Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Uwaga parę SPOILERÓW.

 

W końcu ograłem trzecią część i cóż... jak dla mnie stało się dokładnie to, co w poprzedniej wielkiej serii ND. Świetna jedynka, wręcz niesamowita dwójka i przeładowana strzelaniem, niedopracowana trzecia część. OMG ND co się stało ? Przenikające obiekty, znikające podłoże, nie wczytujące się miejsca ? Nie widziałem tylu bugów w obu poprzednich częściach razem wziętych. Do tego bardzo nierówne lokacje i zakończenie, które po tym jak gra wydawała się naprawdę mocna fabularnie wyszło naprawdę żałośnie. Gra ma najlepszy poziom w całej serii ( okręt), a także dwa najsłabsze ze wszystkich części ( miasto na końcu oraz Syria). Nie chcę mi się pisać recenzji powiem tylko, że to wciąż bardzo dobra gra, ale tak jak obie poprzednie części ulokowałbym w top 5 obecnej generacjii, tak trzecia część to gra na +8. Cieszę się, że wychodzi The Last of Us zamiast kolejnej części Uncharted, bo tutaj chłopaki z ND nie mają już za bardzo pomysłu, jak to pociągnąć.

Edytowane przez izon
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

co do oceny U3 to rzecz gustu ale sprostuje co innego...po sukcesie U2 naughty dog zatrudniło nowych pracowników i rozbilo się na dwa teamy. Team pracujący przy U2 zajął się The Last of Us, drugi team robił U3.

 

Drugi team zresztą w jakimś wywiadzie przyznał się do błędu i studio zapowiedziało, że już nigdy nie zrobi tego co zrobiło z U3...mianowicie za wcześnie ogłosi datę premierę. ND nigdy nie przesunęło daty premiery i chcieli koniecznie się wyrobić przez co jak sami przyznali nie mieli czasu na dopracowanie do perfekcji każdego elementu. Podobny myk zrobiło Santa Monica z GoW3 które miało mieć całkiem inną końcówkę, a wniej jeszcze jedno starcie z tytanem - sami przyznali, że się nie wyrobili choć mają tą walkę w zaawansowanym stadium. Tutaj akurat plotki głoszą, że na datę naciskało samo Sony, nie chcieli slyszeć o przesunięciu bo chcieli zamknąć z dobrym wynikiem finansowym dział playstation w roku finansowym.

Odnośnik do komentarza

Ficuś, jedno muszę sprostować. Nie ma w ND już czegoś takiego jak Team od Uncharted 2. Po zakończeniu U2 po prostu podzielili się na dwa zespoły. Przeczytałem o tym w tweetach kilku gości z ND, którzy byli zirytowani tym ciągłym pisaniem, że TLoU robią Ci od U2, a Uncharted 3 zrobił team B.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
The big Uncharted 3 Multiplayer news we’ve been hinting at all these past weeks will revealed next month. Be sure to check the Naughty Dog blog for all the awesome details.

http://www.naughtydog.com/site/post/uncharted_3_dodgeball_lab_update/

 

Gdzieś czytałem, że mają udostępnić multiplayer za darmo poprzez PSS.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

uncharted 3 w multi to tak naprawdę call of duty tps, ze wszystkimi wadami tej serii, gdzie liczą się:

 

perki

celowniczki

loadouty

unlocki

oraz kto pierwszy kogo zobaczy

 

oczywiście próbowałem zagrać w klasycznym trybie. odpalilem wyszukiwanie, poszedłem po kolację, zjadłem - a graczy nadal mi szukalo więc odpuscilem.

 

jeszcze ten kod sieciowy i spawny (po odrodzeniu się mija chwila i ktoś wali mi w plecy albo na odwrót). boże, nawet mi się nie chce dobijać do tego 15 poziomu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego multi w trzeciej czesci jakos mi nie podszedl - jest przekombinowany, nawet sterowanie troche zmienili i postac troche inaczej reaguje na wychylenie analoga. Nawet po premierze trojki wolalem grac w multi Uncharted 2, ciekawe czy cos zmienili - musze znowu wlaczyc i sprawdzic, moze sie jednak do niego przekonam.

Odnośnik do komentarza

MaZZ pisał w CW, że teraz są dostępne jakieś ciuchy za pieniądze zwiekszające statystyki broni itp, prawda to ? Nie odpalałem multi z rok czasu.

co do skillowości trybu, to mogę jedynie opierać się na wiedzy z przed roku, ale dało się spokojnie zabić kogoś kto zaczął strzelać w plecy. Nie było mowy o tym że kto pierwszy ten lepszy.

Odnośnik do komentarza

I tak jest też nadal. Jak jakiś noob zacznie ładować Cię w plecy bez większego problemu możesz się uratować i go ubić. Przyrównanie do CoD'a .. bez komentarza.

