery była na tyle wysoka, iż uczyniła go największą premierą w historii exclusive'ów na PlayStation 3."

 

Nie była największą premierą z exów PS3, bo na premierę lepiej się sprzedały: GT5, MGS4, GOW3.

Odnośnik do komentarza

TO jest dopiero reklama. Chciałbym zobaczyć coś takiego u nas. SCEP niby obiecywało olbrzymią kampanię reklamową U3 w Polsce, a koniec końców... w ogóle żadnej kampanii nie zauważyłem. No chyba że chodziło o te preordery i reklamę puszczaną w TV przez 3 dni.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Skonczylem na normal, zagralem w multi i coopa, teraz zabieram sie za hard a potem crushing, czyli obowiazkowo kazdy Anczartyt po 3 razy. Ja sie nie doszukuje jakichs niescislosci w fabule, prostych i podpowiadanych zagadek, ani "nudnego" poczatku (a to moze nawet dobrze, ze akcja rozwija sie progressywnie?). Nie jestem hardkorowym ekspertem i krytykiem gierek, lubie grac for fun a wiec:

Jesli gra mi sie zaj.ebi.scie i nie moge oderwac sie od pada, to chyba U3 na tle innych tytulow powinien dostac 10/10 i ode mnie tyle dostaje. Oraz jesli U3 obiektywnie nie wystwia sie 10/10 to jaka inna gra na PS3 moze dostac taka note?

 

U1=U2=U3 najlepsza trylogia gier ever, mast hewy 10/10, najlepsze gry na PS3 i koniec kropka idziemy do zlobka do widzenia kup se trabke do pie.rdz.enia :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ufff,właśnie skończyłem.No cóż moge powiedzieć.Jednak wydaje mi się że U2 był kapke lepszy.Spodziewałem się niesamowitego kopa na początku gry ,a tu to "oszustwo" niemal wynudzilo mnie do 4-5 chapteru.Jednakże po 12 chapterze w tej GRZE zaczyna się totalny sajgon(in + ;]).Troszke ponarzekam,bo Uncharted 3 według mnie zbliżył się "niestety" do Heavy Rain,dużo tu kapitalnych filmów,pare świetnych zagadek ale po tej czesci spodziewalem sie niesamowitego kopa akcji.Końcówka jest fenomenalna (zakończenie już nie).Na początku miałem dać 8 ale po końcówce (nie po zakończeniu ) zmieniłem zdanie na 9.Gre ukonczylem w okolo 10 h 30 minut, na poziomie wymagającym (skarby 63).

- za dużo to skakania,za mało walki (często walki odbywaja się w wymiarze steatlh),za mało strzelania

-według mnie zbyt filmowa (MGS2?)

+ braknie miejsca :F

 

Pozostaje jednak niedosyt,U3 nie przebił U2, tak jak ktoś wspominał u2>u3>u1,no ale coż to tak jakby oceniał 9+,9,8+ ;]

Btw co się stało z Cloe i z tym hmm Stathamem? : D O jeden drink za daleko widze byłem jak grałem;]

Odnośnik do komentarza
- za dużo to skakania,za mało walki (często walki odbywaja się w wymiarze steatlh),za mało strzelania

Jak dla mnie to właśnie plus, ale w temacie była już dyskusja na ten temat i wychodzi że każdy woli co innego. Mi bardziej odpowiada gameplay wypełniony zagadkami, zręcznościówkami i innymi urozmaiceniami, nie wydłużany samą walką. Drake's Fortune strasznie razi pod tym względem, zwłaszcza po powrocie od Drake's Deception.

 

-według mnie zbyt filmowa (MGS2?)

Akurat filmowość tej gry to jej największy plus chyba. Z drugiej strony nie jest to "filmowość" MGSowa raczej, przynajmniej ja nie przypominam sobie z U3 trwających po 30min dialogów.

