Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, mówisz, że masz tu do czynienia z dzieciarnią, a sam nie potrafisz uzbroić się w cierpliwość i jeszcze narzekasz, że jest za dużo screenów ? Moim zdaniem, to jest właśnie lekko gimbastyczne podejście. Jakbyśmy nadal naszą wiedzę opierali tylko na jednym trailerze, to zapewne byś narzekał, że nawet żadnych screenów nie ma ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś tu narzeka na grafikę w GTA, jakby to się liczyło ;/. Będzie bardzo dobrze, to jest sandbox cholera, to nie może mieć grafiki jak Uncharted 3 czy inne korytarzówki.

Powiem jedno: to GTA rozpier,doli generację. Po premierze jeszcze przez rok wszyscy będą się rozpływać nt. tej gry. Nieważne, czy będzie rozbudowana jak SA (a pewnie będzie), czy miasto będzie większe (a pewnie będzie) itd. To będzie GTA. Je,bane DŻI TI EJ. PIĘĆ. Ta gra zniszczy system, po prostu. Nie. ma. innej. opcji.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Nie zapominaj, że SA wyszło w 2004 i wtedy ta mapa była ogromna. Odpal sobie teraz i zobaczysz, że ten teren wcale taki wielki nie jest i naprawdę nie zdziwiłbym się gdyby w V był większy.

 

Edit. Gdzieś było fajne porównanie wielkość map w sanboksach jakby ktoś miał pod ręką niech wrzuci.

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Kolego, mówisz, że masz tu do czynienia z dzieciarnią, a sam nie potrafisz uzbroić się w cierpliwość i jeszcze narzekasz, że jest za dużo screenów ? Moim zdaniem, to jest właśnie lekko gimbastyczne podejście. Jakbyśmy nadal naszą wiedzę opierali tylko na jednym trailerze, to zapewne byś narzekał, że nawet żadnych screenów nie ma ;)

Uderz w stół... Przeczytaj moje posty ze zrozumieniem zanim będziesz chciał głupio-mądrze opisywać. Ja nie narzekam na to, że jest za dużo zdjęć, nie narzekam, że jest jeden trailer. Narzekam, że dalej wodzą nas za nos nie podając żadnych konkretów poza screenami, trailerem i mnóstwem WŁASNYCH domysłów. Co ma cierpliwość do faktu, że czuję się olany właśnie z tego właśnie powodu? Mogę być cierpliwy czekając na premierę gry, ale wiedząc kiedy ona nastąpi!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja głupio-mądrze nie opisuję, po prostu tak odebrałem Twoją wypowiedź, a jeśli przeczytasz sobie jeszcze raz to, co napisałeś, to przyznasz, że mogłem to tak zrozumieć. Powyższym postem wyraziłeś się jasno o co Ci naprawdę chodzi, więc teraz Cię rozumiem, bo mam podobne odczucia. Nie da się ukryć, że mają trochę fanów w poważaniu.

 

 

A co do mapy, dziwię się, że ktoś ma w ogóle jakieś wątpliwości na temat tego, że będzie większa niż w SA.

Odnośnik do komentarza

Jak można mieć wątpliwości odnośnie mapy. Toż sami twórcy przyznali że to największa ich gra. SA kiedyś robiło wrażenie, teraz jest przeciętne. Już w IV mapa była podobnych rozmiarów, tu miasto będzie identycznej wielkości+pewnie drugie tyle tereny zielone. A grafika jest wyśmienita. Nie jest najważniejsza, ale i tak miażdży. Ciekawe na ile starczy. Liczę że z 50h sam główny wątek+ duuużo misji pobocznych niech dadzą.
 

 

Edit. Gdzieś było fajne porównanie wielkość map w sanboksach jakby ktoś miał pod ręką niech wrzuci.



Czy o to chodzi?
http://dl.dropbox.com/u/65618410/maps.jpg
http://dl.dropbox.com/u/65618410/maps2.jpg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, będą dwie płyty na xboxie? I pytam całkiem poważnie... Just Cause 2 pokazał jak gigantyczny teren można zrobić w grze, no ale JC2 to takie kopiuj wklej właściwie, a w GTA to każdy krzak jest przemyślany i jest 10x więcej szczegółów. Jeśli mapa ma być większa od tej z SA, a singiel na kilkadziesiąt godzin, to jakoś nie widzę tego na jeden płycie.

Odnośnik do komentarza

To jest porównanie z odpowiednią skalą? Bo dla mnie LC z GTA IV jest większe niż San Andreas.

 

To porównanie myślę że jest prawdziwe

 

sanandreas-vs-gta4-map.jpg

 

Tu porównanie z RDR

LCRDR1.jpg

 

Przypadkiem szef R* nie mówił na początku, że mapa z GTA V ma być większa niż w RDR?

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@krupek: fakt, moje "(...) wrzucanie shotów z taką częstotliwością uważam za kpinę (...)" każdy mógł odebrać inaczej, w końcu dla jednych R* wrzucają je często, dla innych rzadko. Niemniej przybijam Ci pionę, można odnieść wrażenie, że mają nas w zadzie. Ja nie chcę żadnych przecieków, zdjęć ani nawet filmów. Chce garść szczegółów i datę premiery - moja wyobraźnia zrobi resztę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...