Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Sony po prostu kładzie lachę na marketing i tyle, bo jak opisać sytuacje że reklama ma premierę razem z tytułem ?

SCEP kładzie też lachę na sprzedaż, bo jak wytłumaczyć to, że tak twardo obstają przy tej premierze 2.11 (PO długim weekendzie) i zabraniają wszystkim sprzedawać wcześniej. I jeszcze biorąc pod uwagę, że w pozostałych krajach normalnie już sprzedają. Jakoś wcześniej nie mieli nic do tego, że większość sklepów i dużych sieci sprzedawała ich gry przed premierą, a akurat do największego ex'a tego roku się przyjebali.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

szpic jesteś przykładem typowego polaczka który na wszystko narzeka, czytam twoje posty już troche i wszędzie narzekasz, w dziale BF3 też, można stwierdzić ze masz smutne życie, albo jesteś EMO?

tak tnę się czytając twoje posty :P

 

do czego to dochodzi, ze nawet nie można napisać ze reklama jest słaba w porównaniu do innych od Sony bo już jakiś naczelny fan boy ps3 będzie próbował zabłysnąć ...

Odnośnik do komentarza

A ja akurat muszę przyznać rację narzekającym na reklamę - nie wiem czemu polskie TV spoty ZAWSZE są wykastrowane względem zachodnich i puszczane strasznie późno (choć przyznać trzeba, że na przestrzeni ostatnich dwóch lat bardzo dużo się zmieniło). Nie narzekałbym jednak na marketing Sony - MS dla przykładu w ostatnim czasie nie reklamuje absolutnie niczego.

 

A jeszcze co do samej reklamy Uncharted 3 - o wiele bardziej wolałbym zobaczyć w swoim TV tę i po cichu liczyłem że właśnie ona będzie u nas nadawana:

http://www.youtube.com/watch?v=hhOUJxRsK3M

 

Uncharted zasługuje imo na więcej niż tylko zlepek scen akcji w stylu MW3 ;-)

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Czy ktos mial problem z network passem? Wpisuje na 100% poprawnie kod (probowalem male/duze litery) i caly czas dostaje komunikat ze albo uzyty albo nieprawidlowy :(

moze dlatego ze premiery jeszcze nie bylo? ;)

 

Wsrod moich znajomych juz sa osoby grajace online...

mimo wszystko poczekam do premiery, sprawdze jeszcze raz i ewentualnie wtedy bede walczyc ;)

Odnośnik do komentarza

Czy ktos mial problem z network passem? Wpisuje na 100% poprawnie kod (probowalem male/duze litery) i caly czas dostaje komunikat ze albo uzyty albo nieprawidlowy :(

 

tez tak mam, a co gorsza mam tak w Battlefield 3...

mam konto US wiec moze byc muka, nie chce nikogo martwic ale szukam juz zdrapki PSN ze stanow

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A może serwery są jeszcze nieczynne? Pomyśleliście o tym?

w Battlefield 3, nieczynne...??? EU online pass nie dziala mi na koncie US...

czy ktos wie czy online pass jest przypisany do profilu, czy do konsoli???

pozdrawiam

Nie ma możliwości aby kod EU działał w USiA. Online pass jest przypisany do konta, ale bez problemu pozostałe osoby na tej konsoli powinny mieć możliwość grania no i powinien działać na 5 konsolach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś uważał, że walący się budynek z Uncharted 2 był fajny, to niech poczeka aż zagra w Chateau. Jak dla mnie to zupełnie inny (wyższy) poziom :D

 

Zagadek też jest w tej części więcej. Przy jednej to musiałem skorzystać z gotowego rozwiązania, bo nie mogłem jej rozgryźć :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...