Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem już trochę, jestem w 6 rozdziale i kurde... ja nie chcę żeby ta gra się kończyła :( Chcę żeby trwała wiecznie :D

 

To co mi się na razie podobało:

 

- walka wręcz jest dużo lepsza niż w U2,

- świetne i humorystyczne cutscenki (zwłaszcza z pewną postacią) oraz rozmowy między bohaterami w czasie gry,

- promienie światła od latarek, cudnie to wygląda w ciemnym korytarzu,

- animacja Drake'a to mistrzostwo świata :)

- wygląd okolic Chateau - rany, Naughty Dog ma chyba najlepszych artystów w branży :woot:

- ścieżka dźwiękowa

 

To tyle z pierwszych wrażeń :) Będę musiał sobie tą grę dawkować żeby jej nie skończyć w 2 dni... jeśli mi się uda :)

 

PS. Już spotkałem kilka małych baboli w polskim tłumaczeniu. Tak to jest jak się tłumaczy z kartki nie widząc co się dzieje na ekranie :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Teraz pozostaje pytanie odnosnie DLC, sam moge miec gre juz dzis sprowadzana z CZECH , jezyk polski oczywiscie jest, niby wszystko elegancko tylko czy do gier kupowanuch np. w takich niemczech czy czechach podejda DLC z polskiego PS Store?

Z polskiego pójdą, ale np. z amerykańskiego nie.

Odnośnik do komentarza

mój zaprzyjaźniony, prywatny sklep z grami znów stanął na wysokości zadania i od wczoraj jestem posiadaczką Uncharted'a 3 w pełnej polskiej wersji. Zapłaciłam 199, ale dowiedziałam się też, że jesli poczekam do premiery to bedzie po 179. Co tam 2 dychy, przy takim parciu na granie w tak wypasiony tytuł :) Więc tak...do tej pory ograłam 9 rozdziałów, nie dane mi było jeszcze na tym etapie gry zobaczyć pustynię, ale miejscówki są bardzo interesujące. Smaczku dodaje natomiast fakt, że w początkowym rozdziale- bodajże 3. akcja przybiera nieoczekiwany zwrot i wyjaśnia skąd.......no wlasnie, wiecej nie powiem bo trzeba to samemu obczaić. Do obecnego momentu, było już kilka ciekawych zagadek i po raz pierwszy w serii pojawiła sie jak zauważylam opcja rozwiązania ich za tych, co to kumaci nie są. Ot ktoś sobie wymyślił, że jak kminisz nad rozwiązaniem "dłuższą" chwilę, to pojawia sie wskazówka z zapytaniem- czy ma podac rozwiązanie zagadki.

Od strony graficznej ekipa z Naughty Dog, jak zwykle zrobila wszystko co najlepsze. Nie ma opcji, aby nie zauważyć roznic pomiędzy U2 a U3, na korzyść tej drugiej oczywiscie. Nie jest to na pewno przeskok jak przy dwóch pierwszych, ale roznica jest widoczna gołym okiem.

Drake to wyjątkowe ciacho w tej serii, nawet mu zafundowali taki loko-zarost, a jak jest jeszcze przyodziany w garniak, to z powodzeniem mógłby startować do Mafii :)))

chcialam obadać multi, ale niestety online passy są zablokowane aż do dnia premiery

Edytowane przez fashionvictim
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wlasnie - zastanawialem sie na jakim poziomie zaczac bo jesli zaczne na normalu to bede musial pozniej przejsc na hard zeby odblokowac crushing na ktorym trzeba przejsc do platyny.

Chyba, ze crushing odblokowuje sie po normalu ? :)

 

Jaki jest Hard ? Nie gralem zbyt duzo, wiec nie wiem czy jest trudny czy nie. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że 2 listopada jak wejdę do jakiegos sklepu to półki będą wręcz tonęły od Unchartedów 3, bo nie chciało mi się jakoś zamawiać preordera dla głupiej nalepki.

Cieszę się, że z U3 nie oglądałem żadnych materiałów poza pierwszym 2 minutowym trailerem. W przypadku 1 naogladalem sie najpierw trailerów, video recenzji, itp, potem miałem mało zaskoczeń. Przy okazji 2 części nie chciałem popełnić tego samego błędu, ale niestety obejrzenie gameplayu z E3 z helikopterem zniweczyło te plany, znałem tą wspaniałą akcje na pamięć. Teraz nie oglądałem nic i już nie mogę się doczekać co przygotowało Naughty Dog :) Mało tego nie kupiłem nawet jeszcze PE, żeby nie zerkać w recenzję :D

Odnośnik do komentarza

Drodzy Państwo tu nie ma co opisywać, każdy wie czego spodziewa się po tym tytule i myślę że na to może liczyć. Jestem obecnie (dopiero) w piątym rozdziale i jedyne co mogę powiedzieć by nie psuć nikomu zabawy że gra miażdży!

