Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

To jest trzecia czesc, wiec wiele rzeczy juz widzielismy w poprzednich, a jednak tworcom po raz trzeci udalo sie zaskoczyc graczy. :)

Nowe miejscowki, wiele bardzo ciekawych wydarzen, filmowych scen, zaskakujacych zwrotow akcji, grafika jest podciagnieta wzgledem dwojki, wiele nowych animacji, nowe bronie i wiele, wiele innych.

To wystarczy, zeby nazwac ta gre bardzo dobra kontynuacja ! ;)

Przeszedlem wszystkie trzy czesci i kazda z nich bardzo mi sie podobala, po przejsciu trojki jestem bardzo zadowolony z tego co tam zobaczylem - swietnie sie gralo !

Odnośnik do komentarza

Wow. Jestem w 5 chapterze ale jestem pod takim wrażeniem że aż musiałem na chwilę wyłączyć konsolę. Ta gra miażdży wszystko co do tej pory widziałem (no może prawie wszystko).

 

 

Akcja w Londynie na samym początku bije na głowę początek "AT", co w żadnym wypadku nie wydawało mi się możliwe. Potem jest już tylko lepiej. No i ta panorama Londynu w nocy. Cudo.

 

Odnośnik do komentarza

Jednak cos jest dla mnie niejasne:

 

Dlaczego jeden z przeciwnikow wygladal jak zombie (ten zielony na twarzy) ?

 

 

Poza tym:

 

Dlaczego Drake gonil Talbota ? Nagle zaczal go gonic i nie bardzo wylapalem dlaczego....

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Kurdę nie potrafię zrozumieć narzekania co niektórych typu "kotlet odgrzewany".Tak można nazywać kolejną część gry sportowej,samochodówki,czy online w strzelankach.Tu mamy nową opowieść i ja się piszę na każdą nową przygodę Nathana Drake'a. (oczywiście jeśli zawsze będzie odpowiadała aktualnym standardom)

 

Nie wiem jak to jest w przypadku innych ale ja łapałem się w pewnych momentach "o pewnie za chwilę drzwi się poluzują i spadnę". Co było w U2 nowością i faktycznie zaskakiwało tutaj w U3 jest na porządku dziennym i niestety nadużywane przez co przewidywalne. Brakuje mi też epickich wydarzeń typu helikopter kiedy jesteśmy na pociągu czy próba przetrwania przeciwko czołgowi w tybetańskiej wiosce.

Odnośnik do komentarza

Podpowiedzcie - przeszedłem Uncharted 2 (bardzo mi się spodobało), teraz przechodzę Uncharted 3 (i też jest świetne) - pytanie czy warto jeszcze zabrać się za Uncharted 1. Boję się, że w drugiej i trzeciej części jest tyle usprawnień, że jedynka, będzie sprawiała wrażenie "niedoróbki". Jak to jest z tą pierwszą częścią z perspektywy dwóch kolejnych (albo chociaż dwójki, skoro trójkę jeszcze nie wszyscy mieli szczęście przetestować)?

Odnośnik do komentarza

Podpowiedzcie - przeszedłem Uncharted 2 (bardzo mi się spodobało), teraz przechodzę Uncharted 3 (i też jest świetne) - pytanie czy warto jeszcze zabrać się za Uncharted 1. Boję się, że w drugiej i trzeciej części jest tyle usprawnień, że jedynka, będzie sprawiała wrażenie "niedoróbki". Jak to jest z tą pierwszą częścią z perspektywy dwóch kolejnych (albo chociaż dwójki, skoro trójkę jeszcze nie wszyscy mieli szczęście przetestować)?

To nadal świetna gra ze świetną fabuła:) Polecam

Odnośnik do komentarza

ja równeż polecam, warto. gra nie traci aż tak dużo.

 

kod na multi wciąż nie działa

 

potrzebuję pomocy.

 

w cytadeli w zadaniu z wodą jet takie miejsce, gdzie wysoko na slupie jest skarb. zestrzelilem go, spadl na dno zbiornika z wodą a zanurkowac można co najwyżej tuż pod powierzchnię wody. zaraz tam będę i chciałbym go zdobyć. ktoś wie jak?

 

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

ja równeż polecam, warto. gra nie traci aż tak dużo.

 

kod na multi wciąż nie działa

 

potrzebuję pomocy.

 

w cytadeli w zadaniu z wodą jet takie miejsce, gdzie wysoko na slupie jest skarb. zestrzelilem go, spadl na dno zbiornika z wodą a zanurkowac można co najwyżej tuż pod powierzchnię wody. zaraz tam będę i chciałbym go zdobyć. ktoś wie jak?

 

 

mr_pepeush - LOL roku :D, zasnales i nie zauwazyles co bylo tam wczesniej ? :D

 

Ja przechodze wlasnie gre po raz drugi, tym razem na Crushingu. Mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie mozna w koncu odpalic multi bo chce sprawdzic tryb CooP i ''horde''. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

gra skonczona. uff. 9/10, brakuje troche jeszcze do ideału. na plus: lepsze oświetlenie, walka wręcz, trochę więcej zagadek, kolejne umcharted, na minus chrupnięcia animacji, babole w udźwiękowieniu, średnie 3d, elementy zręcznościowe nie są wyzwaniem (wystarczy dosłownie klepać x i gałkę w górę w 90% drake sam sobie poradzi). pozycja obowiązkowa dla posiadaczy ps3 i dla tych co nie grali w serię uncharted, goty 2011? moim zdaniem nie, za bardzo podobny do poprzednika (uncharted 2,5 właściwie nie 3) ale z drugiej strony po co zmienic coś co jest dobre... <puszcza bat-sygnał>

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Gra ukończona. 10-/10. Najlepsza gra całej serii, najlepsza gra na PS3, bez dwóch zdań GOTY (nie grałem w Batmana).

 

Jest to pierwsza część serii która mnie nie znudziła ani przez sekundę. Tak jak wspominałem, ciągłe strzelania bywały nużące, tu tak nie jest. Tak zróżnicowanych terenów, chapterów nie widziałem. Byłem w tylu miejscach podczas fabuły, zobaczyłem takie widoki że aż dech zaparło. Mimo że U3 jest lepsze od U2 to jakoś nie mogłem ocenić jej na pełne 10. Pełna dziesiątka to dla mnie gra wymarzona. Do końca nawet nie wiem jaka. Myślałem że U3 zdobędzie tą ocenę w moim prywatnym rankingu jako pierwsza, ale niestety. Jednak nie można tu mówić o zawodzie. To jest najlepsza gra w jaką grałem na mojej czarnuli.

 

Zabieram się teraz za Miażdżący i zbieranie skarbów oraz wbijanie trophy ;)

 

 

@down

Tak, może GTA V mnie tak (pipi)nie i właśnie wtedy poczuje to czego jeszcze nie miałem okazji doświadczyć :D Chyba ostatnia nadzieja tej generacji ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...