Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie masakra, San Andreas z lżejszym, znanym dobrze klimatem z Vice City - to wręcz mistrzowskie połączenie, bo na początku trochę się martwiłem o powrót do złotych łańcuchów i czarnuchów, a tu taka niespodzianka. Ja łykam w całości, do premiery pewnie jeszcze daleka droga, czas więc zbierać na jakiś sprzęt, póki jeszcze czas jest :).

Odnośnik do komentarza
fosa miała być pewnego rodzaju symbolem niewidzialnej ściany. Ostatnio grałem w GTAIII i tam woda świetnie się sprawdzała jako blokada przed graczami "globtroterami". :)

 

w sytuacji gdy mozna spokojnie latac samolotami jedyne ograniczenie to ocean, czyli cala lokacja musi byc ogromną wyspa zawierająca te 3 miasta + teren pozamiejski

 

nie da sie górami ograniczyc terenu tak jak w RDr, chyba ze te góry beda tak wielki ze beda blokowaly samoloty :P w co wątpie

 

 

jak sobie wyobrazam dopasione RDR w miescie to zapowiada sie naprawde fajnie, a musze powiedzieć ze gta4 aż tak mnie nie podniecilo, to byla oczywiscie super gra, ale osobiscie nie doznalem zachwytu (wiecej gralem w SA i VC) ale teraz patrzac nieco przez pryzmat RDR nie moge sie doczekać :>

Odnośnik do komentarza

kurde co tu duzo pisac jaram sie strasznie :) widok na gory mnie roz(pipi)al mam nadzieje ze bedzie mozna tam wjechac czy cos :D kurde jak znajde wiecej czasu trzeba chyba pograc w gta IV ewentualnie san andreas.

 

na 100% bedzie to na current genach, fajnie jakby dali to na wiosne 2012 ale pewnie tak nie bedzie;/

 

a tak btw

 

po ilu miesiacach od pokazania pierwszego trailera z GTA IV nastapila premiera gry ?

Odnośnik do komentarza

Trailer miazga, już ładnych parę razy go obejrzałem, ale martwię się o grafikę, obejrzałem sobie niedawno gameplay z GTA IV i mnie osobiście ta grafika już odstrasza, ta ze zwiastuna V niby mi się podoba, ale może być przecież z PC, a i tak się chowa przy tym porównaniu: http://www.gry-online.pl/Galeria/Forum/11/373573178.JPG ehh, szkoda, że konsole już nie domagają, bo na pewno każdy z nas chciałbym ujrzeć taka grafikę w naszej ulubionej serii.

Ten typek z czerwonej fury i ten, który ucieka przed policją to jest ta sama osoba widać to ewidentnie tutaj: http://i725.photobucket.com/albums/ww257/Vortex345/ProtagGTAV.jpg co z tego, że w jednej scenie nie miał dziar, a w drugiej już miał, przecież w SA można było sobie robić tatuaże, więc tutaj zapewne też będzie taka możliwość. Jestem niemalże przekonany, że będzie kilku bohaterów, a premiera faktycznie może być 24 maja (2012 oczywiście), ale czy faktycznie tak będzie to się przekonamy za jakiś czas, mam tylko nadzieję, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo bo oszaleje.

Odnośnik do komentarza

Możecie się nie zgadzać i besztać mój nadgorliwy optymizm, ale ta gra ukaże się na PS3/X360 + PS Vita w 2012 roku. Ogłoszenie wydania tak mocarnego tytułu na PSV odbiłby się milionami sprzedanych sztuk więcej nowej kieszonki od Sony. O ile jak ktoś już zauważył data 24.05 niby pojawia się w materiale, tak ja raczej obstawiałbym tak jak dotąd przyszłą jesień (obym się mylił, bo 24.05.12 to byłby kosmos).

Odnośnik do komentarza

Ominąłeś parę szczegółów ;p np. napis piercing, murzyna w białej koszulce który zaczepia drugiego. Jak dla mnie to on wygląda na dilera próbujące sprzedać. Poza tym nikt chyba jeszcze nie zwrócił uwagi ale w scenie napadu, na broniach- na lufach mają coś doczepione. Nie wiem nie znam się na broniach ale to jakieś tłumiki czy coś takiego? Aha i w tunelu tam gdzie są żebraki jest graffiti LoS Santos zamazane.