Kto nie posiada jeszcze swojej kopii niech uzbroi się w cierpliwość i nie ogląda/czyta żadnych materiałów dotyczących produkcji ND. Najlepiej poddać się hibernacji do poniedziałku/środy 8)

Odnośnik do komentarza

Gra bedzie u mnie we wtorek, nic nie ogladam, w pracy w poniedzialek symuluje chorobe :), aby we wtorek zadzwonic ze zlymi wiesciami, a teraz odpalam Poszukiwaczy zaginionej Arki i po koleji wszystkie czesci indiany do poniedzialku heheh.

Takiej podjarki nie mialem od czasu czekania na kuriera z GTA 4,

Edytowane przez Sqtr78
Odnośnik do komentarza

- kilka razy gra zalicza zgrzyt - mocne rozstrzelenie pomiędzy tym co widac, a tym co słychać

- przeokrutnie zawiódł mnie wstęp do przygody, jeśli chodzi o stronę graficzną; po tym uznałem, że nie ma szału.

- rozdziały wstępne bardzo draznily mechanika i drewnianymi ruchami nowego-starego bohatera; jakby niedopracowane to było

- las zaraz po podjęciu wyprawy przez czwórkę bohaterów po prostu zrywa beret, a jeśli jeszcze odpalicie go w 3d to znika całkowicie niesmak wstępu;

- samo 3d niestety lekko kuleje, szczególnie w kanałach (nieostro, widoczne duchy)

- poszukiwacze skarbów co rusz będą mamieni blyskajacym tu i ówdzie białym światłem, do jakich przyzwyczailiśmy się w u1 i u2. tymczasem jest to chyba zwykły bug. po prostu czasem przebija gdzieś światło przez materię.

- ledwo zacząłem grać, a licznik wskazuje 28%. planowalem tej nocy przejść całość (nawet red bulle kupiłem) ale fatalnie się czuje i chyba odłoże to na jutro. niemniej szybciutko to leci. za szybko.

- fabuła kozak. a w zasadzie to nie... fabuła przekozak! o!

- chloe wygląda fatalnie. mega sexy famme fatale zamieniła się w raszple o ostrych rysach czarownicy. myślę że to zabieg celowy, by łatwiej się było pogodzić graczom z innym romansem Nathana (o którym było w zwiastunach)

 

jak narazie mocne 9/10 daję

Odnośnik do komentarza

Pudełko odpakowane, gra wrzucona do paszczy konsoli, poziom trudności od razu na wymagający i do roboty!

Ile razy jeszcze to napiszesz?

Tyle razy ile ktoś będzie mi za każdym razem kasował jednego posta w kółko.

 

 

Polecam wszystkim od razu najwyższy poziom, każdy kto grał więcej w poprzednie części wie zapewne, że nawet crushing nie jest niewiadomo jak wymagający. Na temat samej gry nie ma sensu się rozpisywać - absolutne fenomenalna od samego początku, to jedna z niewielu serii gier, w której ja i zapewne wielu Graczy nie widzę problemu z dawaniem więcej tego samego przy każdej części. Humor, powalająca oprava A/V, genialny, filmowy gameplay i mnóstwo innych świetnych drobiazgów - to po prostu musiało znów się udać. Jeden tylko zonk - czemu po 2 godzinach gry mam 20% postępu już? :( Ludzie, ludzie - brać i grać!

Odnośnik do komentarza

limitka byłaby super, motyw książki/pamiętnika jest rewelacyjny. Ale kto wpadł na pomysł by płytkę umieścić w kieszonce a nie na zwyczajnym bolcu...

Jako posiadacz limitki potwierdzam powyższe słowa, kieszonka do doopy ale całość prezentuje się świetnie.

Edytowane przez cortezon
Odnośnik do komentarza

Ma ruszyć od 2.11. ta cała 'kampania'. Info z fb PlayStation Polska.

 

Gotowi na poszukiwanie skarbów? Jeden podrzucamy Wam już dzisiaj :) Ekskluzywnie dla Was, ujawniamy polską wersję reklamy telewizyjnej Uncharted 3: Oszustwo Drake'a! Zarówno gra, jak i reklama będą miały premierę 2.XI.2011 roku.

 

 

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...