 

Generalnie po Twojej opinii widzę, że wolisz Uncharted wydaniu bardziej strzelankowym, no cóż :D Ja mimo wszystko jestem za taką formułą, jaką prezentują dwójka i trójka. Zbyt długie i częste starcia są w tej serii na dłuższą metę nudne i frustrujące. Nie możesz doczekać się jakiegoś wy(pipi)anego w komos kawałka gameplayu, ale musisz siedzieć godzine za osłoną ;-)

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestes slepy i tyle.Tutaj nie chodzi juz o subiektywne odczucia. Problem istnieje i to jest fakt.

 

Przeszedlem Crushing z pal.cem w d.upie, ale sterowanie to tragedia. Ty natomiast nie widziales uposledzonego celowania, a z crushingiem miales problem ...

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Miałem problem z 10 granatami lecącymi w moją stronę, a nie ze sterowaniem i celowaniem. Sorry, ale zaczyna mnie wpieniać to wmawianie mi, że jestem ślepy i czegoś nie widzę. Pytałem kilku znajomych grających w U3, czy problem z celowaniem im przeszkadzał. Nazwij ich jak chcesz, ale do póki nie obejrzeli filmu na YT, to nawet NIE WIEDZIELI że coś takiego występuje. Tak, też przeszli crushing z palcem w (pipi)e.

 

Nie wiem dlaczego 3/4 osób gra komfortowo, a 1/4 ma problem. I NIE NEGUJĘ jego istnienia, bo SAM GO TERAZ DOSTRZEGAM. Tylko mnie wkurza już nudne i uparte narzekanie. Skoro jedynie ułamek grających narzeka i płacze że nie może przejść gry, a błąd jest wszędzie, to ja nie wiem o co innego, jak nie o subiektywne uczucia chodzi. Zresztą już w temacie ktoś przyznał że ten defekt widzi, ale nie opowiadał zaraz że ledwo idzie do przodu i rzuci grę w kąt.

Dziwne, że jak podczas ogrywania takiego BF3 narzekało się pewne kwestie, to narzekania zostały zbywane twardymi argumentami w stylu "U mnie tego nie ma/ja tego nie widzę/czepiasz się/wracaj do CoD". Tam taka argumentacja przeszła, ale tutaj już nie. Bo żesz krude mol, gram pewnie na czarno-białym rubinie i nie widzę co się dzieje na ekranie.

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No więc mówię, że dopiero po obejrzeniu filmiku próbowałem kręcić kółka u siebie, a wychodziły kwadraty :D

 

Po prostu w trakcie gry ani razu mi to nie przeszkadzało, ani zwracałem na to uwagi. Ot, tylko o to mi chodzi - nie zrujnowało mi to w żaden sposób gameplayu i dlatego dziwi mnie też, czemu ktoś miałby przez to nie ukończyć gry. Zwłaszcza, że przez większość gry walki jest naprawdę mało.

Obiecali poprawić to w patchu, więc może skończą się płacze.

Odnośnik do komentarza

K@t:

 

Ja nie twierdze, ze gra jest niegrywalna, kazdy kto tak pisze przesadza i to umyslnie, zeby tylko zobrazowac jak bardzo wkurza go to uposledzone sterowanie. Gre da sie przejsc bez problemu bo jest po prostu bardzo latwa, na crushingu rowniez. Tutaj nie chodzi o to czy da sie gre przejsc czy nie tylko o to jak to zwalone sterowanie rzutuje na odbior gry i fun plynacy z eliminowaniu wrogow.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

No więc mówię, że dopiero po obejrzeniu filmiku próbowałem kręcić kółka u siebie, a wychodziły kwadraty :D

 

Po prostu w trakcie gry ani razu mi to nie przeszkadzało, ani zwracałem na to uwagi. Ot, tylko o to mi chodzi - nie zrujnowało mi to w żaden sposób gameplayu i dlatego dziwi mnie też, czemu ktoś miałby przez to nie ukończyć gry. Zwłaszcza, że przez większość gry walki jest naprawdę mało.

Obiecali poprawić to w patchu, więc może skończą się płacze.

 

 

I byłoby bardzo dobrze, gdyby nie fakt, że od portu już do końca praktycznie cały czas się strzela.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...