Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Kusi mnie ta kolekcjonerka jak diabli, ale wywalić 5 stów na jakąkolwiek grę... to już duża przesada. Musiałbym chyba upaść na głowę.

 

Inna sprawa, że jaram się jeszcze bardziej niż wcześniej, niesamowicie to wszystko wygląda, mapa mi odpowiada, wszystko jest mega za(pipi)iste, zresztą dla GTA dałbym się pokroić.

Odnośnik do komentarza

w preview z ps3site narzekają na wykonanie twarzy i ich mimikę - podobno padacznie to wygląda....zatem się pytam - wersję na jaki sprzęt oglądamy na trailerach? bo tam te elementy są rewelacyjne...bullshoty czy jednak wersja next-genowa jest bliżej niż sądzimy?

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem ludzie, serio spodziewaliście się,  że nowe GTA będzie na tych konsolach wyglądało jakoś dużo lepiej niż IV ? Przecież R* to nie magicy, ramu i lepszej grafiki sobie nie doczarują, a przypominam, że mamy do  czynienia ze sprzętem który ma 7 lat i 512 ram. Dla mnie samo to, że kolorystyka i kontrast uległy zmianie na bardziej pastelowe jest już na mega plus, do tego w artykule autor wspomina o tym, że animacja się nie dławi, więc czego chcieć więcej ? Trochę logicznego i realistycznego myślenia chłopaki, bo przez wasze wygórowane oczekiwania poczujecie zawód.

Odnośnik do komentarza

 

Kudosy dla Rogera za szczerość.

"szczerość" - przypomne że to roger napisał "RDR to nudy i setki kaktusów, nic sie nie dzieje" 

 

 

To nie roger był.

 

zastąpienie napadami głównego wątku wzamian za standardowe misje - lipa jak dla mnie, a może tylko źle to sobie wyobrażam, nie wiem, chce taki poziom. różnorodność i pomysłowość misji jak w SA:)

Odnośnik do komentarza

Koleś z gram.pl napisał, że nie urwało mu dupy (chociaż ma ochotę zagrać). Na PPE i Polygamii też piszą że jest świetnie, ale mesjasz gamingu to raczej nie będzie.

 

PREORDER CANCELLED

 

Tego wlasnie sie spodziewam, przeciez to GTA, wiec niewiadomo jakich zmian bym nie oczekiwal - rewolucji nie bedzie na pewno.

Hype robi swoje, ale trzeba trzezwo na to spojrzec, ja juz sie przejechalem na GTA IV, wiec teraz podchodze do serii z dystansem.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ja jakieś 2 meichy temu  poszlajałem się znowu trochę po LC w GTAV i dalej mi się grafa podobała, a rozmach miasta, miejscówek, to także nadal mistrz, więc nie boję  się o grafę piątki nic, a nic.

 

Będę maił dylemat jak np na E3 okaże się, że PS4 będzie w grudniu, a R* ogłosi, że na premierę będzie też konwersja na czwórkę. W tym wypadku chyba jednak bym poczekał !! bo i tak mam zamiar brać na premierę nowe dziecko Sony, ale to będzie długieeeeee kilka miechów...

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jpr, ale marudzicie. Rockstar pewnie pokazało jakąś alphę, którą widzieli za granicą pól roku temu i narzekają na grafikę i inne rzeczy. xD

Zostało powiedziane, że gra wygląda jak na trailerach. Mi to WYSTARCZY. Będzie się działo we wrześniu!

Odnośnik do komentarza

Saint's Row to dla mnie nietykalny crap. Grałem w drugą część i nigdy więcej za tego szrota się nie biorę.

 

Co do grafiki, jak dla mnie może być taka sama jak w Czwórce z wyostrzonymi barwami... czyli takiej należy się spodziewać. Bardziej jaram się opisem świata w reportażu na PPE. Ludzie żyją własnym życiem, łowią ryby, śmigają na quadach a przyroda żyje, mnóstwo zwierząt. MEGA!

 

Tak poza tym, to screen wrzucony przez @FlashGordon wygląda jak zrzut z czystej rozgrywki. Dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...