Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

chyba miales na mysli TLaD, bo w geju tonym fizyka motorow jest taka sama jak w podstawce.

ja bym wolal jednak zeby te auta sie troszke mnie slizgaly, bo wystarczy jechac 30 na godzine by na recznym slizgac sie jak na lodowisku. przydaloby sie tak z 10-15% wiecej przyczepnosci. poza tym troszke slabo czuc predkosc, nie pamietam czy sie jakies efekty robily jak sie zasuwalo na pelnej...

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że wzorem z Vice City i San Andreas zostawiono boosta, gdy jadąc na motorze zaczniemy rytmicznie przechylać się do przodu.

 

Dziwny tweet:

https://twitter.com/...606577844101121

https://twitter.com/...604831105232897

 

+ wcześniejsze doniesienia o pokoju na E3 z logiem T2 i Rockstar. Czyżby R* zbierało opinie o GTA V za zamkniętymi drzwiami?

Odnośnik do komentarza

Jednym z większych rozczarowań podczas targów E3 była absencja GTA V. W jej efekcie swój pogląd dotyczący najbardziej prawdopodobnego terminu wydania gry zmienił Michael Pachter. - Na imprezie nie było ogłoszenia Grand Theft Auto V, co znacznie zmniejsza szanse na premierę w okresie przedświątecznym - stwierdził analityk w najnowszej nocie do inwestorów.

- Zarząd spółki potwierdził, że najprawdopodobniej poinformuje sprzedawców o dacie premiery GTA na 3-4 miesiące przed debiutem. To sugeruje, że termin wydania gry pojawi się do listopada - dodał analityk Wedbush Morgan Securities.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie newsy z Pachterze to jeden wielki śmieć i sztuczne zapychanie działu aktualności. To taki news, którego równie dobrze nie ma. A serwisy jak głupie lecą jak mucha do gó.wna, tylko dlatego, że inny serwis tak napisał. I tak oto Michael Pachter.stał się gwiazdą nic nie robiąc. Można sobie pospekulować, ale nie trzeba ciągle przywoływać nazwiska tego pana.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Byłem na gamescom dwa lata temu, rok temu, jadę też w tym roku. Take2 też było obecne w dwóch poprzednich latach, jednak pokazy dziennikarskie zawsze dotyczyły gier od 2K - widziałem m. in. Bioshocka Infinite czy Spec Ops: The Line. Nie widziałem za to nigdy Red Dead Redemption, L.A. Noire czy Max Payne 3, mimo że logo Rockstar widniało na targach, co uwieczniłem na poniższej fotce z 2010 roku (rok później box wyglądał identycznie):

 

rsg_gc10_464_743.jpg

 

Nie ma co się napalać, bo Rockstar nigdy nie pokazywał swoich gier na targach i teraz będzie zapewne podobnie. ;-) A szczególnie, że tutaj chodzi o GTA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...