ALE.. jak komus nie pasują te udziwnienia itp to jest tryb klasyczny, gdzie wszyscy startują z tą samą bronią, nie ma kickbacków ani ulepszeń broni. Są tylko podstawowe perki. Ja osobiscie preferuję ten właśnie tryb.

 

Co do tych strojów z wpływem na statystyki to.. są takie. Można je zdobyć w grze lub kupić w PSS. Każde z tych itemów (są to maski/nakrycia głowy) mają 2 efekty do statystyk - 1 dodatni i 1 ujemny.

 

e: W grze jest jedna lamerska broń dla osób, które nie potrafią celować - KAL-7. Z nią wystarczy biegać na przypał i strzelać na ślepo. Jak taki typ, z tym ścierwem dopadnie kogoś z bliska.. ma niemal pewnego fraga (głównie w tych zwykłych trybach z ulepszeniami broni).

Edytowane przez Emet
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

uncharted 3 w multi to tak naprawdę call of duty tps, ze wszystkimi wadami tej serii, gdzie liczą się:

 

perki

celowniczki

loadouty

unlocki

oraz kto pierwszy kogo zobaczy

 

oczywiście próbowałem zagrać w klasycznym trybie. odpalilem wyszukiwanie, poszedłem po kolację, zjadłem - a graczy nadal mi szukalo więc odpuscilem.

 

jeszcze ten kod sieciowy i spawny (po odrodzeniu się mija chwila i ktoś wali mi w plecy albo na odwrót). boże, nawet mi się nie chce dobijać do tego 15 poziomu.

W sumie Emet już odpowiedział ci na te brednie. Pograj może troche dłużej, to byle n00b nie będzie cie zabiał. Perki nie są przesadzone, można grac bez nich i jeśli jesteś dobrym graczem to i tak sobie poradzisz. Kto kogo pierwszy zobaczy...

 

nPkCshI.gif

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

W U3 trzeba się nauczyć grać po prostu. Na początku jest mega ciężko i gra potrafi gracza ukarać bardzo mocno. Perki w cale nie są przesadzone i z pewnością nie gra tu zasada kto kogo pierwszy zobaczy.

 

Choć i tak wolę jakoś multi z dwójki, ale to może dlatego, że miałem tam lepsze wyniki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

 

uncharted 3 w multi to tak naprawdę call of duty tps, ze wszystkimi wadami tej serii, gdzie liczą się:

 

perki

celowniczki

loadouty

unlocki

oraz kto pierwszy kogo zobaczy

 

oczywiście próbowałem zagrać w klasycznym trybie. odpalilem wyszukiwanie, poszedłem po kolację, zjadłem - a graczy nadal mi szukalo więc odpuscilem.

 

jeszcze ten kod sieciowy i spawny (po odrodzeniu się mija chwila i ktoś wali mi w plecy albo na odwrót). boże, nawet mi się nie chce dobijać do tego 15 poziomu.

W sumie Emet już odpowiedział ci na te brednie. Pograj może troche dłużej, to byle n00b nie będzie cie zabiał. Perki nie są przesadzone, można grac bez nich i jeśli jesteś dobrym graczem to i tak sobie poradzisz. Kto kogo pierwszy zobaczy...

 

nPkCshI.gif

 

Nie mam ochoty, w klasycznym próbowałem jeszcze raz szukać graczy i nadal lipa, a w zwykłym to cóż, killstreaki z rakietnicami i granatnikami + przepasione loadouty, brak walki o jakieś power weapony z którym związane jest kontrolowanie mapy, tylko latanie wszędzie z motorkiem w (pipi)e. Chyba na ps3 jest inna definicja skillowej strzelaniny, ale rozumiem, wybór między kał of djuti a uncharted to w sumie też bym to drugie wybrał...

 

Myślę że jedyne co tu wymaga umiejętności to poruszanie się po gzymsach, skoki, uniki etc żeby poruszać się płynnie i szybko, ale to za mało.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ja też bez problemu znajduję graczy w każdym (z dostępnych :)) trybie.

 

 

Zapomniałem wspomnieć że co chwila nadawana jest reklama w lobby którą trzeba obejrzeć o_O w podstawowej wersji też tak jest?

 

No to to jest wkurzające. Z początku jakoś przetrzymywałem ale teraz żyłka mi wyskakuje jak po raz enty słyszę gatki bejsbolistów.

Szkoda tylko, że po dobiciu do 15 lvl blokuje się dosłownie wszystko. Kasa, skarby nawet ten Turniej jest zablokowany. 

No i zdecydowanie ciężej wchodzą szlagi z kolby.

Za to skopany jest trochę system podziału graczy. Często się zdarza, że drużyny nie są wyrównane. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...