Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

340x.gif

 

Haha dokładnieeeeeeeeee.


 

Jakąś taką dziwną twarz ma Drake hmmm, strasznie "inną" (spuchnięty, poważniejszy). Jestem ciekaw jak Chloe, Elena i Sullivan wygląda.

 

Btw dobra rozbity, płonący samolot no to już wiadomo jak będzie jedna misja/lub jej część wyglądała. Bo wątpię żeby dali tą akcję jako cut-scenkę. A właśnie coś takiego chciałem ze spadaniem, ze spadochronem beka.

 

Mogę się założyć dosłownie o wszystko, że efekt palącego słońca, promieni słonecznych będzie niesamowity. Dosłownie żar pustyni będzie odczuwalny podczas grania ;].

A efekt piasku, jakiejś burzy pustynnej czy ch.uj wie co tam jeszcze wcisną magicy z ND zabije.

 

Przecież to zdanie niszczy:

 

It will feature incredible animation of organic elements, such as water, sand, and fire. It came out of an inspiration for Naughty Dog to push themselves as hard as possible. Why? Naughty Dog’s co-president Evan Wells said “[because] We’re a bunch of nerds.”

 

A wiem, że w przypadku ND to nie jest tylko czcze czy piarowskie gadanie. A PRAWDA...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No i jeszcze dojdzie do tego 3D...

To akurat moze znaczyc ograniczenia, choc mowimy tutaj o ND, wiec wierze, ze sobie poradza. Jednak nic dobrego z tego 3D na razie nie wynika dla tych co nie graja na telewizorach do tego przystosowanych.

 

Ale nic złego też nie, w końcu nikt do 3D podstawowej wersji gry nie obcina.

 

A co do chusty - Drake jest Talibem :potter:

Odnośnik do komentarza

Z tego że ma hustę może wynikać ze jest nie ślubnym synem Arafata :P Dla mnie jest tylko jedno ważne,ze ta gra wyjdzie w 2011 roku,tak jak w przypadku K3,przestaje po pierwszym trailerze oglądać materiały jemu poświęcone,by móc szczękę z podłogi zbierać :P Może jest spuchnięty bo dopiero co wyszedł z rozbitego wraku,lub się odwodnił :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ja wręcz nie mogę się doczekać pierwszych konkretnych materiałów. Ciekawi mnie fabuła. Może Drake rozbije się w jakiejś katastrofie samolotu osobowego i przypadkiem trafi na jakąś grubsza aferę związaną z reliktami przeszłości? Poprzednio podążał tropem Marco Polo, ciekawe kogo tym razem? Przy okazji Elena i Sully będą próbowali odnaleźć Drake'a, więc byłby on skazany na samotną przygodę. Fantazjuję ale setki myśli przychodzą mi do głowy w jednej chwili.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Zamartwil mnie cytat z ps3site: "Aspekt online będzie odgrywał tu główną rolę, więc twórcy skupią się zarówno na trybach co-op jak i competitive."

 

Mam nadzieje, ze ich nie pogielo... :ninja: :angry2: :ninja: :angry2: (niech wy.pie.rda.laja z multi)

 

Potem sie okaze, ze kampania bedzie jk MOH'ah i COD'ah- 5 godzinek a reszta multi.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Po tych screenach to leże, kwicze i robię pod siebię. Fajnie Drake wygląda. Tak bardziej groźnie ;D Grafa miażdży ale myślę że te screeny są trochę polepszone ;)

 

To na 99% fragmenty z pierwszej cut-scenki, od kiedy to grasz patrząc Drake'owi w twarz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Z przedstawionych informacji, można zacząć wnioskować, że gra będzie oferowała pełnoprawny co-op - historia ogniskująca się na duecie Drake i Sullego, nacisk twórców na tryb(y) co-op. Jeżeli tak będzie naprawdę to ND spełniłoby moje najskrytsze marzenia...