 

Jeszcze jedna sprawa która ewidentnie mi nie pasuje. Trailer sugeruje powrót smakołyków z SA jak siłka, dziary, zróżnicowane pojazdy etc. No i kurde to wszystko mi nie pasuje do typa z trailera-narratora, byłego gangstera który chce odpocząć i być ojcem.

 

Albo faktycznie kilku bohaterów dostaniemy. Albo ten narrator, "staruch" jest dla zmyłki i będzie tylko postacią niegrywalną (zleceniodawcom?). A główny bohater V to np. murzyn/latynos z czerwonej fury czy typ uciekający przed heli. Imo taka persona bardziej pasuje do atrakcji które nas czekają do klimatu który pokazali.

 

A może jego synem będziemy grać?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Po 11 miesiącach. Przeanalizowałem przed chwilą i sprawa trailerów GTA IV wyglądała tak:

 

zwiastun I: 30 marca 2007

zwiastun II: 28 czerwca 2007

zwiastun III: 6 grudnia 2007

zwiastun IV: 27 marca 2008

premiera gry: 29 kwietnia 2008

 

Warto dodać że pierwotną datą premiery miał być październik 2007, czyli w założeniach GTA IV miało wyjść ~7 miesięcy po pierwszym trailerze, czyli często tu wspominany maj 2012 wkomponowywałby się idealnie.

Odnośnik do komentarza

Zaskarżę R* niech mi płaca odszkodowanie za zniszczenie przyjemności z grania w inne gry. Już i Skyrim i Dark Souls mnie nie grzeje :confused:

Fuck potęga GTA

Z całym szacunkiem do co niektórych (bo już parę takich komentarzy się pojawiło) oraz do serii GTA, której fenomenu nie rozumiem, ale nie wiem jak jeden trailer mógłby mi odebrać radochę z grania w taki cuda jak U3 czy Arkham City. I to tym bardziej gdy na tą grę musiałbym czekać jeszcze tyle miesięcy. Nie wiem, może się przekonam jakie to uczucie jak Valve zarzuci trailerem HL3, ale na razie się Wam dziwię. A sam trailer choć niezły, to jednak liczyłem na tych pięciu bohaterów (i jedna historia z różnych perspektyw) albo chociaż Vice City lub Londyn jako główne miasto.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

gtan.jpg

 

Podbijam swój post + to ze Lucek podał ze kawałek użyty w trailerze też miał premierę 24.05.

Pamiętacie ankietę z gtav.net sprzed ponad tygodnia, jeszcze zanim zapowiedziano GTAV?

 

VMysterypoll.gif

 

11.02 to oczywiście data trailera. Druga odpowiedź może mówić trochę o grze. Natomiast 204 dni... za dokładnie 204 dni od dziś (11.02) jest 24.05.12, czyli data 24 maja pada już po raz trzeci.

Odnośnik do komentarza
Z całym szacunkiem do co niektórych (bo już parę takich komentarzy się pojawiło) oraz do serii GTA, której fenomenu nie rozumiem, ale nie wiem jak jeden trailer mógłby mi odebrać radochę z grania w taki cuda jak U3 czy Arkham City. I to tym bardziej gdy na tą grę musiałbym czekać jeszcze tyle miesięcy. Nie wiem, może się przekonam jakie to uczucie jak Valve zarzuci trailerem HL3, ale na razie się Wam dziwię. A sam trailer choć niezły, to jednak liczyłem na tych pięciu bohaterów (i jedna historia z różnych perspektyw) albo chociaż Vice City lub Londyn jako główne miasto.

 

Nie no granie w Batmana nadal sprawia mi radochę. Chodziło mi oto że dopiero nakręcałem sie na Skyrima/Dark Soula a po trailerze GTA chwilowo nie mam na nic innego ochoty. Przejdzie mi za kilka dni.

 

PS Modle sie żeby ten 24.05 był prawdziwy :banana:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...