Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie po tym wywiadzie jestem ostro zdziwiony w jakim etapie produkcji jest ta gra. Z tego co tam można wyczytać ostro pracują nie tyle nad optymalizacją (zapewne ostre betatesty multi i singla), ale i tak oczywistymi by się wydawało sprawami jak kwestia regeneracji zdrowia czy system ucieczki przed mundurowymi.

Po prostu LOL.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wielkość miasta to zgodzę się z Texz. Wydaje mi się że za(pipi)a będą większą cześć stanowić w GTA zresztą widać to na fotce z tej rezydencji że główne centrum jest takie jakby skompresowane :) a reszta się rozciąga. A co do limitek to teraz liczę na info na święta :)ot tak by kasę zbierać

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że samo miast nie będzie małe. Fajnie jakby było takie jak w czwórce + tereny pozamiejskie.Jak będzie mniejsze to się trochę zawiodę. Bezdroża i w ogóle są fajne, ale bez przesady, nie muszą stanowić 80% całej mapy. Miasto, pełno reklam, świecących billboardów, wieżowców to jest to :)

Odnośnik do komentarza

Hmm, no pytanie i odpowiedź było takie:
 

From what you saw, did Los Santos, the city itself (not including mountains/countryside/etc.) appear bigger than GTA IV’s Liberty City?

Los Santos definitely covers more square footage, just as the sprawling Los Angeles metro area does compared to New York City. But just like the real cities, if you’re wondering about the density of the downtown area, Los Santos proper is smaller than Liberty City.

 

Z tego co wiem Lost Santos to jest nazwa miasta a nie całej mapy, bo zazwyczaj bywa tak że góry, morza, pustynie czy co tam jeszcze będzie, nie są już częściami miasta.
Poza tym słowo downtown nie jest synonimem słowa city.

Więc nie wiem gdzie tu jest napisane że całe miasto będzie mniejsze od LC;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Metro area to jest całość - razem z okolicznymi wioskami, więc wychodzi na to, że samo miasto może być mniejsze ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Downtown

Downtown is a term primarily used in North America by English speakers to refer to a city's core (or center) or central business district..

 

Wydaje mi się że kolesie odpowiadający na te pytania znają taki termin jak downtown;]. Miasto nie może być jednocześnie mniejsze i większe, ale może być miasto większe z mniejszym jego centrum.

Nikt chyba nie powie że nowy jork to tylko i wyłącznie Manhattan (albo i nawet jego część dolna) a taki Brooklyn np to jest jakaś wioska obok na jakimś polu ;]. Dla mnie sprawa jest prosta, centrum będzie mniejsze, ale z przedmieściami (nie wsiami, polami i górami) miasto będzie znacznie większe;].

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Gra wychodzi za pół roku a już narzekania że miasto za małe. Aż się czytać tego nie chce - jeden z drugim lepiej jakby najpeir zobaczyli jak wygląda Los Angeles - a wygląda tak:

 

la_aerial.jpg

 

Widzicie ile procent zajmuje centrum, a ile parterowe przedmieścia? To zupełnie inne miasto niż Nowy York, ludzie żyją tu na większej powierzchni, ale znacznie mniej skondensowanej - tak więc GTAV będzie po prostu oddawać realia, czyli tak jak napisane powyżej

 

Dla mnie sprawa jest prosta, centrum będzie mniejsze, ale z przedmieściami (nie wsiami, polami i górami) miasto będzie znacznie większe;].

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...