 

Słupek, przechodzimy razem? Zamawiam Sullivana :dance:

 

 

Za chwilę założę sobie osobisty ban na ten temat i nie wejdę tu aż do premiery :rolleyes:

 

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Zamartwil mnie cytat z ps3site: "Aspekt online będzie odgrywał tu główną rolę, więc twórcy skupią się zarówno na trybach co-op jak i competitive."

 

Mam nadzieje, ze ich nie pogielo... :ninja: :angry2: :ninja: :angry2: (niech wy.pie.rda.laja z multi)

 

Potem sie okaze, ze kampania bedzie jk MOH'ah i COD'ah- 5 godzinek a reszta multi.

naprawdę myslisz ze chlopaki oleja singla?

przy U2 tez byl placz ze po chvy multi...ze odbije sie to na singlu, a jak byly czesc z nas wie

poprost wzgledem GG przykladaja uwage do najslabszych elementow poprzedniej czesci :) nie to ze multi jest slabe...ale zawsze mozna zrobic lepsze

Odnośnik do komentarza

Po tych screenach to leże, kwicze i robię pod siebię. Fajnie Drake wygląda. Tak bardziej groźnie ;D Grafa miażdży ale myślę że te screeny są trochę polepszone ;)

 

To na 99% fragmenty z pierwszej cut-scenki, od kiedy to grasz patrząc Drake'owi w twarz ;)

Jakby mi ktos powiedzial, ze pierwszy to gameplay, kiedy po raz pierwszy przejmujesz kontrole nad Drakiem to bym uwierzyl ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skad ten cytat, ze "glownym trybem bedzie multi" ale nie podoba mi sie to. Mowia, ze seria chce wyrosnac na marke COD'a. To ja w takim razie podziekuje za taka marke. Bardzo martwi mnie fakt, iz bez multi gier juz sie nie wydaje.

imo pare gier bez multi jest...

multi zawsze jest przedłużeniem zywotnosci gry...

a cale to porownanie do coda to zapewne chodzi sile i rozpoznawalnosc marki na rynku :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

W poniedziałek w USA w programie Jimmiego Fallona będzie zaprezentowane "live demo" z Uncharted 3.

 

Czyli, że gameplay? :rolleyes:

 

DOKŁADNIE TAK ale jaja, serio myślałem, że dopiero w przyszłym roku zobaczymy gameplay. A tu już za kilka dni, no nie wierzę.

 

 

Z przedstawionych informacji, można zacząć wnioskować, że gra będzie oferowała pełnoprawny co-op - historia ogniskująca się na duecie Drake i Sullego, nacisk twórców na tryb(y) co-op. Jeżeli tak będzie naprawdę to ND spełniłoby moje najskrytsze marzenia...

 

Słupek, przechodzimy razem? Zamawiam Sullivana :dance:

 

 

Za chwilę założę sobie osobisty ban na ten temat i nie wejdę tu aż do premiery :rolleyes:

 

 

No pewnie, ja to w ogóle bym zagrał jakąś większą ekipą w U2 w co-opa w weekend.

Można by było coś zorganizować.

 

Btw teraz na pustyni i w tym stroju Drake całkowicie wygląda jak Brendon Fraser z Mumii. Mają prawie identico stroje tylko inaczej ułożone kabury i pasek.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

W końcu jakieś potwierdzone info na temat U3. Wypada się tylko cieszyć i oczekiwać dalszej porcji informacji. Co się tyczy potwierdzenia klimatów pustynnych to mi to pasuje. Tak obstawiałem Atlantydę bądź coś związanego z piramidami. Wygrało to drugie i dobrze, w końcu Afryka to klasyczna miejscówka dla starych filmów przygodowych więc to była kwestia czasu, gdy ND umieści tam akcję.

 

Kolega odejdzie od konsoli i weźmie podręcznik geografii. "arabia" to azja nie afryka <_< muzyka tez arabska nie afrykańska.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...