Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

łódż podwodna i forteca są prześliczne ale mnie właśnie jedynka się średnio podobała za małe urozmaicenie - nonstop wyspa i wyspa. Poza tym niby ona jakaś opustoszała, a złoczyńców na setki - koszary sobie tam chyba urządzili. I rozgrywka też była mało urozmaicona - praktycznie jeden ty przeciwników i kolejne fale wrogów. No i najgorszy system strzelania z całej części - kapiszony na maxa. Całościowa fajna gra ale zdecydowanie u mnie jest na ostatnim miejscu w trylogii. 

Odnośnik do komentarza

Dupy ci nie urwalo bo wczesniej grales w dwie poprzednie czesci i wiedziales czego sie spodziewac, zdziwienia nie bylo bo wiele rzeczy widziales juz wczesniej.

ale ja unchartedy przechodziłem chronologicznie i zawsze w okolicach ich premier :) jedynka mi dupy nie urwało już przy premierze bo prócz grafy to taka strzelanka - rzemieślnicza robota.

Odnośnik do komentarza

Moze po przeczytaniu na necie recek wychwalajacych gre nastawiles sie na niewiadomo co, a otrzymales "tylko" bardzo dobra gre, przed premiera czekales z niecierpliwoscia, a jak sie ukazala to jednak nie bylo az tak dobre jak myslales ze bedzie.

Teraz mozna cos takiego zaobserwowac podczas premiery The Last Of Us - sa osoby, ktore pisza, ze gra nie jest na 10, ale bardzo dobra, najlepiej podchodzic do gry z chlodna glowa i na spokojnie.

 

Ja Uncharted: Drakes Fortune ogralem jakis czas po premierze, nie hajpowalem sie wczesniej i zrobila na mnie wrazenie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

U1 był to pierwszy tytuł jaki zagrałem na PS3 więc może stąd mój sentyment, to była świetna gra. W U3 przeciwnicy pojawiają się z dupy i w kółko to samo, zero innowacyjności, do tego czasami filmiki klatkują :( a o zagadkach nie wspomnę bo są średnie. Ale pogram dalej może macie racie i gra się rozkręci.

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem grę w piątek ocena to 7+, dlaczego ? bo brak innowacyjności. Widać że U3 zostało wydane tylko dla kasy, odliczałem chaptery do końca choć rzeczywiście od Jemenu gra się rozkręca. Niestety schematy do bólu się powtarzają, a przeciwnicy z dupy wyskakują by bardzie urozmaicić rozgrywkę , dochodziło już do takich momentów że doskonale wiedziałem kiedy zaraz zostanę zaatakowany.

Inteligencja przeciwników i naszych kompanów to kolejny smaczek tej gry zaraz jaka inteligencja przecież jej nie ma ,ile razy zostałem wykryty dzięki kompanom, do tego nie raz blokowali się na przeszkodach, do tego można było kamerę ustawiać tak by patrzyć przez tekstury :), po(pipi)ane restarty checkpointów :) gdzie tylko reset całego poziomu coś dawał bo wrzucało cię w taką akcję że szans nie było się obronić. 

Zagadki  bardzo słabe i chyba nie logiczne, a teraz wisienka na torcie doczytujące się tekstury to norma do tego strasznie nie równa grafika która nie raz potrafi urzecz by zaraz zaserwować ci takie gówniane, że rzygać się chce.

Sam nie wiem może do wersji z płytą dodawali jakieś różowe okulary, by mówić o za(pipi)istości gry czy grafiki ja owych nie dostałem i stąd taka ocena. Mam nadzieję że na PS4 nie ujrzymy długo Draka bo chłopaki się w tym temacie wypalili. 

Odnośnik do komentarza

Tak dopytam bo po przejściu U3 trzykrotnie nic z rzeczy, które napisałeś mi się nie zdarzyła...w której części gry zostałeś wykryty przez kompana? Przecież oni są tak oskryptowani, że siedzą gdzieś za rogiem do czasu aż nie zrobi się gorąco i ktoś nie zacznie strzelać. Też nikt z nich mi się nigdy nie zablokował w żaden sposób. No i checkpointy - te też są na tyle przemyślane, że nie załączają się w momencie jak masz zaraz przyjąć kulkę i paść, tylko akcja cofa się do spokojniejszego momentu, z którego nie ma opcji żeby nie wyjść cało...nawet na crushing.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak dopytam bo po przejściu U3 trzykrotnie nic z rzeczy, które napisałeś mi się nie zdarzyła...w której części gry zostałeś wykryty przez kompana? Przecież oni są tak oskryptowani, że siedzą gdzieś za rogiem do czasu aż nie zrobi się gorąco i ktoś nie zacznie strzelać. Też nikt z nich mi się nigdy nie zablokował w żaden sposób.

the citadel mialem tak, ze siedze ukryty za murkiem i nagle moi zaczynaja biegac jak powaleni i przez to nie moglem zrobic tego ninja trofea
Odnośnik do komentarza

Czy da się ustawić język PL w U3 ściągniętym z PS+? Dodam, że w opcjach gry nie mam wyboru języka PL, a na Store nie znalazłem żadnej łatki z językiem PL. Gra pobrana z polskiego Store.

 

 

OK. Już znalazłem. Przez store na stronie widzę, że przy ściąganiu trybu multi można wybrać język.

Powiedzcie mi tylko, czy to jest również język PL (dubbing) do SIngle Playera?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...